W-a-l-e-n-t-y-n-k-i ....

Zaczęty przez beesok, 11 Lut 2008, 22:06:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Cytat: "salsa"ale tez jestem strasznym grzejnikiem i czesto gęsto pomimo tego wyłączonego ogrzwania jest mi w nocy gorąco

Ale Ci zazdroszcze Salsa. Ja na odwrot. Mi jest ciagle i wszedzie zimno. POtrafie miec lodowate stopy... na plazy  8-)

[ Dodano: 12-02-2008, 12:35 ]
Cytat: "salsa"dziewczyny, nie załamujcie mnie z tym szlafrokiem-na prawdę?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na serio. Czasem zawijam sie w szlafrok (gryby frote) albo nawet z koc i z tym klade sie pod koldre. Zdejmuje dopiero jak sie rozgrzeje. Czasem klade sie z termoforem. W biurze mam poduszke elektryczna, ktora podgrzewam sobie nerki od czasu do czasu  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "salsa"dziewczyny, nie załamujcie mnie z tym szlafrokiem-na prawdę?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale jest sliczny, pomaranczowy :mrgreen:

Cytat: "nionczka"koc

koc pod koldra obowiazkowo!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: "mayagaramond"Ale jest sliczny, pomaranczowy :mrgreen:

Moj jest zielon-turkusowo-pistacjowo-granatowo-szafirowy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "inkageo"Też stanę w obronie skarpetek  Nie widzę kolizji między spaniem w skarpetkach a seksem..
nooooo prooooosze cie..............

Cytat: "salsa"dlatego nie palnujemy na walentynki prezentów, obowiązkowych kolacji itp. na pewno spedzimy ten wieczór razem ze sobą, ale dla naszego zwiazku nie ejst to jakas szczegolna data w kalendarzu, którą należy celebrować.
a dla nas jest, ale to dlatego, że to rocznica naszych pierwszych zaręczyn.
W wawie walentyki osiągnęły szczyty komercji - w restauracjach wprowadzono nawet limity pobytu - 2 godz. My na pewno w żadne takie miejsce nie pójdziemy.

salsa

mayagaramond, nionczka,  moze macie jakieś problemy z krązeniem ?? moze trzeba by to zbadac?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "zuzia"inkageo napisał/a:
Też stanę w obronie skarpetek Nie widzę kolizji między spaniem w skarpetkach a seksem..

nooooo prooooosze cie..............
Ja Ci dam wybiórczo cytować! Dalej pisałam, że można je zdjąć tak jak resztę bielizny.. Czy Wy kładziecie się do łóżka od razu bez majtek?;) Haha :)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "zuzia"a dla nas jest, ale to dlatego, że to rocznica naszych pierwszych zaręczyn.
a no chyba ze tak, ale to ze wzgledu na datę zareczyn a nie walentynek jak sie domyslam;)

Cytat: "zuzia"W wawie walentyki osiągnęły szczyty komercji - w restauracjach wprowadzono nawet limity pobytu - 2 godz. My na pewno w żadne takie miejsce nie pójdziemy.
chyba ich Bóg opuścił-za zadne skarby bym nie poszła do takiej knajpy!

[ Dodano: 12-02-2008, 12:46 ]
Cytat: "inkageo"od razu bez majtek?;

tak, a co? przeciez nie bede spać w majtkach! ciało musi kiedys odpocząć od tych wszystkich materiałów - tekstylia bieliżniane dziś są raczej z dodatkiem sztuczności
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

A spicie w biustonoszu? Ja nigdy, ale tutaj w Hiszpanii to dosc popularne. Podobne wtedy biut zachowuje swoj ksztalt dluzej. Ja nie mam biustu wiec nie mam tego problemu :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "salsa"mayagaramond, nionczka, moze macie jakieś problemy z krązeniem ?? moze trzeba by to zbadac?

Ja mam niskie cisnienie. No a wiadomo, ze nikt sie niskim cisnieniem nie zajmuje, od tego sie nie umiera ;-) Ale mozna usnac :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: "inkageo"Czy Wy kładziecie się do łóżka od razu bez majtek?;)
a kto powiedział, że nie?

Cytat: "salsa"chyba ich Bóg opuścił-za zadne skarby bym nie poszła do takiej knajpy!
opuścił, opuścił. My idziemy sobie do kina bo mamy straszną ochotę i COŚ wymyślimy w domu :D

nionczka

A Bridget Jones uprawia seks z Hugh Grantem w biustonoszu! To jest dopiero dziwne, przynajmniej dla mnie  :lol:

[ Dodano: 12-02-2008, 12:49 ]
Cytat: "zuzia"opuścił, opuścił. My idziemy sobie do kina bo mamy straszną ochotę i COŚ wymyślimy w domu :D

W kinie przynajmniej pozwola zostac na caly seans czy tez na czas?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"A spicie w biustonoszu? Ja nigdy, ale tutaj w Hiszpanii to dosc popularne. Podobne wtedy biut zachowuje swoj ksztalt dluzej. Ja nie mam biustu wiec nie mam tego problemu :mrgreen:

