Autor Wątek: Moja przyszła tesciowa jest...  (Przeczytany 25475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Odp: Moja przyszła tesciowa jest...
« Odpowiedź #100 dnia: 27 Wrz 2009, 12:45:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A generalnie nadal jestem mądra, pracowita, ładna i wogóle nie mogła sobie lepszej żony wymarzyć dla Krystiana.

Fajnie masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moja czasami też ma takie dni. Np. mówi "oj Anusia, moja kochana, sliczna córeczka" po czym za minutę jedną krzyczy przy całej rodzinie "Boże dziecko, jakiego Ty masz wielkiego świecącego pryszcza na czole!" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

Szaraczek

« Odpowiedź #101 dnia: 30 Wrz 2009, 11:15:05 »
Moja tesciowa jak mi mowi, ze ona mnie tak lubi, to generalnie słabo mi się robi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mam wrażenie, że to jest taki tekst na pokaz przed moim narzeczonym.
Po czym zaczyna wywlekać swoje dobre rady: nie jedzcie w podróż poślubną, kupcie za te pieniądze samochód dla jej synka; chyba nie zamierzacie miec dwóch samochodów po ślubie?; kiedy będziesz w ciąży?; dlaczego do mnie nie dzwonicie?; dlaczego już wybrałaś suknię ślubną?; zobaczysz - będzie problem z usadzeniem gości itd. itd.
Raz walnęła tekst, który naprawdę mi sprawił przykrość - po co wy ten ślub bierzecie zimą, to bez sensu! Może powiedziała to bezmyślnie, ale wkurzyło mnie to. Generalnie chodziło jej o to, że ona nie wie w co ma cię ubrać zimą itd. To jest jej największy problem - gdzie ona będzie siedzieć na weselu, w co ona ma się ubrać, gdzie ona będzie stać...
Mam ochotę powiedzieć, że to naprawdę nie jest jej ślub. Swoje miała już dwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]śro 30 wrz 2009 10:17:42 GMT-1[/time]
Szaraczku, sama jestem siostrą aż dwóch braci i czasem rzeczywiście bywam okropna (tylko w uzasadnionych przypadkach ) ale pracuję nad sobą
Ja również mam 2 braci, spoko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za to moja mama ma straszną godzillę (babcią jest podobną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), więc wobec swojej synowej naprawdę sie stara! Dla mnie jest to przykład, że można!
« Ostatnia zmiana: 30 Wrz 2009, 11:19:08 wysłana przez Szaraczek »

wrobelek0403

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Wrz 2009, 19:18:17 »
tak szukam szukam i juz wiem jaką wade ma moja tesciowa - jej sie wydaje,ze powinam miec wpływ na poczynania (jakiekolwiek dot zycia, pracy, nauki itd) M - ze tak powiem buhahahahahaah  i jeszcze raz buhaahahaaa

M jest natura niezalezną, wszelkie naciski ze strony matki koncza się awanturą, wiec ja sie pytam JAK ja mam wpływac na M, skoro rodzice przez 30 lat nie zdołali tego uczynic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Wrz 2009, 19:18:17 »

brawurka

« Odpowiedź #103 dnia: 26 Paź 2009, 12:28:56 »
wróbelek moja ma identycznie,ona comogla to zrobiła, teraz moja kolej na wychowanie litości

wrobelek0403

« Odpowiedź #104 dnia: 26 Paź 2009, 14:36:57 »
brawurka no to piwko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 26 Paź 2009, 14:36:57 »

salsa

« Odpowiedź #105 dnia: 22 Gru 2009, 15:38:04 »
tak szukam szukam i juz wiem jaką wade ma moja tesciowa - jej sie wydaje,ze powinam miec wpływ na poczynania (jakiekolwiek dot zycia, pracy, nauki itd) M - ze tak powiem buhahahahahaah  i jeszcze raz buhaahahaaa

M jest natura niezalezną, wszelkie naciski ze strony matki koncza się awanturą, wiec ja sie pytam JAK ja mam wpływac na M, skoro rodzice przez 30 lat nie zdołali tego uczynic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

