START FORUM ! ;) witam i zachęcam do rejestrowania ;D

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 07 Sie 2007, 22:34:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monia_look

Wstałam wcześnie rano i ot tak zajrzałam do kompa a tu miła niespodzianka!!!! Witam Was wszystkie ;-)

mika

Witam dziewczyny Dziś mam spotkanie za spotkaniem więc się za bardzo udzielać nie będę ale mam świetną nowinę Kupiłam buty wczoraj Nareszcie!!!!! i do tego jeszcze bielizne... wstawiłabym zdjącie ale mój N. wczoraj chyba nei wysłał mi go na pocztę bo teraz sprawdzałam i nie dostałam więc wstawie jak wrócę do domu buziaki dziewczyny

kotabma

Witam, dotarlam tu, rozgladam sie i bardzo mi sie tu podoba ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

zwierzatko gratuluje!! swietna robota. Podoba mi sie bardzo!

tiliam

witam wszystkie dawne/obecne forumki z gazetowego ! fajnie Was znowu "zobaczyć" :)
pozdrawiam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asiek

Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa więc chce się przywitać ;) Ale tu ładnie zielono - bardzo optymistyczny kolor!

literka82

Witam
Zwierzatko sie napracowalo, podoba mi sie bardzo:) gratuluje super wykonanego zadania:)
Zaraz bede suwaczkek testowac:)
Pozdrawiam

brawurka

ojej!Ale fajnie!!!!!muszę się tylko trochę rozgościć :-D

inkageo

Ale jestem wzruszona, że tak szybko przybywa użytkowników :)
Postuluję założenie strefy emerytów, bo chyba zostanę tu na zawsze :)
Imagine there is no hate

gioseppe

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy
Cytat: "twinnie77"

no właśnie gioseppe postulowała, żeby nie robić takich kategorii, bo się zgubi klimat forum z gazety..
no ok ale skoro większosć tak chce to przeciez ja nie bronię :)
według mnie gazetowo lepiej się czyta
ale to tylko moje skromne zdanie

zwierzątko, co te avatarki takie małe?? :-/
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP


literka82

a moze jakas strefa humoru??:) niekoniecznie w konwencji slubno-weselnej??:)
Na dobry poczatek:

Iza


nantu

Witam wszystkie forumki! na razie czuje sie tutaj zagubiona, ale juz sie ciesze, ze bede mogla w tak mileji przyjaznej atmosferze pochwalic sie swoimi fotkami po slubie;)) zycze wszystkim milego dnia! a kolorki forumowe przesliczne;)

misiaczek187

ja też się witam troszkę to nowe forum zakręcone muszę się przyzwyczaić :D

catlady

Witam wszystkie, fajnie tu, tak zielono, to mój ulubiony kolor!!! Zwierząteczko się napracowała! Tylko mój komputerowy analfabetyzm sprawia, że nie wiem jeszcze co i jak się tu obsługuje, może się przyzwyczaję kiedyś.

gatta26

Witam dziewczyny! I ja się przeniosłam, chociaż troszkę nie umiem poruszać się po tym forum. Ale szybko sie uczę ;-) . Jakby co, to co złego to nie ja  :) .

miszawa_24

Cześć dziewczyny, też się przenoszę na Wasze forum bo na gazetowym ślub i wesele nie da sie już wytrzymać, cały czas znikaja wątki i nigdy nie wiadomo kiedy i kogo dorwie wampirek.
jak na razie czuję się zagubiona ale mam nadzieje że szybko załapię co i jak pozdrawiam

kamu2

Cześć dziewczyny ja również się z wami tu przeniosłam,troche jak dla mnie zamotane ale już co raz lepiej mi sie to czyta :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

salsa

moze wysyłajmy maile do innych zeby przyszło nas tu jak najwięcej  :)  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

trik26

No to przybyłam.
Ale moje drogie musimy przestać pisać wszelkie posty na "reaktywacji", bo trochę tego za dużo i naprawdę nowe dziewczyny mogą się zgubić. ja zaglądam jeszcze na forum na gazecie.

A tak na marginesie myślicie, ze wrócimy jeszcze kiedyś na gazetę tak na dobre?  ;-)

oofca

dzieki zwierzatko - super forum i ma wiele mozliwosci ktorych w gazetowym brak - moze bylam na gazecie za krotko zeby miec sentymenty, ale mi sie tutaj o WIELE bardziej podoba!!!

malutenka

Forum śliczne, musiałaś dużo pracy w nie włożyć  :)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jaghooda

wróciłam niedawno do domku, skaczę po forach:-), i patrzę, ze jest już nowe, więc się witam  :)

I całe szczęście ze jest, bo jak na stare zajrzałam, to tylko ręce mi opadły :roll: