nasze kwiatki domowe

Zaczęty przez jusia, 13 Lut 2008, 18:06:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mona_liza

mobka, dostałam identyczną orchidee na walentynki  :mrgreen:

marax

Chcialabym rowniez pochwialic sie zdolnosciami ogrodniczymi -dzieki ksiazce leniwy ogrodnik doszlam do perfekcji w tej sztuce.Moja duma nazywa sie Rudolfa-zdobyla szereg nagrod miedzynarodowych -odolnie to medalista zloty wsrod ziol .

golinda

Cytat: "jusia79"kupiłam sobie dziś diffenbachię

tylko pamiętaj, że jest trująca i nie może stać tam, gdzie się śpi

maraxela, jesteś moim guru!

magda_ok

Maraxela, stawiam Ci piwo, zebys miala czym podlac kwiatka ;)

zuzia

Cytat: "magda_ok"Maraxela, stawiam Ci piwo, zebys miala czym podlac kwiatka  
ja też :)

inkageo

Cytat: "maraxela"Chcialabym rowniez pochwialic sie zdolnosciami ogrodniczymi -dzieki ksiazce leniwy ogrodnik doszlam do perfekcji w tej sztuce.Moja duma nazywa sie Rudolfa-zdobyla szereg nagrod miedzynarodowych -odolnie to medalista zloty wsrod ziol .
Haha mam też coś takiego w kuchni, czy to również bazylia? :) :) :) Też postawiłam na suszenie ;)
Imagine there is no hate

marax

wiesz co wydaje mi sie ze to cos innego tylko nazwy nei pamietam

magdalinska

:shock:   :shock:   :shock:  ale cos podobnego ma moj maz u siebie w pracy  :-P

sonja

tak standardowo wygladaja moje roslinki:)

riannka

Cytat: "maraxela"Chcialabym rowniez pochwialic sie zdolnosciami ogrodniczymi -dzieki ksiazce leniwy ogrodnik doszlam do perfekcji w tej sztuce.Moja duma nazywa sie Rudolfa-zdobyla szereg nagrod miedzynarodowych -odolnie to medalista zloty wsrod ziol .

marax cudne to kwiecie, ale widać że ma siłę walki - ta zielona gałązka   ;-)
a w tle widzę znajome kształty :roll:  

ja nie mam się czym pochwalić, moje roślinki nie lubią nowego mieszkania  :-/  za ciemno dla większości tylko zamiokulkas rośnie jak szalony, ale taka jego natura... ostatnio nabyłam hederkę - może i ona sobie poradzi z takim światłem.
Mój ulubiony kwiat to peperomia, którą mam już 10 lat - wyhodowana z maleńkiej zaszczepki od pierwszego roku w akademiku, najlepiej rosła gdy ją oddałam na przechowanie mojemu ówczesnemu sąsiadowi z akademika a obecnie mężowi  :mrgreen:  on ma świetną rękę do kwiatów - jak to ogrodnik  :-D  Żeby kwiaty dobrze rosły sporządza im nawóz ze skórki od banana  :shock:  jak któraś chętna na przepis to zapytam  :roll:

[ Dodano: 20-02-2008, 20:18 ]
odwrotna kolejność zdjęć wybaczcie - to moje pierwsze zdjęcia na strefie  :->

marax

eeeeeeee tego pierwszego kwiata ktory posiada wlasna scenografie tez ususzylam  :-x

brawurka

a ja mam 3 patyki (bambusy) z ikei, lubie kwiaty ale zapominam o nich

ishka82

CytujŻeby kwiaty dobrze rosły sporządza im nawóz ze skórki od banana :shock: jak któraś chętna na przepis to zapytam :roll:
Ciekawe :shock:

wrobelek0403

Cytat: "maraxela"Chcialabym rowniez pochwialic sie zdolnosciami ogrodniczymi -dzieki ksiazce leniwy ogrodnik doszlam do perfekcji w tej sztuce.Moja duma nazywa sie Rudolfa-zdobyla szereg nagrod miedzynarodowych -odolnie to medalista zloty wsrod ziol .

marax, dostajesz ode mnie piwko, bo az sie poplakalam ze smiechu  :mrgreen:

a M stwierdzil, ze Twoj kwiatek jest "misiowy" - znaczy sie ze on tez mialby taki, gdyby w jego pokoju nie staly wylacznie kaktusy  :mrgreen:

[ Dodano: 21-02-2008, 21:00 ]
Cytat: "maraxela"wiesz co wydaje mi sie ze to cos innego tylko nazwy nei pamietam

z tego co sie przyjrzalam, to to szałwia była :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: "wrobelek0403"z tego co sie przyjrzalam, to to szałwia była :D
Też mi się tak wydaje ;-) Marax, może spróbuj hodować kaktusy :roll:

sonja

EEE kaktusy też się łatwo suszą:)

marax

hmmmmmmmmmm kaktusy kobiety ja mma do zagospodoarowania 80 arow ogrodu-czy wy potraficie sobie to wyobrazic  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: bedzie na pewno wyjatkowy :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

riannka

Cytat: "maraxela"hmmmmmmmmmm kaktusy kobiety ja mma do zagospodoarowania 80 arow ogrodu-czy wy potraficie sobie to wyobrazic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bedzie na pewno wyjatkowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja potrafię, w razie potrzeby pomogę  :-D

ishka82

Cytujhmmmmmmmmmm kaktusy kobiety ja mma do zagospodoarowania 80 arow ogrodu-czy wy potraficie sobie to wyobrazic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bedzie na pewno wyjatkowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A może wątek "nasze kwiatki przydomowe" :?:  ;-)  :-P

marax

moj ogrod bedzie inspiracja dla malarzy "martwa natura" :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

riannka

Cytat: "maraxela"moj ogrod bedzie inspiracja dla malarzy "martwa natura"    

to proponuję zainspirować się ogrodami japońskimi,

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela, albo "bardzo martwa natura " ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

dodaję moje kwiatki, przy okazji przetestuje wklejanie zdjęć na nowej strefie, po weekendzie moj domowy ogród znacznie sie wzbogacił ;) przynajmniej będzie co zmarnować ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

cholera tylko jedno zdjęcie mi się mieści za jednym razem, już je tak pozmniejszałam, że zaraz nic nie będzie widać, trudno zawalę strefę moimi kwiatkami ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ishka82