idealny panienski

Zaczęty przez elizapj, 04 Lut 2008, 19:38:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

to jest co prawda zgodnie z tradycja zadanie dla swiadkowej, ale chce nakierowac swoja. i nie wiem co mozna by fajnego zrobic, poza wytanczeniem sie do bialego rana w gronie kolezanek. to fajne, ale moze malo wyjatkowe...(dla mnie).
nie wchodza w gre wspinaczki po gorach, ani inne wypady terenowo sportowe, niektore moje kolezanki sa 'za bardzo miejskie' na takie przygody, choc ja bym najchetniej wlasnie sie wybrala na te jazdy po linie czy jak je tam przemianowali na polski (zipgliding). wiec musze sie dostosowac do wymgan sredniej uczestniczek. dostosowac, ale chce jednak cos fajnego podsunac, ...wiec szukam inspiracji.
podpowiedzcie jak spedzilyscie/planujecie swoje panienskie.
pomysly z filmow/ksiazek/plotek tez mile widziane:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Eliza pomysl co najbardziej lubisz robic. mysle ze swiadkowa bedzie wiedziala co ci sprawi przyjemnosc.
u mnie nic wyjatkowego: super kolacja i potem tance do rana.
znam tez PM co mialy w spa z przyjaciolkami.

jedyne co polecam to fajna kolacja przed z winem, szampanem. wspominam super.

to co mnie rozczulilo: przyjaciolka zrobila serie pytan np. co ja lubie, za co mnie kocha itd i wyslala do mojego narzeczonego a on napisal odpowiedzi. potem na imprezie dostawalam prezenty jak poprawnie odpowiedzialam jak nie to musilam jakas glupote zrobic itp

mialam pomysl na horror tour takim autobusem ale w koncu nie wypalilo :-D

elizapj

Cytat: "siog"potem na imprezie dostawalam prezenty jak poprawnie odpowiedzialam jak nie to musilam jakas glupote zrobic itp
dobre haha:)
dzieki!

ja sie troche wlasnei obawiam, ze one za bardzo wezma sprawy  swoje rece...i niekoniecznie wyjdzie na to co ja najbardziej lubie robic...hmhm
stad chce wysunac swoje propozycje...ze, a, b, c i niech one cos z tego wybiora...
ale narazie sama nie mam pomyslu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

miracle8512

Moja świadkowa zna mnie chyba idealnie, zaproponowała mi wyjazd nad morze, kolację na plaży, jednakowe koszulki ze śmiesznymi napisami - wszystko to o czym myślałam :). Mam też przygotować się na to że będę musiała "odkupić" swoje prezenty - ale mój wieczór dopiero za pół roku.Jedyne pomysły jakie jeszcze mam to np. SPA, wypad do teatru i na elgancką kolację, wynajęcie basenu i zrobienie imprezy w strojach kąpielowych.Wydaje mi sie że skoro to Twoja świadkowa to jest Ci na tyle bliska że chyba możesz powiedzieć jej co byś chciała robić w ten wieczór a czego sobie nie życzysz.

elizapj

Cytat: "miracle8512"Twoja świadkowa to jest Ci na tyle bliska że chyba możesz powiedzieć jej co byś chciała robić w ten wieczór a czego sobie nie życzysz
wiesz, no moge, i nawet mowie czego nie chce.. problem w zaproponowaniu czegos alternatywnego...i wlasnie w znalezieniu tego pomyslu:) chcialabym cos oryginalnego, nie konieczne super wyszukanego, ale bardziej oryginalnego niz kolacja i tance, bo jesli taka bedzie moja propozycja to sie obawiam, ze w ramach 'urozmaicenia' moga mi przygotowac jakies niespodzianki, kt nie chce...stad moja potrzeba zasugerowania juz od razu czegos konkretnego..zeby program byl juz pelen, oraz na tyle fajny by nie wpadaly na pomysly urozmaicania..
Cytat: "miracle8512"wypad do teatru i na elgancką kolację, wynajęcie basenu
o o..BASENU..nie rozwazalam, dzieki:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

miracle8512,  no fajne masz pomysly ;) dzieki - cos sobie podpatrze ok ? :D:D

a w ogole to WITAMY na forum ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

Dziewczyny, zastanawia mnie jak się odbywa uświadamianie świadkowej, że to do niej należy przygotowanie wieczoru panieńskiego? Przecież nie bardzo pasuje powiedzieć - hej, zorganizuj zabawę, bo to twoje zadanie. Moja świadkowa jest już mężatką i matką i nie w głowie jej zbytnie szaleństwa. Może lepiej samej coś wykręcić?

