ginekolog

Zaczęty przez temp_doda, 23 Sty 2008, 11:00:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

temp_doda

dziewczyny, chciałabym, abyście poleciły mi dobrego ginekologa w Warszawie lub ew. w Gdańsku, jeśli któraś jest z Gdańska. W Warszawie nigdy nie byłam u żadnego lekarza i zupełnie nie wiem, gdzie uderzać

vobi

dodaa84, na GW jest "biala lista ginekologow" z podzialem na miasta, w wypadku W-wy musisz sie przekopac przez ponad 1500 postow, ale ... moze warto
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090&s=1&sortuj=6

mika

dodaa84, z tego co wiem to baardzo polecani są ginekolodzy z LIM ,ale tam tylko prywanie

mika


Anupka

Jesli mieszkasz w okolicach Ursynowa, to z czystym sumieniem moge Ci polecic Medikusa http://medikus.pl/   Zreszta jest latwy dojazd (wytlumaczony dokladnie na stronie), wiec z kazdego miejsca w Warszawie da sie tam dojechac.
Konkretnie polecam doktor Niedzwiedzka, sama do niej chodzilam, zanim wyjechalam do NL i kombinuje, zeby nadal do niej chodzic, chocby tylko przy okazji wizyt w PL (w NL wizyta u ginekologa to jakas porazka). U niej nie ma czegos takiego, jak "przyszlam tylko po tabletki i poprosze recepte naladne oczy". KAZDA wizyta konczy sie fotelem i badaniem piersi. Moze i upierdliwe, ale przynajmniej masz pewnosc, ze wszystko jest ok. Przy tym jest bardzo mila i pomocna. Naprawde polecam.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: Anupka w 25 Mar 2008, 11:58:07
w NL wizyta u ginekologa to jakas porazka

Anupka, dlaczego? czym sie rozni od "przecietnej" wizyty u ginekologa w Polsce?

Anupka

Dla mnie zniechecajace jest jzu samo wybranie sie tam, bo najpierw musze do lekarza rodzinnego, dopiero od niego skierowanie do gina, bleee... Dla kogos kto nie cierpi latac po lekarzach to juz wielkie halo, a ja niestety nie cierpie.

Dwa: tabletki - duzym uproszczeniem jest to, ze jak konczy mi sie opakowanie, to pisze maila do mojego rodzinnego, a on wysyla maila do apteki i tego samego dnia moge tabletki odebrac, nawet nie widzac gina na oczy . No i fajnie, jak nic sie nie dzieje. Ale ostatnio mialam sytuacje, ze przed kolejna seria na pol roku, chcialam sie skontrolowac, tak po maksie, tj. przyokzji krew itd. I uslyszalam,z e to przeciez niepotrzebne. Rece mi opadly.

No i jeszcze sytuacja. Moja kumpela podejrzewala, ze jest w ciazy, tak jej wykazaly aptekowe testy. Poszla do gina, kobieta wsadzila ja na fotel, zaljrzala do srodka i powiedziala, cyt. "ja tu nic nie widze, nie jest pani w ciazy". No sredniowiecze normalnie! To byl chyba 3 tydzien ciazy, co ona miala tam zobaczyc? Oczywiscie kumpela jest w ciazy (potwierdzone w PL).
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka chyba da sie zobaczyc po szyjce macicy - po kolorze, ale nie dam sobie nic uciac, bo to mi sie kojarzy z lektura "doktorow" ;) raczej tam prawde pisali, acz nie jest to podrecznik ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

annka-cygannka

dodaa84 dopiero teraz dojrzałam ten wątek, ale jeśli ty już wybrałaś lekarza to morze ktoś inny skorzysta. Naprawdę z czystym sumieniem polecam doktora Roszkowskiego, który prywatny gabinet ma na ul Polnej 52/103. Swego czasu tez szukałam dobrego gina w Warszawie i przekopywałam się przez biała listę na forum gazety. Tam właśnie znalazłam namiary na tego lekarza i jest to najwspanialszy lekarz u jakiego byłam w życiu :) Jest przemiły, profesjonalny, rzeczowy i po wizycie u niego wie się ,ze nie wyrzuciło sie tych 100 zł w błoto:) podczas pierwszej wizyty czekałam długo w poczekalni i nasłuchałam sie od jego pacjentek tylu komplementów na jego temat, że aż nie chciałam uwierzyć, ale to wszystko prawda. Podczas jednej z wizyt zwyczajnie zapomniałam mu zapłacić i on nic nie powiedział! Wróciłam po 20 minutach z pieniędzmi a on do mnie "A bo Pani taka zaaferowana była to nie chciałem nic mówić" :)
Jedyny minus to taki,że nie ma usg w gabinecie, ale jeśli badanie jest konieczne to robi u siebie w szpitalu.

