Kobieca sylwetka-modele

Zaczęty przez salsa, 11 Lut 2008, 21:34:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytujno mnie wlasnie wyszlo najpierw kolumna, a potem klepsydra. Bez sensu...
hmm, to zalezy jak sama siebie oceniasz;) ja zrobiłam eksperyment i najpierw zrobiłam sama sobie a potem poposiłam męza zeby mi to zrobił-rozbierznośc jest , oj jest:)\


Cytat: "Louve"bo po programie na TVN Style zastanawiałam się czym jestem ;-)
bardzo lubie rpogramy Trinny & Susannah  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

panikarola

Cytat: "salsa"poszukaj sobie jakiegos fajnego dzwonka wśród gwiazd-np J.Lo

ona dzwonek jest, serioooo??
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Dostal wlasnie mailem url do rosyjskiego media marktu:

http://www.mediamarkt.ru/

Ma byc smieszne, sonja, pomoz co tam pisze ;-)

Sorry, nie ten watek...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytat: "salsa"sierpniowajulka, a jest odwołanie przy kolumnie do stożka? bo juz nie pamietam, wiem ze było do lizaka;)
Przy kolumnie jest odwołanie do jabłka i do cegły. Przejrzałam obydwa i choćbym nie wiem, jak miała spaczone wyobrażenie swojej figury, to jednak do jabłka i cegły mi daleko w poszczególnych proporcjach. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "sierpniowajulka"Przy kolumnie jest odwołanie do jabłka i do cegły. Przejrzałam obydwa i choćbym nie wiem, jak miała spaczone wyobrażenie swojej figury, to jednak do jabłka i cegły mi daleko w poszczególnych proporcjach.  

no właśnie mi tak samo, też mi wyszła kolumna i nie wiem co musiałabym mieć innego żeby być jabłkiem lub cegłą :-D

sonja

Oj tam się martwicie. Ja od razu postanowiłam, że jestem wazonem (wazą), ewentualnie klepsydra i choćbym nie wiem co nie chce mi nic innego w teście wyjść ;-)  :mrgreen:  

Ps zawsze testy i różne psychozabawy rozwiązuje tak, żeby wyszło to czego oczekuję :)

Chermelle

kolezanka zmienia image wiec ten link sie jej przyda  :)
dobrze ze  sobie o nim przypomniałam  :dance:

malutenka

zostałam wazą i Kelly Brooks (kto to jest??) :)


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka


tachogti

Mnie wyszla kolumna nie wiem jakim cudem bo tylek mam odstajacy i wielkie udziska - chyba ze wszystkie kolumny maja wystajace tylki, ale w architekturze to raczej niepraktyczne bo ktos o te zady by bez przerwy sie haczyl :P a do Nicole Kidman to juz mi w ogole daleko lol  ona taka szczupla jest
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P