Kasia

mary_popins, ja bym sama organizowała
nie uwiadamiałabym kogoś o wątpliwym obowiązku

jak świadkowa ma chęć coś zorganizować to zorganizuje
a jak nie to trochę wydaje mi się niesmaczne takie upominanie czy przypominanie

salsa

Cytat: "mary_popins"Dziewczyny, zastanawia mnie jak się odbywa uświadamianie świadkowej, że to do niej należy przygotowanie wieczoru panieńskiego?
w te kwesti nie pomogę, bo moja świadkowa po prostu to wiedziała.

co do idealnego wieczoru-świetna zabawa to podstawa, reszta jest nieważna!

ja mojej zrobiłam tematyczna impreze w kolorze który symbolizuje ich zwiążek ze wzgledu na nazwisko ;)
poza tym była koszulka z zadaniami dla PM, musiała wszytsko wykonac inaczej bania tequili
prezenty , wiadomo
zrobiłam jej w prezencie album z ich wspolnymi zdjeciami na rpzestrzeni lat-w koncu to ja ich poznałam, weic fotek mam od groma, album w skórze z czarne kartki do naklejania i napisy srebrnym pisakiem, zeby było widac-troche to mi zajeło czasu i kasy ale
jej MINA BEZCENNA:):)

było jeszcze kilka spontanicznych sytuacji ktore dodoatkowk ubarwiły ten wieczór ale :
a) obiecałysmy wszytsko uczestniczki milczenie
B) nie był to zadem rozbierajacy sie pan:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

To ja się wyłamię, bo nie chcę panieńskiego
Nie bardzo kręci mnie idea takiej imprezy.
Jeślibymjuż miała koniecznie robić, to byłabym za spa :)

Izaura

Cytat: "konwalia"Jeślibymjuż miała koniecznie robić, to byłabym za spa

ja byłam półtora roku temu na wieczorze panieńskim w spa i było SUPER!!! byłysmy tam po zamknięciu więc wszystko było dla nas na wyłączność- maseczki, masaże, sauna, jacuzzi, kąpiele w takim błotku  :mrgreen:  i masa róznych atrakcji, do tego wino, sałatki i owoce - ogólnie takie zdrowe jedzonko, bo PM taka troche zeswirowana na tym punkcie, więc taka idea wieczoru panieńskiego pasowała do niej idealnie!!
Potem przyszła jeszcze wróżka (oczywiście zakazałysmy jej mówić złych rzeczy) i siedziałyśmy tam do 3 nad ranem, potem sie wszystkie ubrałyśmy i wymalowałyśmy i ruszyłysmy w miasto na balety. naprawde polecam  :mrgreen:

mary

Cytat: "Kasia"ja bym sama organizowała
nie uwiadamiałabym kogoś o wątpliwym obowiązku

Też nie mam zamiaru jej tego uświadamiać. Zresztą, nie jestem pewna czy chcę mieć wieczór panieński. Interesowało mnie jedynie jak kogoś poinformować, że to zadanie świadka.

elizapj

Cytat: "mary_popins"Przecież nie bardzo pasuje powiedzieć - hej, zorganizuj zabawę, bo to twoje zadanie.
mozesz jej powiedziec nie w formie sugestii czy polecenia, tylko zwyklego wspomnienia ze swoj panienski to sobie wyobrazasz tak czy inaczej...jelsi sie zorientuje w trakcie tej rozmowy, ze to ona powinna przejac inicjatywy, po sprawie. jesli nie, po prostu zorgaizuj go sobie sama. to nic zlego..ja raz bedac swiadkowo myslalam, ze powinnam sie tym zajac, po czym sie dowiedzilam ze PM zaplanowala sobie skromnego grila w ogrodku, sama, garstka osob juz zaprosila...wiec to nie jest obowiazkowo w gescie swiadkowej. ale moja wiem, ze sie rwie do organizacji hahaha!
Cytat: "Izaura"w spa i było SUPER!!! byłysmy tam po zamknięciu więc wszystko było dla nas na wyłączność- ..Potem przyszła jeszcze wróżka
a mozna namiary na to spa? bo rozumime, ze to w wawie...moze zasugeruje swojej, ze tam chce isc:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja mialam dwa :-)

1. z ludzmi z pracy. Towarzystwo mieszane. Sobota w miescie.

