pyt do tyczące wypożyczania sukien

Zaczęty przez eva_luna, 13 Sie 2007, 12:55:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

Wiem, ze większość z Was kupuje (bądź kupowała), ale znajdą się może osoby, któtre tak jak ja wypożyczają.
Ile razy zazwyczaj jest wypożyczana suknia? Dziś dzwoniłam do mojego salonu i pani powiedziala mi, ze bede 3 osoba wypozyczającą tą suknie. Tak sie zastanawiam czy suknia nie bedzie juz zniszczona?

mika

jeśli byłaby zniszczona to nie wypożyczyli by jej... salony po każdym wypożyczeniu robią reparacje sukni czyli przyszywają jak się coś odpruje i tym podobne a także dopasowują suknie do konkretnej osoby... więc nie ma się czymmartwić... ja też miałam wypożyczać ale znalazłam używaną i była tańsza niż wypożyczenie

eva_luna

Cytat: "mika9983"ja też miałam wypożyczać ale znalazłam używaną i była tańsza niż wypożyczenie
Pani powiedziala, ze ta moja cieszy sie wielka popularnoscia tyle, ze ja nie widzialam, zeby gdzies dziewczyny sprzedawaly ten model. Moze za slabo szukalam...

mika



mika


eva_luna

wzorowana, ale zupelnie inna..... kupilabym ewentualnie ta suknie od kogos, ale nie suknie szyta na wzor i do pierwowzoru niepodobna.

salsa

ta oryginalna sto razy lepsza:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

a na allegro szukałaś może się akurat uda... ja niestety nie mogę teraz sprawdzić bo nie mam dostępu do allegro w pracy

eva_luna

szukalam na allegro i na dwukropku, bezskutecznie. Gdzie jeszcze znajde ogloszenia o sprzedazy??


kotabma

ja wypozyczam suknie. w salonie mowia ze wypozyczaja tylko raz, a pozniej suknia zostaje do przymiarek. czy to jest prawda, tego nie moge byc pewna, ale ja swoja suknie zamowilam juz w styczniu i wtedy mi ja odwiesili, tak ze jak poszlam na przymiarke, to panie wyjely mi ja z zaplecza i nie wygladala na uzywana ani mierzona w miedzyczasie.
sukienke dopasowano do mnie i jutro ja odbieram a za 5 dni slub :)

ja jakbym jeszcze raz miala wybierac wypozyczenie a kupno uzywanej to pewnie bym kupila, bo nie musialabym sie bac ze zniszcze, a cenowo wychodzi podobnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sysunia-leniwca

ja tez wypozyczam. Jestem nawet z tego zadowolona.

zuzia

ja też wypożyczam. Panie z salonu twierdzą, że kiecka wychodzi nie wiecej niż 3 razy ale.... nie wiem. w każdym razie ja trafiam na nową bo musiały zamówić drugą - taka była/jest popularna.

eva_luna

tej mojej tez podobno maja 2 sztuki. Duzo wiecej jest zamawiana do sprzedania. Mam nadzieje, ze widac nic nie bedzie a szkoda mi 4 tys na suknie slubna.. (zreszta nawet nie mam teraz takiej kasy)

Kasia


zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, 20 dolcow to koszty wysylki, sukienka 659 $;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

jako ten ebay mi nie podchodzi
nie moga sie w nim połapać :(

wole nasze swojskie allegro :)

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia,  mi tez nie podchodzil dopoki nie znalazlam mojej na razie najladniejszej (jeszcze moze sie to zmienic) prawie wybranej sukienki za 3000 nowa, podczas gdy w madonnie jest za 5200 :D a na ogloszeniach roznych w ogole jej nie ma w polsce ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"Kasia,  mi tez nie podchodzil dopoki nie znalazlam mojej na razie najladniejszej (jeszcze moze sie to zmienic) prawie wybranej sukienki za 3000 nowa, podczas gdy w madonnie jest za 5200 :D a na ogloszeniach roznych w ogole jej nie ma w polsce ;(

Zwierzątko... ale ty to jeszcze może zmienisz zdanie. Tzn. to co wybrałaś jest super ale patrząc na przestrzał tego co ostatnio wybierałaś to jeszcze może ci się odmienić :)

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia, a cholera wie - na razie nie przewiduje ;)- mam jeszcze 6 strzalow z nowej kolekcji do zmierzenia, ale w krakowskiej madonnie sa juz 4 modele z kolekcji 2008 i wygladaja nie powiem jak na zywo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"zuzia, a cholera wie - na razie nie przewiduje ;)- mam jeszcze 6 strzalow z nowej kolekcji do zmierzenia, ale w krakowskiej madonnie sa juz 4 modele z kolekcji 2008 i wygladaja nie powiem jak na zywo ;)

a coś ty się tak na tą madonnę uwzięła?
musi być pronovias? ja do madonny nawet nie zaglądałam (w wawie nie wypożyczają sukienek i nie chciałam się kusić), ale za to zwiedziłam sporo innych salonów.

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia,  no w sumie to nie uwzielam, ale zwiedzilam inne na florianskiej + rynek na zywo, katalogi chyba wszystkie wszedzie :D jedyne co mi sie jeszcze w katalogu podoba to pappilio, ale na allegro widuje i juz tak nie wygladaja - moze wina dziewczyn, ktore piekna suknie ze zdjecia wykonana w fajnej kolorystyce (i podejrzewam, ze ktos, kto ja projektowal, wiedzial, ze wlasnie TE kolory najbardziej uwypuklaja piekno sukni) z uporem maniaka zamawiaja w bieli ;) i mi sie odwidzialo :D

a poza tym, jednak grupy pronovias jest  duzo na allegro i ebayu ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"zuzia,  no w sumie to nie uwzielam, ale zwiedzilam inne na florianskiej + rynek na zywo, katalogi chyba wszystkie wszedzie :D jedyne co mi sie jeszcze w katalogu podoba to pappilio, ale na allegro widuje i juz tak nie wygladaja - moze wina dziewczyn, ktore piekna suknie ze zdjecia wykonana w fajnej kolorystyce (i podejrzewam, ze ktos, kto ja projektowal, wiedzial, ze wlasnie TE kolory najbardziej uwypuklaja piekno sukni) z uporem maniaka zamawiaja w bieli ;) i mi sie odwidzialo :D

a poza tym, jednak grupy pronovias jest  duzo na allegro i ebayu ;D

w sumie... jeżeli przejrzałaś to ok. Bo pronovias ma najlepszy PR wśród panien młodych tzn. jak już się czymś zachwycają to właśnie pronoviasem i bałam się, że to jakieś podążanie za modą.
Ja też uważam, że zamawianie modelu w innych kolorach niż pierwotnie projektowany to nie zawsze wychodzi na dobre. czasami ta sama sukienka na zamianie z białej na ecru dużo traci.

a co do allegro i e-bay. Moja kiecka też jest niby z tej grupy a tylko jedna, jedyna sztuka jest na allegro i to za mała. Nic więcej nie widziałam (tzn. tej firmy są , ale mojej nie ma). W ogóle z tych które ja sobie wybrałam to naprawdę na palcach można policzyć ile się pojawiło na allegro. Jakaś dziwna jestem widocznie.

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia, no wlasnie - dlatego szukam juz ;D jak nie bedzie a ja sie upre na jakas no to zaczne pracowac nocami i juz w tej madonnie kupie, ale wolalabym tego uniknac :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl