Autor Wątek: ginekolog  (Przeczytany 9443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

Odp: ginekolog
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Sie 2008, 20:11:22 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mogę polecić ginekologa Tomasza Leonowicza

cofam polecenie!

za to na pewno mogę polecić (zresztą jak wiele innych osób na forach int.) dr Niemoczyńskiego (przyjmuje w Invimedzie) - rozległa wiedza i super podejście do pacjentki

Golinda co się stało?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Sie 2008, 20:20:21 »
Basia, jest lekko niefrasobliwy i chyba niezbyt poważnie, jak dla mnie, podchodzi do problemów
zresztą podobnie traktuje moja koleżankę
jak wszystko jest ok, to można iść, bo miły etc.
ale jak już coś nie gra, to nie ma co liczyć, na jakąś super wiedzę - ot taki lekarzyna jakich wiele

Basia

« Odpowiedź #27 dnia: 14 Sie 2008, 20:23:09 »
tak na prawdę to najważniejsze by wiedział co robi i by można mu zaufac.. chciałabym po prostu czuć że jestem w dobrych rekach
już nawet nie musi być miły...

golinda

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Sie 2008, 20:35:11 »
to polecam dr Niemoczynskiego, naprawde!

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Mar 2011, 12:58:08 »
Laski, bo zwariuje zaraz. Czym różni się ginekolog-położnik od ginekologa-endokrynologa?

Znaczy źle zadałam pytanie, chodzi mi konkretnie o to, że wybór jest zawężony do tych dwóch kategorii i w związku z tym dopadła mnie pomroczność jasna i zgłupiałam. Czy jak pójdę do takiego co się nazywa gin-poł to będzie mi truć o dzieciach?

Problem mam zgoła inny, nie dzieciowy.

I kolejne pytanie: Angie, czy nadal chodzisz / polecasz dr Rogowiecką? Bo to o niej właśnie myślę.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Mar 2011, 12:58:08 »

zuzia

« Odpowiedź #30 dnia: 11 Mar 2011, 13:01:23 »
Anupka
gin położnik to gin przyjmujący porody także. bo jak sie moja sis przekonała - nie wszyscy ginekolodzy prowadzą ciąże etc. ale to czy będzie truć o dzieciach to chyba nie ma związku.
gin endokrynolog to gin z dodatkową specjalizacją z endokrynologii. przydaje się jeżeli masz problemy z tarczycą bo często sprawy płodności/cyklu/bolesności @ etc. mają zwiazek z tarczycą i tak to łatwiej prowadzić.

Angie

« Odpowiedź #31 dnia: 11 Mar 2011, 13:08:33 »
Anupka chodzę do niej i nie mam zastrzeżeń. Właśnie we wtorek mam wizytę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I ginekolog położnik nie będzie Ci truł u dzieciach z racji profesji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To po prostu ktoś,
kto prowadzi też ciążę, ale dalej jest zwykłym ginekologiem.
Endokrynolog, to chyba zna się dodatkowo na problemach z hormonami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Mar 2011, 13:10:18 wysłana przez Angie »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Mar 2011, 13:29:56 »
Dzięki, dzięki, polwam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj