w co sie ubrac, kiedy natura kaze sie ubrac w namiot ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Sty 2008, 16:48:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

dzisiaj na zakupach odkrylam istnienie z plazie sklepu:

http://www.happymum.pl

fajne ciuchy maja, az zazdroszcze naszym brzuchatkom ;)

oprocz sklepu online maja tez duzo w polsce:

wykaz sklepow:
http://www.happymum.pl/index.php?co=adresy/adresy.php
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


nionczka

Ja bym wolala przejsc przez ciaze bez kupowania nowych ciuchów. Kupilabym sobie jakies dzinsy i  niewiele wiecej. Niektórym tak sie udaje, ze nie musza :-)
Bo lubie ubrania przy ciele i nie mam ochoty wydawac kasy na jakies szmatki, ktorych potem bym nie nosila.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"Niektórym tak sie udaje, ze nie musza :-)

Moja szwagierka kupila chyba tylko dzinsy, takie na gumke w talii. Swietny kroj, sama bym takie chciala :)

Zaraz po ciazy wrocila do swojego rpoprzedniego rozmiaru chudzielca (choc wcale sie nie dochudza, niektorzy to maja dobrze :evil:  ;-)  ;-) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

vobi

Cytat: "mayagaramond"choc wcale sie nie dochudza
hehe... podoba mi sie takie okreslenie... chude dziewczyny sie dochudzaja, a nie odchudzaja!  :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "vobi"mayagaramond napisał/a:   
choc wcale sie nie dochudza   

hehe... podoba mi sie takie okreslenie... chude dziewczyny sie dochudzaja, a nie odchudzaja! :mrgreen:

Nie, no ja mam na prawde cos z glowa!!!! Ale swoja droge fajne slowko wymyslilam :mrgreen: Moze je opatentuje?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Bo odchudzanie sugeruje przejscie zmiane od chudego do grubego, nie odwrotnie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Ja ma jeszcze pare ubran ze stanu jak wazylam jakies 10 kg wiecej wiec moze tez za wiele nie bede musiala kupic :-D

mika

prawie wszystkie znane mi mamusie bądź ciężarne nie kupowały wielu ubrań, szwagierki to praktycznie tylko bluzki bo zarówno brzuch się w przedciążowe nie mieścił, jak i cycki :mrgreen:

brawurka

Cytat: "nionczka"Bo lubie ubrania przy ciele i nie mam ochoty wydawac kasy na jakies szmatki, ktorych potem bym nie nosila

potem można sprzedać na allegro. u mnie takie ciuchy są "przechodnie". ja troche kupiłam m.in. na allegro właśnie( w tym spodnie w które mogłabym wejsć razem z T. no trudno, moja pomyłka:)), troche ubrań dostałam po T. siostrach, troche od koleżanki, teraz wszystko przekazałam dalej. nie jesteśmy wszytskie tego samego rozmiaru, ale plus takich ubrań to to że są rozciagliwe:)

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kamu2

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"dzisiaj na zakupach odkrylam istnienie z plazie sklepu:

http://www.happymum.pl

fajne ciuchy maja, az zazdroszcze naszym brzuchatkom ;)

oprocz sklepu online maja tez duzo w polsce:

wykaz sklepow:
http://www.happymum.pl/index.php?co=adresy/adresy.php

Mają naprawdę super ciuchy to jest firma kuzynki mojego męża,w zasadzie ona się przyczyniła do tego że ja otworzyłam sklep z ubraniami ciążowymi w cz-wie.A ona wpadła na ten pomysł jakieś 4 lata tamu jak sama była w ciąży i nie mogła nic na siebie kupić.Z malutkiej firmy w ciągu tych 4 lat tak im sie rozkręciło.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

nionczka

Znalzam (nie szukajac ;-) te sklepy:

Sklepy on-line oferujące ubrania ciążowe:

www.happymum.pl

www.brzuszek.pl

www.ma-ma.pl

www.mjakmama.com.pl

www.e-mama.pl

www.9fashion.pl

www.be.com.pl

Moze sie komus przydadza.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: "kamu2"otworzyłam sklep z ubraniami ciążowymi w cz-wie.A ona wpadła na ten pomysł jakieś 4 lata tamu jak sama była w ciąży i nie mogła nic na siebie kupić

Ja tez tak wymyslilam,po ciazy mojej siostry chcialam,i nadal chce otworzyc taki sklep,ona musiala jechac 40km.zeby kupic cos co bylo dla 40 letniej kobiety a nie dla mlodej dziewczyny.

Narazie siedze w UK a tu nie ma problemu z ciuszkami,naprawde cuda mozna dostac,
w H&M maja swietne ciuszki, a po przecenie to grosze,az sie powstrzymuje przed kupowaniem ;-)  bo po co i na co :)

dragonfly

Ja znam fajny sklep... www.isabellaoliver.com
Fajny, bo tam pracuje ;-)  wiec zawsze na znizki dla pracownikow moge liczyc :-P

mayagaramond

Wczoraj w hotelu wpadl mi w rece katalog z moda dla ciezarowek:

http://www.mamarella.com/

Na dole mozna ustawic na angielski. Wysylaja tez do Polski. Ciuchy nie sa co prawda tanie, ale bardzo ladne.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

Cytat: dragonfly_80 w 03 Mar 2008, 21:36:20
a, i jeszcze www.mama-la-mode.com , tylko te ceny....

Piekne! Nic tylko zajsc w ciaze ;D teraz mozna sie jeszcze na przecenie obkupic ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

piekne te ciuszki, ale plaszczyk za 900 funciakow Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  jakas masakra... ja bym za 900 zl nie kupila...

mayagaramond

Cytat: abkasia w 04 Mar 2008, 09:45:02
piekne te ciuszki, ale plaszczyk za 900 funciakow Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  jakas masakra...


Ale to wszystko dla dobra dziecka ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

ale czy dla dobra kieszeni....dla mnie nieosiagalne ceny Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: abkasia w 04 Mar 2008, 10:02:04
dla mnie nieosiagalne ceny Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Nie no, dla mnie tez. Wypelnienie kuponow totolotka nic na razie nie dalo ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

#24
http://www.mama-la-mode.com/shop/latest_arrivals/max_wool_mix_coat_no_ties/BLK/
ja sie nad tym plaszczykiem zastanawiam, fajny i niekoniecznie trzeba byc w ciazy do niego, prawda? ;)