W-a-l-e-n-t-y-n-k-i ....

Zaczęty przez beesok, 11 Lut 2008, 22:06:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Dobra wracamy do tematu Walentynek. Czy w Walentynki kladziecie sie spac w skarpetkach? Tak lepiej??? Dobra, juz dobra koncze bo mnie Zwierzak wyrzuci z forum  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Haha, właśnie chciałam zaproponować, żeby z okazji walentynek zdjąć skarpety i dać hołd temu świętu ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "inkageo"Haha, właśnie chciałam zaproponować, żeby z okazji walentynek zdjąć skarpety i dać hołd temu świętu ;)

Jakby byly 14 lipca to moze, ale tak w lutym? Za zimno jest na to...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

CytujHaha, właśnie chciałam zaproponować, żeby z okazji walentynek zdjąć skarpety i dać hołd temu świętu ;)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

beesok

Cytat: "zuzia"W wawie walentyki osiągnęły szczyty komercji - w restauracjach wprowadzono nawet limity pobytu - 2 godz. My na pewno w żadne takie miejsce nie pójdziemy.
chyba ich Bóg opuścił-za zadne skarby bym nie poszła do takiej knajpy!

[ Dodano: 12-02-2008, 12:46 ]
Cytat: "inkageo"od razu bez majtek?;

no niestety jest to czesta praktyka w wielu dobrych restauracjach i to nie koniecznie w Walentynki.....he he w Londynie juz sie nauczylam nie zwracac na to uawgi...bo do niektorych knajp naprawde wart isc mimo wszystko...he "niezadowolenie" okazuje napiwkiem :)

mam nadzieje, ze w Polsce sie tak nie zrobi....przypomina mi sie cytat Carrie z SATC - "sometimes in new york life is what happens when you're waiting for a table" :)

mayagaramond

Cytat: "beesok"inkageo napisał/a:   
od razu bez majtek?;   


no niestety jest to czesta praktyka w wielu dobrych restauracjach i to nie koniecznie w Walentynki..

:mrgreen:

beesok przepraszam, ale nie moglam sie opanowac :)  :)  :)  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

beesok,
hahahaha
patrz co CI wyszło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: "beesok"inkageo napisał/a:   
od razu bez majtek?;   


no niestety jest to czesta praktyka w wielu dobrych restauracjach i to nie koniecznie w Walentynki.....he he w Londynie juz sie nauczylam nie zwracac na to uawgi...bo do niektorych knajp naprawde wart isc mimo wszystko...he "niezadowolenie" okazuje napiwkiem :)


BOSKIE

[ Dodano: 12-02-2008, 16:25 ]
mayagaramond, napisałyśmy w jednym momencie to samo:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Imagine there is no hate

sonja

beesok, zakrztusiłam się herbatą!!! boskie:))

mayagaramond

No to ju wiemy co robic - w walentynki marsz do restauracji bez majtek!  :mrgreen:

(ale w skarpetkach ;-) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

beesok

WOW - no tak to jest jak sie po nocach czyta strefe (w skarpetkach) zamiast spac !!!!!!!! :oops:

sonja

Cytuj(ale w skarpetkach ;-) )
dobrze że już nic nie piję:))

salsa

beesok, to którą Ty masz godzinę????
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

beesok

16:30  :-P
ale mialam na mysli zeszla noc - PADAM - zasnelam na wykladzie :)

dagi

beesok, boskie  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mary

Cytat: "beesok"inkageo napisał/a:   
od razu bez majtek?;   


no niestety jest to czesta praktyka w wielu dobrych restauracjach i to nie koniecznie w Walentynki.....

Super ;) A teraz, drogie Panie wróćmy do walentynek, bo to już kurcze za 2 dni, a ja nic nie mam, poza urlopem na ten dzień ;)

sweedee

Cytat: "mayagaramond"No to ju wiemy co robic - w walentynki marsz do restauracji bez majtek!  :mrgreen:

(ale w skarpetkach ;-) )
i tylko na 2 godziny! :mrgreen:

zaraz padnę!!! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mary

sweedee,  dobre teksty tu dziś leciały ;)
Z drugiej strony ten limit czasowy na wizytę w restauracji sprawia, że my na pewno byśmy się do takiej nie wybrali. O nie!

inkageo

My się już jakiś czas temu umówiliśmy, że w tym roku żadnych walentynkowych prezentów, a pieniądze przeznaczamy na albumy i wywołanie zdjęć. Uporządkowaliśmy, wywołaliśmy i poukładaliśmy chronologicznie wszystkie nasze zdjęcia, dzisiaj skończyliśmy i jestem taka dumna :) Tak się zagalopowałam że dotarłam przez osiemnastkę do swoich narodzin :)
Imagine there is no hate

salsa

mary_popins, jak to nie wiesz?! Besok juz CI napisała : majtki w domu a Ty z męzczyzną do restauracji-potem nie dajesz napiwków-to oczywiste, bo jesteś zdegustowana obecnością majtek u kelnera:):):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

salsa, jest tylko problem z tą restauracją. Nie wiem w której to dają zakochanym 2 godziny. Poza tym do stolycy trochę mi nie po drodze ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa,  co do majtek u kelnera to zawsze mnie ciekawila ich obecnosc pod kiltem w knajpie szkockiej... ale to chyba tylko w szkocji ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

kurcze, a mnie jakoś nigdy ten spód kelnera nie ciekawił ;)
Dziś w pracy strzeliłam przy dyrektorze, że ponoć teraz trzeba będzie obsługiwać strony (klientów) na dole. Zostało to przez słuchających zrozumiane podobnie do szkockiego kelnera ;)

sweedee

Cytat: "mary_popins"eraz trzeba będzie obsługiwać strony (klientów) na dole
to jakaś podwyżka sie należy! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com