Bo życie to bal jest nad bale.

Zaczęty przez mayagaramond, 20 Wrz 2021, 14:36:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

pierwsza jest wyjatkowa :)


Maya ona jest gdzieś do dostania?

mayagaramond

Kasia w Chinach jest na taobao (to takie chińskie Amazon/Aliexpress), ale taobao tylko w Chinach dostarcza.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 24 Wrz 2021, 04:44:59
Przyjedź do Dubaju, pójdziemy na Xmas party albo do opery ;)

Przyjade do Monachium :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ishka82


mayagaramond

#30
Cytat: ishka82 w 25 Wrz 2021, 23:48:09
A ja też mogę??? 🙊

A nic nie popsujesz? ;)


Moja spódnica jedzie, będzie za dwa dni. Jak dotrze, będziemy myśleć o górze. Nie będę teraz nic zamawiać, poczekam na spódnice.



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ishka82

Cytat: mayagaramond w 26 Wrz 2021, 17:00:00A nic nie popsujesz
Mam oc w życiu prywatnym, jak popsuję, to oddadzą lol lol lol

mayagaramond

#32
Spódnica przyszła i nie jestem przekonana. Zacznijmy od tego, że zamówiłam za małą i nie dopinam się lol. On jest też pognieciona, co myślicie? Zamawiać rozmiar większą, czy szukać czegoś innego?

Przymierzyłam do niej czarna bluzkę, tyłem na przód lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ładna! Takie szczegóły jak odprasowanie robią dużą różnicę :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Bo właśnie, bo na razie sterczy tam i ówdzie. Brakuje mi centymetra żeby się zapiać do końca lol 🤦‍♀️🤦‍♀️
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

A to sama spódnica?
Ja myślałam, że to sukienka (ta na zdjęciu wcześniejszym) i całość robi efekt wow. Bez tamtej góry spódnica jest fajna ale już tego efektu wow nie ma.

I zgadzam sue z Inką, prasowanie może zrobić robotę.

mayagaramond

Kasia to nie jest sukienka, Smutniak ma spódnice i top. Ale ja top muszę kupić oddzielnie, bo ten sklep, w którym kupiłam spódnice nie ma tego topu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

No nie wiem... Może to kwestia wyprasowania i światła, ale wygląda jak - bez obrazy - chińska wersja tej ze zdjęcia. Nie robi efektu wow póki co...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

Maya, to jest ta sama spodnica? nie wiem, ze nie wyglada tak samo - w sensie materiał wyglada gorzej, na tym zdjeciu z modelką wydaje sie miesisty, elegancki, a na Twoim zdjęciu cienszy i bardziej "podszewkowy" - przeraszam za szczerość  :wstyd: :wstyd:

kolor tez wydaje sie inny, jasniejszy....
no i długość - powinna byc dłuzsza, ta jest za krótka

ja bym oddala
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: szelma w 28 Wrz 2021, 14:52:15
No nie wiem... Może to kwestia wyprasowania i światła, ale wygląda jak - bez obrazy - chińska wersja tej ze zdjęcia. Nie robi efektu wow póki co...

Tak, lol jak z ciastem biedaka.

Ten materiał nota bene jest gruby i sztywny, dlatego ona tak sterczy, ale nie układa się tak lejący jak ten ze zdjęcia.

No nic, mam wolne w przyszłym tygodniu będę szukać czegoś. Chyba nie będę jednak zamawiać już online, bo to strata czasu. Na zdjeciu wszystko wyglada cacy, a jak przyjdzie to litości.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

doda i długość tez jest taka ni w pięć ni w 9.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

maya, spódnica jest przede wszystkim za krótka, taka "na wodę w piwnicy" :/
I materiał nie sprawia wrażenia szlachetnego, a właśnie połysk tkanin + pięknie wyważone proporcje (spódnica niemal sunęła po ziemi) powalały na zdjęciu Smutniak.
Nie wiem, krawcowa?? Tkanin z efektem wow powinno byc w Chinach skolko ugodno :hmm:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

callja nie da się jej przedłużyć, nie ma zapasu, poza tym nie znam tu żadnej krawcowej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Rozmiar większa będzie zapewne też dłuższa :)
Imagine there is no hate

inkageo

Ja bym jeszcze spróbowała i wyprasowała przed przymiarką.
Imagine there is no hate

zuzia

jeżeli chciałaś osiągnąć efekt jak u Smutniak to chyba jednak nie to. Przede wszystkim długość tutaj zawodzi.

dragonfly

#46
mayagaramond, hmmmm, nie ta kiecka jest prawie jak oryginal, gdzie prawie robi roznice ;) Ja juz sie raz nabralam w Wietnamie, jak mieli mi odszyc kiecke, powiedzieli, ze bedzie na 80% taka sama jak z fotografii, no i mieli racje lol Tylko, ze te 20% chyba bylo kluczowe w wygladzie calej kreacji lol lol lol

konwalia

Jest przede wszystkim za krótka

mayagaramond

Cytat: inkageo w 28 Wrz 2021, 20:43:47
Rozmiar większa będzie zapewne też dłuższa :)

Właśnie sprawdziłam, że wszystkie mają 100 cm długości oprócz XXL która ma 120 cm
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Maya z wyjściowych kiecek mogę polecić polską markę Hera