Autor Wątek: ginekolog  (Przeczytany 9539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doda

ginekolog
« dnia: 23 Sty 2008, 11:00:42 »
dziewczyny, chciałabym, abyście poleciły mi dobrego ginekologa w Warszawie lub ew. w Gdańsku, jeśli któraś jest z Gdańska. W Warszawie nigdy nie byłam u żadnego lekarza i zupełnie nie wiem, gdzie uderzać

vobi

• Gość
ginekolog
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sty 2008, 11:48:15 »
dodaa84, na GW jest "biala lista ginekologow" z podzialem na miasta, w wypadku W-wy musisz sie przekopac przez ponad 1500 postow, ale ... moze warto
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

ginekolog
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sty 2008, 12:08:32 »
ok, dzięki!

mika

ginekolog
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty 2008, 12:35:16 »
dodaa84, z tego co wiem to baardzo polecani są ginekolodzy z LIM ,ale tam tylko prywanie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

doda

ginekolog
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sty 2008, 12:48:14 »
ok, prywatnie może być, a co to jest LIM? :-P

Strefa Ślubna

ginekolog
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sty 2008, 12:48:14 »

mika

ginekolog
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sty 2008, 13:11:08 »
dodaa84, a to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

ginekolog
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sty 2008, 13:16:12 »
dzięki, masz ode mnie piwo  :mrgreen:

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
Odp: ginekolog
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Mar 2008, 11:58:07 »
Jesli mieszkasz w okolicach Ursynowa, to z czystym sumieniem moge Ci polecic Medikusa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Zreszta jest latwy dojazd (wytlumaczony dokladnie na stronie), wiec z kazdego miejsca w Warszawie da sie tam dojechac.
Konkretnie polecam doktor Niedzwiedzka, sama do niej chodzilam, zanim wyjechalam do NL i kombinuje, zeby nadal do niej chodzic, chocby tylko przy okazji wizyt w PL (w NL wizyta u ginekologa to jakas porazka). U niej nie ma czegos takiego, jak "przyszlam tylko po tabletki i poprosze recepte naladne oczy". KAZDA wizyta konczy sie fotelem i badaniem piersi. Moze i upierdliwe, ale przynajmniej masz pewnosc, ze wszystko jest ok. Przy tym jest bardzo mila i pomocna. Naprawde polecam.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

vobi

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Mar 2008, 13:03:30 »
w NL wizyta u ginekologa to jakas porazka

Anupka, dlaczego? czym sie rozni od "przecietnej" wizyty u ginekologa w Polsce?

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Mar 2008, 17:20:07 »
Dla mnie zniechecajace jest jzu samo wybranie sie tam, bo najpierw musze do lekarza rodzinnego, dopiero od niego skierowanie do gina, bleee... Dla kogos kto nie cierpi latac po lekarzach to juz wielkie halo, a ja niestety nie cierpie.

Dwa: tabletki - duzym uproszczeniem jest to, ze jak konczy mi sie opakowanie, to pisze maila do mojego rodzinnego, a on wysyla maila do apteki i tego samego dnia moge tabletki odebrac, nawet nie widzac gina na oczy . No i fajnie, jak nic sie nie dzieje. Ale ostatnio mialam sytuacje, ze przed kolejna seria na pol roku, chcialam sie skontrolowac, tak po maksie, tj. przyokzji krew itd. I uslyszalam,z e to przeciez niepotrzebne. Rece mi opadly.

No i jeszcze sytuacja. Moja kumpela podejrzewala, ze jest w ciazy, tak jej wykazaly aptekowe testy. Poszla do gina, kobieta wsadzila ja na fotel, zaljrzala do srodka i powiedziala, cyt. "ja tu nic nie widze, nie jest pani w ciazy". No sredniowiecze normalnie! To byl chyba 3 tydzien ciazy, co ona miala tam zobaczyc? Oczywiscie kumpela jest w ciazy (potwierdzone w PL).

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 26 Mar 2008, 17:25:26 »
Anupka chyba da sie zobaczyc po szyjce macicy - po kolorze, ale nie dam sobie nic uciac, bo to mi sie kojarzy z lektura "doktorow" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj raczej tam prawde pisali, acz nie jest to podrecznik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

