buty na wymiar!!! pomóżcie

Zaczęty przez agusia, 30 Sty 2008, 19:43:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agusia

Jestem wysoka dziewczyna moj narzeczony jest troszke nizszy ode mnie i potrzebuje buty ślubne na płaskim obcacie!!! najlepiej zupełnie płaskim!!! Nie mam p ojecie gdzie tego szukac bo wszystkie buty sa na wysokich. Ogolnie trudno mi kupic buty a co dopiero slubne. Prosze o kontakt jesli ktos moze mi pomoc lub podpowiedziec!!!


malutenka

Tak, jak inka polecam balerinki, bo te są w prawie wszystkich rozmiarach  ;-)

agusia

aha no i zapomnialam dodac ze mam dosyc duzy rozmiar bo czasem 41 a czasem 42 w zaleznosci od buta firmy itp

zuzia


Kasia

też polecam balerinki

jest duży wybór :) irozmiary też różne :)

agusia


Kasia

Cytat: "agusia"jestem z opola

to wpisz sobie to do profilu
bedzie łatwiej pomagać :)

zuzia

Cytat: "agusia"jestem z opola
pytalam, bo w wawie jest firma La Marka, która robi buty na zamowienie, z dowolnym obcasem etc.
Popytaj w Opolskich salonach - może któryś ma taką firmę. Buty z LaMarki nie są droższe niż inne ślubne :)

salsa

nie wiem jakie te buty Cie interesują:) Tu troche butów:)

[ Dodano: 30-01-2008, 22:28 ]
i jeszcze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


agusia

salsa te buty sa sliczne i o cos takiego mi chodzi tyko bez tego obcasa na calkiem plaskiej  podeszwie  nie weim czy takie znajde ale poki co  probuje

[ Dodano: 31-01-2008, 06:36 ]
a skad te zdjecia sciagnelas? to jakis sklep?

gdziezby

Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

panikarola

czasami na butyk.pl sa tez biale buty plaskie. ale one sa calkiem biale, jak Ci potrzebne jakies ecru to moze byc problem.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sznapkowa

Jest taka firma Tango - robią buty dla tencerzy - na wymiar. Obcasy najniższy chyba 4 cm - czyli żaden. Buty są na maxa wygonde- mierzyłam u swojej krawcowej. Buty moga ci obić  takim materiałem z jakiego jest sukienka- pełna dowolność. Kosztują okolo 180 zł. Ja bym takie sobie zamówiłam na własny ślub ale jak je odkryłam to już bylo za późno, żeby mi je zrobili.

Angelles

Zrób buty na zamówienie. Np w Rzeszowie jest szewc który robi buty na zamówienie. To swietna propozycja dla osób z halluksami, różnymi rozmiarami w lewej i prawej stopie, z bardzo małą lub dużą stopą i innymi takimi tam problemami;) Szewc jest na Jagiellońskiej a tutaj masz kilka ich fasonów skleptanecznyrzeszow.pl lub veronii.com ale sama możesz wybrać sobie również fason, wysokość obcasa czy kolor i rodzaj zapięcia. Polecam. siostra robiła u nich buty na ślub a ma bardzo wąską stopę i dosyć duży rozmiar (40) i pobrali miarę tam na miejscu i zrobili jej idealne buciki. Później poszła podbić je ,,twardą" podeszwą żeby miała je na długo.

KarolaG

Ja np. mam szeroką stopę i rozmiar średni- też mi ciężko dobrać buty. U mnie widziałam, że w salonie ślubnym mają też opcję zamówienia butów na wymiar, na pewno z tego skorzystam.
Karola

tomajka

O to ja o tym nie wiedziałam że są takie możliwości. Ja ma bardzo chudą stopę i zawsze mi buty odstają.