Wróblu dopiero trafiłam na ta wypowiedz
jest boska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #106 dnia: 27 Lut 2010, 20:22:37 »
... kochane odswiezam...

rano poklocilam sie o bzdure z n. i juz dawno nie mielismy tak wstretego dnia... przeczytalm juz watek klotniach i sie nie wypowaidam, bo intensywnie sie zastanawiam czy mozna to zmienic czy tez nie i gdzie powinnam sie zglosic na terapie...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a po wspominakch slubnych o godzillach, niektorych z was, zajrzalam tez tu... i patrzac na wpisy widze ze nic sie nie zmienilo...

o mojej przyszlej- luz blues, odrebna komorka, czasem drazni, najbardziej tekstem, ktory sie jej zdarzyl, ze n. trzeba nauczyc dobrego wychowania czy cos w tym stylu, nie pamietam dokladnie, jakos jej odpyskowal niegrzecznie, na co ja mu nie pozwalam, bo tez nei chce zeby mnie tak traktowal, ale mialam ochote jej odrzec, to chyba te 25 lat nauki w domu rodzinnym nie ma odpowiedniego skutku... ale ugryzlam sie w jezyk..

cale szczescie nie musimy mieszkac razem etc... wtedy byloby gorzej, ale nawet z moja rodiznka ukochana, za ktora tesknie czesto gesto nie byloby mi latwo.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak wasze odczucia po pol roku?
« Ostatnia zmiana: 27 Lut 2010, 20:24:00 wysłana przez sobieska »

Szaraczek

« Odpowiedź #107 dnia: 28 Lut 2010, 11:53:28 »
bez zmian.
moja tesciowa jest egocentryczna, zajmuje sie tylko soba (to pol biedy) i chce zeby inni tez zajmowali sie tylko nia (to jest problem). Jestem przeszczesliwa, ze w ten weekend musze pracowac, bo nie musialam isc do niej na obiad (czego ona oczywiscie nie rozumie). W efekcie, ominela mnie klotnia J. z matka - powiedzial jej, ze jest skupiona tylko na sobie i sie totalnie scieli. Jedyna zmiana - moj J. zaczął to też dostrzegać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale niestety wybiórczo - jak jest na nią wściekły to tak stwierdza, ale później ją usprawiedliwia, mówiąc, że matka ma klimakterium (sic!) i kiedyś była inna. Ha ha ha  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znam ją 6 lat i sobie nie przypominam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A tak w ogóle, sobieska  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Lut 2010, 11:55:14 wysłana przez Szaraczek »

errata

« Odpowiedź #108 dnia: 01 Mar 2010, 12:19:46 »
Ja jestem oczkiem w głowie mojej teściowej i mój W i jego siostra spadli na dalszy plan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A to wszystko przez to, że teściowa urodziła córeczkę, która szybko zmarła (albo martwa się urodziła - nie znam ) i była by teraz troche młodsza ode mnie.

claridad

« Odpowiedź #109 dnia: 03 Mar 2010, 21:20:29 »
bez zmian.
moja tesciowa jest egocentryczna, zajmuje sie tylko soba (to pol biedy) i chce zeby inni tez zajmowali sie tylko nia (to jest problem). Jestem przeszczesliwa, ze w ten weekend musze pracowac, bo nie musialam isc do niej na obiad (czego ona oczywiscie nie rozumie). W efekcie, ominela mnie klotnia J. z matka - powiedzial jej, ze jest skupiona tylko na sobie i sie totalnie scieli. Jedyna zmiana - moj J. zaczął to też dostrzegać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale niestety wybiórczo - jak jest na nią wściekły to tak stwierdza, ale później ją usprawiedliwia, mówiąc, że matka ma klimakterium (sic!) i kiedyś była inna. Ha ha ha  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znam ją 6 lat i sobie nie przypominam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A tak w ogóle, sobieska  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

HEHEHE! szyderczy smiech.
moja godzilla tez niby klimakterium, ale od kiedy ja pamietam nie bylo dla niej wazniejszej rzeczy niz kolejny zloty pierscionek wiec stanmy w prawdzie z tym klimakterium Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #110 dnia: 19 Kwi 2014, 17:59:00 »
moja jest ok nie moge narzekac:)
carpe diem