ginekolog

Zaczęty przez temp_doda, 23 Sty 2008, 11:00:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

to polecam dr Niemoczynskiego, naprawde!

Anupka

Laski, bo zwariuje zaraz. Czym różni się ginekolog-położnik od ginekologa-endokrynologa?

Znaczy źle zadałam pytanie, chodzi mi konkretnie o to, że wybór jest zawężony do tych dwóch kategorii i w związku z tym dopadła mnie pomroczność jasna i zgłupiałam. Czy jak pójdę do takiego co się nazywa gin-poł to będzie mi truć o dzieciach?

Problem mam zgoła inny, nie dzieciowy.

I kolejne pytanie: Angie, czy nadal chodzisz / polecasz dr Rogowiecką? Bo to o niej właśnie myślę.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Anupka
gin położnik to gin przyjmujący porody także. bo jak sie moja sis przekonała - nie wszyscy ginekolodzy prowadzą ciąże etc. ale to czy będzie truć o dzieciach to chyba nie ma związku.
gin endokrynolog to gin z dodatkową specjalizacją z endokrynologii. przydaje się jeżeli masz problemy z tarczycą bo często sprawy płodności/cyklu/bolesności @ etc. mają zwiazek z tarczycą i tak to łatwiej prowadzić.

Angie

#28
Anupka chodzę do niej i nie mam zastrzeżeń. Właśnie we wtorek mam wizytę ;D

I ginekolog położnik nie będzie Ci truł u dzieciach z racji profesji :D To po prostu ktoś,
kto prowadzi też ciążę, ale dalej jest zwykłym ginekologiem.
Endokrynolog, to chyba zna się dodatkowo na problemach z hormonami  :hmm:

Anupka

Dzięki, dzięki, polwam  :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login