annka-cygannka

« Odpowiedź #11 dnia: 08 Kwi 2008, 23:08:11 »
dodaa84 dopiero teraz dojrzałam ten wątek, ale jeśli ty już wybrałaś lekarza to morze ktoś inny skorzysta. Naprawdę z czystym sumieniem polecam doktora Roszkowskiego, który prywatny gabinet ma na ul Polnej 52/103. Swego czasu tez szukałam dobrego gina w Warszawie i przekopywałam się przez biała listę na forum gazety. Tam właśnie znalazłam namiary na tego lekarza i jest to najwspanialszy lekarz u jakiego byłam w życiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jest przemiły, profesjonalny, rzeczowy i po wizycie u niego wie się ,ze nie wyrzuciło sie tych 100 zł w błoto:) podczas pierwszej wizyty czekałam długo w poczekalni i nasłuchałam sie od jego pacjentek tylu komplementów na jego temat, że aż nie chciałam uwierzyć, ale to wszystko prawda. Podczas jednej z wizyt zwyczajnie zapomniałam mu zapłacić i on nic nie powiedział! Wróciłam po 20 minutach z pieniędzmi a on do mnie "A bo Pani taka zaaferowana była to nie chciałem nic mówić" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jedyny minus to taki,że nie ma usg w gabinecie, ale jeśli badanie jest konieczne to robi u siebie w szpitalu.

mika

« Odpowiedź #12 dnia: 09 Kwi 2008, 08:25:19 »
annka-cygannka a w jakim szpitalu on przyjmuje?? daj koniecznie namiar, przyda się także ciężarówkom obecnym i przyszłym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Kwi 2008, 09:21:29 »
ja mogę polecić ginekologa Tomasza Leonowicza

annka-cygannka

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Kwi 2008, 09:51:50 »
mika9983 o ile się nie mylę to na inflanckiej. Mam nadzieje ,ze dobrze pamiętam. Nie wiem na pewno, bo nigdy nie byłam u niego w szpitalu.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Kwi 2008, 09:51:50 »

mika

« Odpowiedź #15 dnia: 09 Kwi 2008, 12:01:43 »
dzięki stawiam piwko

zuzia

« Odpowiedź #16 dnia: 09 Kwi 2008, 12:04:41 »
moja koleżanka w pracy (urodziła w sierpniu) poleca Dr hab. med. M. Wielgosia, przyjmuje w Multimedzie:
i pracuje w szpitalu na Starynkiewicza.

Angie

« Odpowiedź #17 dnia: 09 Kwi 2008, 14:29:49 »
Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką. Acha! I byłam jeszcze w Damanie u dr Kucharskiego, też sympatyczny, ale ja chyba wolę kobietę.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #18 dnia: 09 Kwi 2008, 14:51:18 »
Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką. Acha! I byłam jeszcze w Damanie u dr Kucharskiego, też sympatyczny, ale ja chyba wolę kobietę.

a pracują w jakimś szpitalu?

Angie

« Odpowiedź #19 dnia: 09 Kwi 2008, 15:26:12 »

a pracują w jakimś szpitalu?

W sumie nie zapytałam o to. Muszę to zrobić przy następnej wizycie.

niewiemjaka

« Odpowiedź #20 dnia: 21 Kwi 2008, 19:49:37 »

moze zmienie to moja gin. - moze ktos zna fajneego GINa w LIMie i poleci?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Mar 2011, 15:02:45 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

french

« Odpowiedź #21 dnia: 25 Kwi 2008, 22:17:45 »
niewiemjaka muszę się z Tobą zgodzić. Ja mam ubezpieczenie w Limie, byłam już chyba u 5 różnych lekarzy, żaden nie wzbudził mojego zaufania. Też mam wrażenie, że to trochę fabryka, a do polecanych (np. z białej listy) termin oczekiwaniajest ok. 1,5 miesiąca... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dla mnie niestety nie do przyjęcia, bo mam zmienne godziny pracy.

mollana

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Maj 2008, 12:41:31 »
W Gdańsku polecam dr Agnieszkę Kowalewską - Włas. Przyjmuje na Hallera 2a (koło opery). wejdź na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zalogujójmiasto.pl i poczytaj o niej opinie - ja ją w ten sposób znalazłam i uważam, że jest naprawdę super.
mam teraz do niej 200km ale wolę dojechać na wizytę niż szukać kogoś innego:)

Basia

« Odpowiedź #23 dnia: 14 Sie 2008, 19:48:39 »
Ja ostatnio poszłam do dr Ewy Rogowieckiej. Przyjmuje w Klinice Damiana na Wałbrzyskiej. Po pierwszej wyzycie jestem bardzo zadowolona, a wcześniej niespecialnie dobrze trafiałam. W czasie ciązy chyba zostanę pod jej opieką.

No ja właśnie byłam dzisiaj u dr Rogowieckiej na usg. Trafiłam do  niej przez przypadek... i faktycznie bardzo miła osoba!
ma tez dobrą opinię wśród lekarzy! słyszałam że jest bardzo dokładna w tym co robi

Oby!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Sie 2008, 20:07:52 »
ja mogę polecić ginekologa Tomasza Leonowicza

cofam polecenie!

za to na pewno mogę polecić (zresztą jak wiele innych osób na forach int.) dr Niemoczyńskiego (przyjmuje w Invimedzie) - rozległa wiedza i super podejście do pacjentki