Nasze podróże

Zaczęty przez sonja, 12 Lut 2008, 16:22:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Cytujno, w porównaniu z nionczka ... :mrgreen:

Ja pracowalam jako licencjonowana pilotka wycieczek zagranicznych i mieszkam w Hiszpanii od prawie 5 lat wiec sie nie liczy :-)

[ Dodano: 20-02-2008, 11:51 ]
CytujNie no tak żartuję sobie:) ale jestem pod wrażeniem tych wypraw, to już serio:) a ten Iran - super plan, ale tam to lepiej, że bez Ciebie.

Moj szwagier byl w Iranie, jeszcze przed zamachem w NYC. Bylo cudnie a ludzie bardzo mili. Wszyscy zapraszali ich do domu i chcieli rozmawiac po angielsku i dowiedziec sie czegoc o swiecie. Nawet ich pytali jaka muzyka teraz jest modna, co w kinach daja i czy Julia Roberts  gra jeszcze w filmach :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: "mayagaramond"Do Edynburga nie dojechalam.

Jak bedziesz miala okazje do polecam. I troszeczke dalej wyspe Sky rowniez. Jest tam jak w bajce:)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

adrianna79

ale wspaniale opisy... niestety chociaz lubie podrozowac za wiele miejsc nie zwiedzilam.. jak mieszkalam w polsce do 17-go roku zycia to co roku (5 razy pod rzad) jezdzilam na obozy do wloch. jak bylam mala to z rodzicami spedzalismy dwa miesiace na balkanach.. ale za to nigdy nie zwiedzialam europy zachodniej, no opracz niemiec i austrii (tylko wieden), ale za to dobrze znam lotniska w paryzu, londynie, amsterdamie i w wiedniu. moze europy dobrze nie znam za to udalo mi sie pojezdzic po mojej przybranej ojczyznie.. bylam w ponad 20 stanach i chyba najbardziej uwielbiam wybrzeze nj - atlantic city bo lezy przy oceanie no i blisko do nyc. z zachodnich stanow uwielbiam arizone i utah - ale to od strony nevady (las vegas). jedyny kraj ktory udalo mi sie zwiedzic w pld ameryce to dominikana - ale dla mnie ten wypad byl troche przynudny, bo ilez mozna siedziec na plazy. jezeli nie przeniesiemy sie do krakowa do napewno planujemy wypad do brazylii i argentyny.
niestety zdjec nie mam, bo nie lubie - najwazniejsze sa wspomnienia ktore mam zapisane w pamieci :-)