Porwala mnie kolezanka z pracy i zabrala do baru na aperitif. Tam juz czekala reszta. Potem poszlismy na kolacje do restauracji indyjskiej (bo ja uwilebiam). Tam mnie przebrali za policjantke (bo ja ponoc starsznie rozkazuje w biurze). Po kolacji poszlismy  w miasto  w tany, jak nakazuje lokalna tradycja od baru do baru.


2. z kolezankami. weekend za miastem i spa.

Sobota i niedziela. Porwaly mnie z domu gdzie wczesniej przebraly mnie za hinduska narzeczona. Zawiazaluy oczy i wywiozly pod francuska granice. Najpierw do hotelu spa na sesje. Potem obiad. Spacer, kolacja inocleg.

Nastepnego dnia sniadanie i prezenty, chodzenie po gorach, paralotnia (z ktorej nie skorzysalysmy bo zaczelo padac. Wrocilysmy wiec wczesniej do miasta i zjadlysmy pizze u mnie w domu :-)

Mialam tez latac balonem, ale nie stac bylo dziewczyn. Strasznie drogo bylo.

A moj maz mial weekend w gorach ze sportami typu chodzenie po wodospadach (i skakanie)  :-P

Z innymi mlodymi bylam tez na koniach, na lekcji makijazu i wizazu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Izaura

Cytat: "elizapj"a mozna namiary na to spa? bo rozumime, ze to w wawie...moze zasugeruje swojej, ze tam chce isc:)

tak, w Warszawie:
Klub Łaźnia - salon odnowy biologicznej
ul. Puławska 119  (róg Idzikowskiego), Mokotów

http://www.klublaznia.pl/

elizapj

Cytat: "Izaura"http://www.klublaznia.pl/
dzieki!

[ Dodano: 05-02-2008, 19:48 ]
Cytat: "nionczka"Ja mialam dwa
Twoje brzmia super, tylko, ze ja potrzebuje stricte miejskie pomysly...czyli Twoj pierwszy dalby sie powielic..ten drugi lub 3 nie za bardzo..co najwyzej moje wybralyby nad Zegrze albo do Konstancina hahha
moze przesadzam, ale to tylko dla podkreslenia, ze jednak wieczor musi miec miejski charakter i miejski program:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: "mary_popins"Interesowało mnie jedynie jak kogoś poinformować, że to zadanie świadka.

Organizacja wieczoru panieńskiego to wcale nie jest zadanie świadka. Wszystkie panieńskie na jakich byłam były organizowane przez PM. To PM zapraszała w określone miejsce w określonym czasie tego kogo chciała. Świadkowa plus zaproszone psiapsióły dbały natomiast o "atrakcje" na samym panieńskim.

Informowanie kogoś, że to jego zadanie wydaje mi się szczerze nie na miejscu. No chyba, że od wieków wiecie ze swoją świadkową że to jej rola. Ale wtedy nie miałabyś się chyba nad czym zastanawiać...

nionczka

Cytat: "elizapj"Twoja brzmia super, tylko, ze ja potrzebuje stricte miejskie pomysly...czyli Twoj poierwszy daloby sie powielic..ten drugi lub 3 nie za bardzo..co najwyzej moje wybralyby nad Zegrze albo do Konstancina hahha
moze przesadzam, ale to tylko dla podkreslenia, ze jednak wieczor musi miec miejski charakter i miejski program:)
_________________

W Warszawie moze byc jeszcze fajniej. My mamy góry i morze pod reka to sie korzysta, ale w wielkim miescie to wszytstko tez jest.

Na miescie mozecie poszukac:
- szkoly makijazu
-zamówic fryzjera do domu, ktory zaszaleje w Waszymi wlosami :-)
- kursy gotowania
- kursy czegokolwiek co mozna robic razem, rekodzielo, ukladanie bukietów, etc.
- spa
- degustacja win
- zabiegi kosmetyczne
- sporty typu wrotki, rolki, scianka
- sumulator lotów do pilotowania dla mlodej (ja chce)
- wrozki i inne tarocistki
- wynajecie prywatnej sali w restauracji...

