Autor Wątek: START FORUM ! ;) witam i zachęcam do rejestrowania ;D  (Przeczytany 23821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

START FORUM ! ;) witam i zachęcam do rejestrowania ;D
« dnia: 07 Sie 2007, 22:34:09 »
hej dziewuszki, banitki z gazetowego - witam w skromnych progach - wszystkie prośby i zażalenia tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sie 2007, 22:37:58 »
hej, apeluję o dodanie jeszcze strefy admina, gdzie takie organizacyjne sprawy będą poruszane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nerinea

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sie 2007, 22:41:23 »
Cytat: "twinnie77"
hej, apeluję o dodanie jeszcze strefy admina, gdzie takie organizacyjne sprawy będą poruszane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

witam i o zdrowie pytam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jestem za i przy okazji testuję avatary i podpisy ;P

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sie 2007, 22:41:23 »

rubin04

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sie 2007, 22:41:52 »
Witam!

Dzięki za Twoją pracę! Jest ślicznie!
No to teraz jeszcze magisterka do napisania i wieczna chwała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pozdrowienia!

mala_duza

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sie 2007, 22:43:22 »
Halo! Mówi się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My klikamy a Zwierzątko w chwale i dumie idzie pisac pracę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sie 2007, 22:43:22 »

inkageo

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sie 2007, 22:45:24 »
Hej, hej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale fajowo!!!!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

riannka

« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sie 2007, 22:47:34 »
Witam,
ale tu ślicznie!  :-)

ewa.wie

« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sie 2007, 22:52:41 »
cześć dałam plamę miałam być ewa.wie jak na gazetowym a jest ewa.w :oops:  Wybaczcie mi ale jestem komputerowa gapa. Ledwo co się połapałam jak tu odpowiadać :-)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 07 Sie 2007, 22:53:09 »
Cytat: "riannka"
Witam,

e to jeszcze nie jest ladne - to tylko chwilowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zabiorę się na poważnie jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #9 dnia: 07 Sie 2007, 22:54:58 »
Miło patrzeć jak nas przybywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #10 dnia: 07 Sie 2007, 22:55:42 »
Hej!!! na zielono - kolor nadzieji;) Cos mi sie wydaje, ze Inka posmarowala, bo to jej ulubiony kolor, Inka przyznaj sie:-))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mala_duza

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Sie 2007, 22:59:27 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
Cytat: "riannka"
Witam,

e to jeszcze nie jest ladne - to tylko chwilowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zabiorę się na poważnie jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ty się zabieraj na poważnie za pisanie pracy!! bo Cie pogonimy stąd :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

koka

• Gość
Re: START FORUM ! ;) witam i zachęcam do rejestrowania ;D
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Sie 2007, 22:59:44 »
hej dziewczyny,
Juz Was odnalazlam.
Jakie ladne to Forum. Zwierzatko-gratulacje i dzieki za Twoja prace:)

inkageo

« Odpowiedź #13 dnia: 07 Sie 2007, 23:02:49 »
Wszystko pod kolor mojego bukietu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam6lat

« Odpowiedź #14 dnia: 07 Sie 2007, 23:05:52 »
cześć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ładnie tu;
a skoro inka o bukiecie - to "zwierzątko" - masz u mnie wirtualny bonus na kwiaty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 07 Sie 2007, 23:05:52 »

mala_duza

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Sie 2007, 23:06:35 »
Cytat: "inkageo"
Wszystko pod kolor mojego bukietu  Pięknie

i moich oczu, więc też pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 07 Sie 2007, 23:09:48 »
Cytat: "mam6lat"
cześć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ładnie tu;
a skoro inka o bukiecie - to "zwierzątko" - masz u mnie wirtualny bonus na kwiaty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziękować  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem, co to znaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

obawiam się, że oprócz możliwości cytowania - nie ma innej opcji na robienie drzewka odpowiedzi jak na gazetowym ;( ale z drugiej strony wszystkie najnowasze są zawsze w kupie - nie wiem co lepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzidzia101

« Odpowiedź #17 dnia: 07 Sie 2007, 23:10:51 »
Czolem Dziewczynki!!
Ja tez sie melduje. Podoba mi sie tu  :mrgreen:  I te buzki fajne. Tylko trzeba sie przestawic na nowe...

rusma1

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Sie 2007, 23:14:37 »
ja tez jestem. nieco obco tu, ale pewnie do czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #19 dnia: 07 Sie 2007, 23:15:45 »
Fajnie, że widać na dole kto jest i kto był na forum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #20 dnia: 07 Sie 2007, 23:20:15 »
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
jestem!
Zwierzatko dzieki za super robote!!!!!

annka-cygannka

« Odpowiedź #21 dnia: 07 Sie 2007, 23:20:56 »
Zwierzątko ale się napracowałaś!!! Szczery podziw:)  moja ukochana zieleń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hura!

twinnie77

« Odpowiedź #22 dnia: 07 Sie 2007, 23:35:01 »
Moim zdaniem potrzebujemy więcej kategorii, szczególnie w strefie planowania. Może sukienki, garnitury, buty jako jedną, potem fryzury, dalej bukiety, może biżuteria też powinna mieć osobną kategorię. Sądzę, że inaczej to się zagubimy w gąszczu nowych postów na wiele tematów. Dajcie propozycje dziewczyny.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 07 Sie 2007, 23:36:09 »
Cytat: "twinnie77"
Moim zdaniem potrzebujemy więcej kategorii, szczególnie w strefie planowania. Może sukienki, garnitury, buty jako jedną, potem fryzury, dalej bukiety, może biżuteria też powinna mieć osobną kategorię. Sądzę, że inaczej to się zagubimy w gąszczu nowych postów na wiele tematów. Dajcie propozycje dziewczyny.

no właśnie gioseppe postulowała, żeby nie robić takich kategorii, bo się zgubi klimat forum z gazety..

inkageo

« Odpowiedź #24 dnia: 07 Sie 2007, 23:38:09 »
Może spróbujmy pisać po gazetowemu, a kategorie zawsze będzie można w przyszłości dodać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj