Szybkie odchudzanie

Zaczęty przez markiw86, 05 Mar 2021, 18:51:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

markiw86

Hej jestem nowa na tym forum, chciałabym się o coś zapytać, jak uważacie, dobrym wyborem będzie, zakup tej diety, bowiem , przeczytałam na tej stronie że to dobry wybór , piszcie co uważacie na ten temat chyba że macie lepsze pomysły?

Deremere

#1
Jedynym sposobem nie jest ruch , jedynym sposobem jest deficyt kaloryczny bez tego to i ruch nie pomoże . A jak się jest na deficycie to szkoda pic jakieś wynalazki skoro można sobie pojeść i nie być głodnym .

To co ewentualnie mogę polecić to wspomagające herbaty oczyszczające organizm:
https://produktybonifraterskie.pl/kategoria-produktu/herbaty-ziolowe/

Warto jest zerknać sobie na tę od ojców Bonifratrów.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

AgatkaPe

#2
Szybkie odchudzanie przed ślubem to częsty cel. Ważne jest, aby to robić zdrowo i bezpiecznie.

1. Unikaj fast foodów, słodyczy i napojów gazowanych. Jedz więcej warzyw, owoców i białka, a także unikaj przejadania się.

2. Zwiększ aktywność fizyczną. To nie musi być ciężki trening, ale codzienny spacer lub joga pomogą spalić kalorie.

3. Odstaw gazowane i słodkie napoje. Zamiast nich pij wodę, herbatę zieloną lub herbatę bez cukru.

4. Śpij odpowiednio. Staraj się spać 7-8 godzin dziennie. Brak snu może przyczynić się do nadwagi.

5. Unikaj jedzenia późnym wieczorem. Starań się jeść kolację na kilka godzin przed snem, aby dać organizmowi czas na trawienie.

6. Kontroluj porcje. Nie musisz całkowicie rezygnować z ulubionych potraw, ale ogranicz ilość, którą jesz.

7. Staraj się relaksować i unikać stresujących sytuacji. Stres może wpłynąć na apetyt i utrudnić odchudzanie.

8. Pij dużo wody. Woda pomaga uczuciu sytości i utrzymuje organizm nawodnionym.

9. Jeśli jesteś głodna między posiłkami, sięgnij po zdrowe przekąski, takie jak orzechy, owoce lub jogurt naturalny.

Pamiętaj, że ważne jest, aby zawsze konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu odchudzania. Szybkie odchudzanie może być ryzykowne i nie zawsze prowadzi do trwałych rezultatów. Lepiej jest postawić na zdrowe nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną, aby utrzymać zdrową wagę