mika

annka-cygannka a w jakim szpitalu on przyjmuje?? daj koniecznie namiar, przyda się także ciężarówkom obecnym i przyszłym :D

golinda

ja mogę polecić ginekologa Tomasza Leonowicza
www.ginekologia.waw.pl

annka-cygannka

mika9983 o ile się nie mylę to na inflanckiej. Mam nadzieje ,ze dobrze pamiętam. Nie wiem na pewno, bo nigdy nie byłam u niego w szpitalu.

mika

dzięki stawiam piwko

zuzia

moja koleżanka w pracy (urodziła w sierpniu) poleca Dr hab. med. M. Wielgosia, przyjmuje w Multimedzie:
http://www.multimed.pl/
i pracuje w szpitalu na Starynkiewicza.

Angie

Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką. Acha! I byłam jeszcze w Damanie u dr Kucharskiego, też sympatyczny, ale ja chyba wolę kobietę.

zuzia

Cytat: Angelos w 09 Kwi 2008, 14:29:49
Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką. Acha! I byłam jeszcze w Damanie u dr Kucharskiego, też sympatyczny, ale ja chyba wolę kobietę.

a pracują w jakimś szpitalu?

Angie

Cytat: zuzia w 09 Kwi 2008, 14:51:18
Cytat: Angelos w 09 Kwi 2008, 14:29:49
Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką. Acha! I byłam jeszcze w Damanie u dr Kucharskiego, też sympatyczny, ale ja chyba wolę kobietę.

a pracują w jakimś szpitalu?

W sumie nie zapytałam o to. Muszę to zrobić przy następnej wizycie.

niewiemjaka

#17

moze zmienie to moja gin. - moze ktos zna fajneego GINa w LIMie i poleci?:)

french

niewiemjaka muszę się z Tobą zgodzić. Ja mam ubezpieczenie w Limie, byłam już chyba u 5 różnych lekarzy, żaden nie wzbudził mojego zaufania. Też mam wrażenie, że to trochę fabryka, a do polecanych (np. z białej listy) termin oczekiwaniajest ok. 1,5 miesiąca... :/ Dla mnie niestety nie do przyjęcia, bo mam zmienne godziny pracy.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mollana

W Gdańsku polecam dr Agnieszkę Kowalewską - Włas. Przyjmuje na Hallera 2a (koło opery). wejdź na www.trójmiasto.pl i poczytaj o niej opinie - ja ją w ten sposób znalazłam i uważam, że jest naprawdę super.
mam teraz do niej 200km ale wolę dojechać na wizytę niż szukać kogoś innego:)

Basia

Cytat: Angelos w 09 Kwi 2008, 14:29:49
Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką.

No ja właśnie byłam dzisiaj u dr Rogowieckiej na usg. Trafiłam do  niej przez przypadek... i faktycznie bardzo miła osoba!
ma tez dobrą opinię wśród lekarzy! słyszałam że jest bardzo dokładna w tym co robi

Oby!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: golinda w 09 Kwi 2008, 09:21:29
ja mogę polecić ginekologa Tomasza Leonowicza
www.ginekologia.waw.pl

cofam polecenie!

za to na pewno mogę polecić (zresztą jak wiele innych osób na forach int.) dr Niemoczyńskiego (przyjmuje w Invimedzie) - rozległa wiedza i super podejście do pacjentki

Basia

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:07:52
Cytat: golinda w 09 Kwi 2008, 09:21:29
ja mogę polecić ginekologa Tomasza Leonowicza
www.ginekologia.waw.pl

cofam polecenie!

za to na pewno mogę polecić (zresztą jak wiele innych osób na forach int.) dr Niemoczyńskiego (przyjmuje w Invimedzie) - rozległa wiedza i super podejście do pacjentki

Golinda co się stało?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Basia, jest lekko niefrasobliwy i chyba niezbyt poważnie, jak dla mnie, podchodzi do problemów
zresztą podobnie traktuje moja koleżankę
jak wszystko jest ok, to można iść, bo miły etc.
ale jak już coś nie gra, to nie ma co liczyć, na jakąś super wiedzę - ot taki lekarzyna jakich wiele

Basia

tak na prawdę to najważniejsze by wiedział co robi i by można mu zaufac.. chciałabym po prostu czuć że jestem w dobrych rekach
już nawet nie musi być miły...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................