w co sie ubrac, kiedy natura kaze sie ubrac w namiot ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Sty 2008, 16:48:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

Ja wczoraj pochodziłam trochę po sklepach, bo mieszczę się jeno w dżinsy :( Ale nic mi się nie spodobało. Więc dzisiaj odwiedziłam krawcową i zamówiłam sobie stalową spódniczkę ze ściągaczem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Kurcze, nie jestem w ciąży a pół godziny spędziłam na stronie www.happymum.pl i teraz linki koleżance w ciąży podrzucam! Co to, forumowa plaga mnie dopadła? ;)

twinnie77

mary, a może zaczniesz brać kwas foliowy, tak just in case?? :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: kamu2 w 03 Lut 2008, 12:36:10
Mają naprawdę super ciuchy to jest firma kuzynki mojego męża,w zasadzie ona się przyczyniła do tego że ja otworzyłam sklep z ubraniami ciążowymi w cz-wie.A ona wpadła na ten pomysł jakieś 4 lata tamu jak sama była w ciąży i nie mogła nic na siebie kupić.Z malutkiej firmy w ciągu tych 4 lat tak im sie rozkręciło.

Kamu, Ty masz sklep z odzieżą ciążową???

mary

Cytat: twinnie77 w 11 Mar 2008, 17:34:41
mary, a może zaczniesz brać kwas foliowy, tak just in case?? :D

twinnie nie kuś ;)

crazy.live

Cytat: foszek w 28 Sty 2008, 13:24:23
Ja ma jeszcze pare ubran ze stanu jak wazylam jakies 10 kg wiecej wiec moze tez za wiele nie bede musiala kupic :-D

Ja przez ostatni rok schudłam 14 klio ::), zostawilam sobie kilka  duuuuużych rzeczy na czas kiedy będę w ciąży (może kiedyś będę) :P

dragonfly

crazy.live -well done kobieto! Moja siostra chudla 17 kilo w ciagu roku i wiem, ze latwo nie jest! Normalnie piwo masz u mnie...

ja to juz bym chciala zaczac kupowac jakies fajne ciazowe rzeczy... moja praca rozwinela straszny instynkt macierzynski u mnie, albo to moja pasja to nowych ciuchow przyjela nowa postac, nie wiem;)

twinnie, a ile trzeba kwas foliowy zaczac brac wczesniej, co by dzialal?

twinnie77

Cytat: dragonfly_80 w 11 Mar 2008, 21:09:06
twinnie, a ile trzeba kwas foliowy zaczac brac wczesniej, co by dzialal?

Słyszałam, że 3 miesiące przed zajściem to minimum. W sumie kwas foliowy nie zaszkodzi, jeśli będziesz go przyjmować i rok przed. Ja zaczęłam we wrześniu, a już pod koniec października byłam w ciąży.
Ważne też jest przyjmować kwas foliowy przez okres ciąży.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

crazy.live

Dziękuję dragonfly_80 za piwko. :-* Przyznam, że początki odchudzania zawsze są trudne, u mnie było bardzo ciężko, ale dałam radę  :P. Teraz jest ok, choć dalej uważam na to co jem

twinnie77

crazy.live, a jaką dietę stosowałaś lub co robiłaś, że schudłaś?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: dragonfly_80 w 11 Mar 2008, 21:09:06
twinnie, a ile trzeba kwas foliowy zaczac brac wczesniej, co by dzialal?
ok 3 m-cy

dragonfly

dzieki, to chyba zaczne to brac, bo po maju to juz wszystko moze sie zdarzyc...;)
kurcze, rozmarzylam sie...;)

crazy.live

Cytat: twinnie77 w 11 Mar 2008, 21:14:49
crazy.live, a jaką dietę stosowałaś lub co robiłaś, że schudłaś?

nie jadłam chleba, ziemniaków, makaronów, słodyczy (to bolało najbardziej), ostatni posiłek o 18, głównie była to Activia.
Sniadanie pomodor, ogórek, papryka, do tego trójkącik serka topionego. II śniadanie jabłko albo inny owoc Obiad brokuły ugotowane na parze, pierś z kurczaka. albo ryż i pierś kurczaka w ziołach (też na parze) kolacja Activia. przez 3 miesiące taka restrykcyjna dieta pózniej wprowadziłam urozmaicenie w postaci pieczywa WASA a teraz to już jem chleb (żytni-razowy, żytni z dynią i innymi ziarnami) nadal nie jem ziemniaków i makaronu (odzwyczaiłam się) ale jak mam ochotę na czekoladę to sobie nie odmawiam.

Ponieważ mam tendencję do tycia muszę uważać na to co jem, żeby nie wrócić do poprzedniej wagi, to był koszmar :P

twinnie77

A ćwiczyłaś przy okazji? Bo 14 kg to duży spadek. I bardzo gratuluję. I życzę wytrwałości. Ja całe życie się z problemem wagi borykam. Przed ślubem udało się trochę schudnąć, ale teraz nie ma mowy o żadnej diecie odchudzającej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

A ja w  weekend kupilam sobie 2 pary spodni dla ciezarnych z tzw golfem w H&M :-) Cos w tym stylu co zalaczone zdjecie. W sumie golfik fajnie opina brzuszek, nie usiskajac, a pod bluzka sie nie odznacza. A reszta przypomina calkiem normalne spodnie. Jak naladuje w koncu baterie to Wam pokaze moje zakupy: jedne spodnie sportowe ala bojowki  a drugie eleganckie czarne. Jestem z nich jak narazie strasznie zadowoolona


foszek

Cytat: dragonfly_80 w 11 Mar 2008, 22:22:41
Fajowe spodnie, foszek!
a jakie wygodne: nie maja zamkow, guziczkow, wciaga sie je jak dresowe: szybko i sprawnie

twinnie77

Ja właśnie dzisiaj zamówiłam sobie spódniczkę ze ściągaczem, bez zamków i guziczków.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#43
zachecona waszym przykladem, mimo niespodziewania sie potomstwa jutro kupie sobie to: niby sweter, niby ponczo, bez brzuszka tez bedzie fajnie wygladal bo juz przymierzalam...

foszek


zuzia

Cytat: dragonfly_80 w 11 Mar 2008, 22:31:16
zachecona waszym przykladem, mimo niespodziewania sie potomstwa jutro kupie sobie to: niby sweter, niby ponczo, bez brzuszka tez bedzie fajnie wygladal bo juz przymierzalam...
ja też takie chce!!!


foszek

Cytat: dragonfly_80 w 11 Mar 2008, 22:49:00
mam tu 40% znizki
Czyli po znizce ile kosztuje? Choc pewnei przy plaskim obuwiu nie wyglada juz tak atrakacyjnie


crazy.live

Cytat: twinnie77 w 11 Mar 2008, 21:37:16
A ćwiczyłaś przy okazji? Bo 14 kg to duży spadek. I bardzo gratuluję. I życzę wytrwałości. Ja całe życie się z problemem wagi borykam. Przed ślubem udało się trochę schudnąć, ale teraz nie ma mowy o żadnej diecie odchudzającej.

Tak, chodziłam na basen.
Nie martw się u Ciebie wszystko się unormuje jak urodzisz. Moje koleżanki mowią, że przy dziecku jest tyle obowiązkow,że czsem to nie ma kiedy myśleć o jedzeniu  :-*