A slyszalas ze Sofia Loren przyklejala sobie na noc skronie tasma samoprzylepna? Tez to kiedys zrobilam, ale mialam chyba z 10 lat :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: "nionczka"A spicie w biustonoszu? Ja nigdy, ale tutaj w Hiszpanii to dosc popularne. Podobne wtedy biut zachowuje swoj ksztalt dluzej. Ja nie mam biustu wiec nie mam tego problemu :mrgreen:
Czytałam ostatnio, że jak się karmi piersią to lepiej spać w biustonoszu, to się cyc nie rozciągnie i nie będzie wisiał, ale nie wydaje mi się to komfortowe ;)
Imagine there is no hate

Monika

Cytat: "mayagaramond"Ja mam niskie cisnienie. No a wiadomo, ze nikt sie niskim cisnieniem nie zajmuje, od tego sie nie umiera  Ale mozna usnac
ja też mam niskie ciśnienie, a grzejnik ze mnie niezły jest  :mrgreen: mój luby twierdzi, że na ogrzewaniu w zimie w sypialni można spokojnie zaoszczędzić - z kolei jak jest ciepło to podobno nie do wytrzymania pod kołdrą jestem  :mrgreen: Kiedyś jak był remont u mnie w domu i jeszcze nowego łóżka nie miałam, to w dużym pokoju na materacu spałam. No i moja mama podczas oglądania telewizji stwierdziła, że tam na pewno wygodniej jej będzie i mi się pod kołdrę wpakowała - podobno tak grzałam, że 10 min wytrzymała i uciekła  :mrgreen:
A skarpetek nie znoszę, pierwsze co robię po przyjściu do domu to je ściągam - zawsze jest mi w stopy gorąco, a nawet jak mi jest zimno to rozgrzewam je ekspresowo...

[ Dodano: 12-02-2008, 12:56 ]
Cytat: "mayagaramond"A slyszalas ze Sofia Loren przyklejala sobie na noc skronie tasma samoprzylepna? Tez to kiedys zrobilam, ale mialam chyba z 10 lat
:shock:  :?: a po co  :?:  :?:

nionczka

Cytat: "Monika"mayagaramond napisał/a:   
A slyszalas ze Sofia Loren przyklejala sobie na noc skronie tasma samoprzylepna? Tez to kiedys zrobilam, ale mialam chyba z 10 lat

:shock: :?: a po co :?: :?:

Taki domowy lifting, nie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

CytujTaki domowy lifting, nie?
o mój Boże! sto lat bym myślała i nie wymyśliła  :mrgreen:

salsa

Cytat: "mayagaramond"Ja mam niskie cisnienie.
ja tez mam niskie. ale problemy z rozgrzaniem rąk i nóg to z tego co mi wiadomo wynikaja raczej z krązenia niz z cisnienia:)

[ Dodano: 12-02-2008, 13:03 ]
Cytat: "dodaa84"ięc przy kimkolwiek
oik, my ejstesmy bardzo blisko i wiemy o sobie gorsze rzeczy niz te nieszczesne skarpetki, z których nawet ona sie smieje i o ktorych sama mowi, ze nie umie rpzestac. dla niej to nie ejst potwarz, bo mowimy sobie o duzo poważniejszych i intymniejszych sprawach

[ Dodano: 12-02-2008, 13:05 ]
Cytat: "zuzia"A spicie w biustonoszu? Ja nigdy, ale tutaj w Hiszpanii to dosc popularne. Podobne wtedy biut zachowuje swoj ksztalt dluzej. Ja nie mam biustu wiec nie mam tego problemu :mrgreen:
podobno dziweczyny z okazałym biustem powinny i wiem, ze w Polsce jest to znane (z forum Lobbystek to wiem;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

salsa,
wejdz plisss na gg :)

salsa

Cytat: "Monika"ja też mam niskie ciśnienie, a grzejnik ze mnie niezły jest :mrgreen: mój luby twierdzi, że na ogrzewaniu w zimie w sypialni można spokojnie zaoszczędzić - z kolei jak jest ciepło to podobno nie do wytrzymania pod kołdrą jestem
witaj w klubie;):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

AAAAA chyba wydziele nowy watek!! ale smiecicie w walentynkach ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

zwierzatko_mojej_mamy,  nie zebym nie rpobowała-wysmażyłam nawet posta anty-walentynkowego;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Monika

zwierzatko_mojej_mamy, wydzielaj :D tylko jak go nazwiesz? spanie w skarpetkach - za i przeciw?  :mrgreen:  :-P

salsa

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ale smiecicie w walentynkach ;P
a bo co tu mozna o walentynkach nagadac-o skarpetki, to jest temat:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "nionczka"Monika napisał/a:   
mayagaramond napisał/a:
A slyszalas ze Sofia Loren przyklejala sobie na noc skronie tasma samoprzylepna? Tez to kiedys zrobilam, ale mialam chyba z 10 lat

:shock: :?: a po co :?: :?:


Taki domowy lifting, nie?

Zeby miala skosne oczy :-D

zwierzatko - to forma bojkotu ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Ale ten watek jest w strefie mody i urody wiec skarpetki, majtki i inne liftingi à la Sofia LOren jak najbardziej tu pasuja. A moze sie myle?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login