W-a-l-e-n-t-y-n-k-i ....

Zaczęty przez beesok, 11 Lut 2008, 22:06:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: "zuzia"a co jest nie tak z Krakowem? boisz się, że ktoś ci rozpozna wiedźmo?

no, nieźle musiałabym mężowi ściemniać  :mrgreen:

goga

oooo gorące źródła - super!!! a jakieś konkretne namiary są znane ;-)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

jezeli chodzi o gorace zrodla to GORACI polecam haiduszoboszlo na wegrzech oooooooogromny kompleks basenow termalnych wspaniale zorgaznizowany.Czynnych takze zima naprawde extra tam jest i mozna dojechac w ok 9 h

mayagaramond

maraxela - jak tam biznes? Duzo skarpet sprzedalas? ;-)  :-D  :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

wszytkie kuzwa 300 par sprzedalam !!!!!!!!!!! padam z nog .w dodatku kolo mojego stoiska jest solarium i dostalam promocyjnie za darmo 6 minut w tubie-wygladam jak rak!!!!!!!!!!!

mayagaramond

Cytat: "maraxela"wygladam jak rak!!!!!!!!!!!

No to chyba troche za dlugo tam posiedzialas.... Ale moze Ci do jutra (czyli do Walentynek) zejdzie) :)  :) Oczywiscie nie skora tylko czerwnosc :)

Jak masz chwile to wypowiedz sie w moim watku o oczyszaniu organizmu:
http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?p=64506#64506
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jusia

Cytujwszytkie kuzwa 300 par sprzedalam !!!!!!!!!!!
marax jak wszystkie sprzedałaś to nie zostało Ci nic dla męża  :mrgreen:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Monika

Cytat: "maraxela"wszytkie kuzwa 300 par sprzedalam !!!!!!!!!!! padam z nog .w dodatku kolo mojego stoiska jest solarium i dostalam promocyjnie za darmo 6 minut w tubie-wygladam jak rak!!!!!!!!!!!
Ale jutro już kończysz swoją przygodę ze stoiskiem walentynkowym?  :mrgreen: pewnie dopiero jutro będzie natłok ludzi

marax

Cytat: "mayagaramond"Jak masz chwile to wypowiedz sie w moim watku o oczyszaniu organizmu:

sorry ale ja juz ledwo na oczy patrze a ruszac umyslem to jzu calkiem nie mam slily,wypowiem sie w wolnej chwili ok-sorry ale mozg mi sie calkiem zresetowal

[ Dodano: 13-02-2008, 22:48 ]
Cytat: "Monika"Ale jutro już kończysz swoją przygodę ze stoiskiem walentynkowym?  pewnie dopiero jutro będzie natłok ludzi
mamy na stoisku takie misie no powiedzmy maja z 30 cm pachna i kosztuja uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!150 zl i ludzie to kupuja bo sie zwie NICI

Monika

Cytat: "maraxela"mamy na stoisku takie misie no powiedzmy maja z 30 cm pachna i kosztuja uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!150 zl i ludzie to kupuja bo sie zwie NICI
o kurde! No to rzeczywiście dobre ;) No cóż, Tobie nie pozostaje nic innego, jak się z ludzkiej głupoty cieszyć - w końcu biznes jest biznes  :mrgreen:

marax

ja jutro pracuje do ok 4 nad ranem a o 7 wyjezdzam do gdzies pod zywiec na konferencje wiec zapowiada sie masakra pila mechaniczna :shock:

Monika

Cytujja jutro pracuje do ok 4 nad ranem a o 7 wyjezdzam do gdzies pod zywiec na konferencje wiec zapowiada sie masakra pila mechaniczna  
_________________
o jej! Ale chyba nie za kółkiem?  :shock: A cóż to za konferencja, jeśli spytać można?

marax

Cytat: "Monika"o jej! Ale chyba nie za kółkiem?  A cóż to za konferencja, jeśli spytać można?

za kolkiem ja prowadze niestety, szkolenie z komunikowania sie z pacjetem.

Monika

Cytat: "maraxela"za kolkiem ja prowadze niestety
oj... no to rzeczywiście niewesoło. Uważaj na siebie bo to trochę karkołomna wyprawa...

marax

mam zamiar oprucz slucjania tego "pieprzenia kotka za pomoca mlotka"pojezdze sobie na nartach

Monika

a śnieg tam przynajmniej jest?

mayagaramond

Cytat: "maraxela"sorry ale ja juz ledwo na oczy patrze a ruszac umyslem to jzu calkiem nie mam slily,wypowiem sie w wolnej chwili ok-sorry ale mozg mi sie calkiem zresetowal

Nie pali sie! Spij dobrze  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: "maraxela"kupuja bo sie zwie NICI

ja kiedyś miałam do wyboru breloczek z owcą za 28zł z NICI
lub breloczek z jakimś innym zwierzakiem za 5 zł

kupiłam NICI ;) hehe dla owcy i metki :)