[ Dodano: 05-02-2008, 20:19 ]
Mozna tez sprobowac zrobic sobie wspolna sesje fotograficzna z przebierankami. Przy odrobinie szczescia mozna znalezc taniego fotografa, ktory zgodzi sie na taka sesje i bedzie fajna pamiatka dla wszytskich.  Albo nawet za fotografa moze robic jedna z Was.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "nionczka"szkoly makijazu
-zamówic fryzjera do domu, ktory zaszaleje w Waszymi wlosami :-)
- kursy gotowania
- kursy czegokolwiek co mozna robic razem, rekodzielo, ukladanie bukietów, etc.
- spa
- degustacja win
- zabiegi kosmetyczne
- sporty typu wrotki, rolki, scianka
- sumulator lotów do pilotowania dla mlodej (ja chce)
- wrozki i inne tarocistki
- wynajecie prywatnej sali w restauracji...
dzieki to naprawde kopalnia pomyslow:)
Cytat: "cumberland"Organizacja wieczoru panieńskiego to wcale nie jest zadanie świadka.
no nie wiem, ja nei wiem skad ale zyje z takim przeswiadczeniem, ze jednka jest...moja swiadkowa ma identyczne..ale moze to kwestia regionalna... -?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

nionczka, oj ja chyba nie jestem normalna:) ani moja psiapsióla tez nie-chciałyśmy sie zabawić, poszaleć i upić w babskim gronie :P a SPA i inne pomysły są na prawdę super, ale na wieczór panieński bym ich nie chciała. ale Np na urodziny-ekstra!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

Cytat: "elizapj"no nie wiem, ja nei wiem skad ale zyje z takim przeswiadczeniem, ze jednka jest...moja swiadkowa ma identyczne

no właśnie - super że wiesz co myśli świadkowa. I super, że jest to spójne z tym co sama myślisz. Wtedy nie ma problemu. Gorzej jak dla Ciebie byłoby oczywiste że to świadkowej rola, a ona wcale by się do organizacji nie pałała. Wtedy klops i stres co zrobić jak u mary.

salsa

cumberland, u mnie wałsnie tez tak było za ja robiłam jej a ona mi (wspólne świadkowanie) i na takich tez w sumie bywałam-jeszcze nie trafiłam na wieczór panieński organizowany przez PM, ale wszystko przede mną;):) u nas jeszcze było tak, ze umowiłysmy sie ze jedna drugiej robi niespodzianki-co było bardzo fajne tego dnia i dość... nieobliczalne:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

salsa, hmmm... no dobra ale co znaczy że świadkowa robi wieczór panieński??  ŚW robi totalną niepodziankę PM, która żyje w błogiej nieświadomości co do tego czy:

- WP w ogóle będzie?
- kiedy WP będzie?
- kto na WP będzie?

jeśli tak to u mnie na odwrót - bo póki co ja na takim nie byłam  :mrgreen:

póki co panieńskie jakie zaliczyłam w kwestii logitycznej organizowała PM - wybierała miejsce, czas, obecnych  a my dbałyśmy (wspólnie wcześniej się umawiając i organizując logitycznie wszelkie atrakcje) JAKI ów WP będzie

a kończyło się róźnie hihi - nie zawsze tam gdzie PM pierwotnie to planowała  " :angel: "

salsa

cumberland, no nie ,że zyje w błogiej nieswiadomosci-bo przeciez musi dać listę gosci i umowić się co do terminu ze swiadkową-ale to wszytsko
u nas było tak, ze ustalałysmy ktory dzień wcześniej, zey mozna było dograć plany no i żeby świadkowa miała czas dogadac to z zaproszonymi dziewczynam

brałysmy od siebie listny tak na około połtora miesiace rpzed
PM posiada jedynie wiedze co do zaproszonych osob i dnia/wieczora
i miejsca spotkania ktore niekoniecznie ejst miejscem imprezy

o całośc dba świadkowa

no i dziewczyny zaproszone ale one to juz tylko wtedy jesli maja na to ochote, jedna przyszła sie tylko pobawić a inna ma ze soba masę różnych pomysłów-to juz zależy od osoby
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

A moja swiadkowa-siostra zaprosila moje kolezanki i zrobila grila,
ja oczywiscie nic nie wiedzialam,nawet moj maz byl w to wkrecony,
wywiozl mnie z domu i na konkretna godz.wracalismy ,az bylam zdziwiona ze nie chce dluzej u mamusi posiedziec :lol:
Jak dojezdzalismy do domu to zobaczylam tlumy i sie domyslilam o co chodzi,az mi lzy w oczach stanely :->
Bylo pyszne jedzonko,tort w ksztalcie meskich wypelnionych gatek i dobra zabawa.

Nic nawet nie wspominalam o panienskim,kilka godz.przed imprezka gadalam z siostra i mowilam ze chyba zaprosze pare babek i na jakies balety sie udamy,ona tylko sie poplakala ze smiechu a ja nic sie nie domyslilam :lol: