Mamuśki, pomóżcie stworzyć wyprawkę dla dziecka!

Zaczęty przez twinnie77, 11 Lut 2008, 14:35:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

#100
Ja kupilam pare super ciuszkow na ebay za grosze!!!
Zawsze mialam opory kupic urzywane ale roznica w cenie jest masakryczna!!!!
Kosz odswieze,ciuszki wypiore ze dwa razy i bedzie super  :)
Kilka  zdjec na nabranie ochoty ;)

foszek

O jakie slodkie... Co do roznicy w cenie: w DE zwykle body dla niemowlaka kosztuja ok 7 €. Chyba pojde poszperac na ebay :)
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Mar 2008, 15:32:02
)jak ja teraz widze zestawy na przyklad 0-3 miesiace ubranek sztuk 30 za 200 zl to mam ochote licytowac!
Zwierzaku ciekawe rzeczy ogladasz ;)

zwierzatko_mojej_mamy

foszek - oj spadaj :D czasami sie zapedze :D:D hihi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Co do zakupow na ebay to mozna napisac do sprzedajacego z zapytaniem czyzgodzi sie na wysylke za granice-oczywiscie za dodatkowa oplata,czasem sie zgadzaja

aniak1211

Za dwie sukieneczki zaplacilam 2.4
gdzie jedna w sklepie to ok.16-20 funtow

foszek

Niestety angielskiego nie znam wiec zostaje mi niemiecki, ale wlasnie ogladam na nim takie koszyczki, tylko 14 stron ich maja :)

kamu2

Ale ładne te ciuszki.Ja też mam opory na kupowanie używanych rzeczy dla dziecka.Chociaż wiem że to może i głupie.Ale jak bym znała osobe od której biore te rzeczy to co innego a jak od obcego,jakoś nie mogę się przekonać.Chociaz przeglądam te oferty i już się czasem zastanawiałam czy nie zalicytować.
Z takich w miare przystępnych cenach są na allegro body i inne ciuszki z firmy early deys to są ubranka importowane z Angli,mam nadzieje że dobrze wpisałam nazwe.Polecała mi bratowa mojego męża,mówiła że są rewelacyjne gatunkowo.Wierze jej bo wiem że ona byle czego nie kupuje.W takim razie na ebay też powinny być.
Aniak a kosz jest przepiękny.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

kamu2

Aniak wiem że w Anglii czasmi można trafić na fajne przeceny.Szwagierka mojej siostry już mi kilka takich ciuszków pokupowała i one są dosłownie po 2-3 funty.A ciuszki śliczne i nowe.W tamtym roku przywoziła dla chrześnicy mojej siostry no to dosłownie bajeczne.
Podaje link do aukcji o której pisałam wcześniej.
http://www.allegro.pl/item337480436_bas06_body_0_3mcy_brown_early_days_3pak_z_anglii.html
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

kamu2  
znam ta firme early days,mam zamiar dokupic tam body bo mam same wieksze rozmiary,a ta firma to jest w supermarkecie i maja super ciuszki.
A przeceny rzeczywiscie sa super,
w H&M kupilam komplecik-koszulowata bluzeczka ze spodniczka za 3 funty

kamu2

Przede wszystkim są uszyte z dobrej jakościowo bawełny.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

nionczka

Ja w Zarze kupilam dla trojaczków dwie pary sztruksowych spodni i jedna sztruksowa sukienke i 3 identyczne sweterki za 11,70 euro :-) . to oczywiscie bylo na przecenie. Normalnie bym zapolacila 82 euro, ale ja jestem specem od resztek z wyprzedazy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: aniak1211 w 29 Mar 2008, 18:35:09
Ja kupilam pare super ciuszkow na ebay za grosze!!!
Zawsze mialam opory kupic urzywane ale roznica w cenie jest masakryczna!!!!
Kosz odswieze,ciuszki wypiore ze dwa razy i bedzie super  :)
Kilka  zdjec na nabranie ochoty ;)
jak ty je będziesz sprzedawać to ja się ustawię pierwsza w kolejce :)

aniak1211

zuzia
napewno bede czesc sprzedawac :)
chyba ze moja siostra Cie wyprzedzi ;)
niby nie chce drugiego dziecka-narazie, ale jak patrzy na te ciuszki to nabiera ochoty na corcie

zuzia

Cytat: aniak1211 w 30 Mar 2008, 11:48:11
zuzia
napewno bede czesc sprzedawac :)
super:)

generalnie ja nie mam obaw przed kupnem używanych rzeczy :)
ktoś tutaj pisal, że się boi etc. sama umiem ocenić stan rzeczy/sposób traktowania ich wcześniej, co trzeba od razu wyrzucić etc. Kiedyś jak bylyśmy male donaszalysmy czasami ciuchy po starszym rodzeństwie, dzieciach znajomych rodziców etc. oczywiście nie wszystko, poza tym bylo to często z konieczności ale.... zyjemy, mamy się dobrze ;D

goga

a ja miałam tyle pięknych rzeczy po moim synusiu - wszystkie dostała kuzynka jak urodzil si jej synek - praktycznie zostały jej do kupowania tylko pampersy :))
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

maja ma mnóstwo uzywanych rzeczy, przeciez to noworodek i po noworodku ubranka, jak moga byc zniszczone. body, rajstopki to sie niszczy, ale reszta jak nowa

twinnie77

Ale się naoglądałam ciuszków na allegro, nowych Early days. Chyba się na kilka z nich skuszę. Stwierdziłam, że zainwestuję w nowe, bo i tak planuję jeszcze później dzieci, więc się nie zmarnują.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

memphis

Cytat: nionczka w 29 Mar 2008, 19:30:44
Memphis, dla Ciebie:
http://www.allegro.pl/item334158097_sliczny_koszyk_dla_waszego_dziecka_.html


Ooooo, dziękuję! I nawet niedrogi! Muszę się nad tym zastanowić- taki koszyk wejdzie do naszej sypialni, a przez pierwsze tygodnie może być zbawieniem:)

nionczka

Ja wczoraj w starym katalogu zara home widzialam hamaczek drewnianiano-lniany, to dopiero bajeczka. Jeszcze w ciazy nie jestem a juz z mezem gadalismy jakby taki zrobic wlasnorecznie, on stelaz, ja czesc materialowa :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Właśnie dostałam przesyłkę z kocykiem i kompletem body. Są przecudne!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika



mika

śliczne, bliźniaki też mają body z tej firmy :D

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login