w co sie ubrac, kiedy natura kaze sie ubrac w namiot ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Sty 2008, 16:48:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: crazy.live w 12 Mar 2008, 09:05:36
Nie martw się u Ciebie wszystko się unormuje jak urodzisz. Moje koleżanki mowią, że przy dziecku jest tyle obowiązkow,że czsem to nie ma kiedy myśleć o jedzeniu  :-*
to nawet nie chodzi o ilość obowiązków. Dziecko to po prostu z ciebie "wyciągnie". Moja koleżanka nie była gruba ale też nie należała do chudych modelek. Po urodzeniu dziecka wygląda jak wieszak. Mówi, że jada 5 czy 6 razy dziennie. Niczego sobie nie odmawia bo mały (tfu tfu) nie ma na nic alergii ale wyciąga z niej wszystko co możliwe. No i masa energii idzie na opiekę nad takim pełzającym już i raczkującym szkrabem :)

foszek

Skoro sie wczyscy dzisiaj chwalla swoimi zakupami to i ja sie pochwale soim:) Spodnie ze sciagaczem

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

No. wszystko idzie mi w brzuszek, mam taki szpiczasty.... ciekawe co mi jutro lekarz powie

jusia

Cytat: foszek w 31 Mar 2008, 20:41:47
No. wszystko idzie mi w brzuszek, mam taki szpiczasty.... ciekawe co mi jutro lekarz powie
no jak szpiczasty to może będzie chłopiec ;) wg ludowych bajań i legend ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek


golinda

szpiczasty od czego, od fiutka? ;-)
tak mi się skojarzyło, hehehe!

foszek

Nie wiem, moze tak, w kazdym razie wszyscy co sie na mnie popatrza, mowia: bedzie syn. Moj tato nie pocieszony :) mu sie marzy wnuczka, bedzie 2 wnuk

dragonfly

laczac watek slubno-ubraniowo-ciazowy, co myslicie o takiej sukience dla ciezarnej panny mlodej?

foszek

dodaa to jeszcze nic do konca pewnego, maluch bardzo sie wstydzil... A sukienka sliczna tylko na moim brzuszku juz by dziwnie wygladala

marax

Cytat: dragonfly_80 w 02 Kwi 2008, 20:26:10
laczac watek slubno-ubraniowo-ciazowy, co myslicie o takiej sukience dla ciezarnej panny mlodej?


a jestes w ciazy??

dragonfly

nie, przynajmniej nic mi nie wiadomo... zartuje, nie, nie jestem... ale postaram sie to naprawic juz niedlugo;)
zboczenie zawodowe z ciazowymi ciuchami mam;)