czym jechalyscie do slubu

Zaczęty przez elizapj, 22 Sty 2008, 20:58:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: "panikarola"moze we Wloszech taki samochod to jest taaaaaaaki obciach jak u nas ten welon z lamowka i papierowe obrusy na stolach, a jesli tak, to mi by robilo roznice, jak rodzina N i sam N widza cale wesele
no wlasnie to mnie najbardziej powstrzymuje od decyzji na retro woz:( bo jak bardzo oni uwazaja to za niestosowne, nie wiem, i pewnie nigdy nie bede wiedziala, dopoki tam nie zamieszkam haha..wtedy bedzie latwo bo oni uwielbiaja plotkowac, krytykowac i obgadywac hahaha, wiec predko da sie wyczuc co jest in a co out. Ale akurat z samochodami mnie zaskoczyl..I jesli ten woz, ma byc jakims powodem do dyskomfortu rodziny meza podczas wesela, to wole taka przyjemnosc wszystkim zaoszczedzic.
Niby wszyscy obyci w swiecie wiedza, ze inne kraje maja inne zwyczaje i takowych nie nalezy krytykowac ani nie powiny byc powodem do ponizania...ale i tak image naszej ojczyzny jest niefortunnie zanizony w oczach swiata, wiec po coz dawac mu wiecej powodow do patrzenia z gory...
hahaha jak widzicie, nie roztrzasam tu swoich losow jedynie, a calego 40mln ludu;)
u nas ma byc co najmniej ze 100 obcokrajowcow, z czego moze 5 bylo juz w polsce, dla reszty to pierwsza wizyta ... nie chce zastaw sie,a postaw sie...chce normalnosci:) i wychodzi na to ze samochody vintage beda odbierane wlasnie zastaw... :-/ teraz tylko kwestia czy znajdziemy samochod srodka...wiec jesli macie nowoczesne pomysly to zalaczjacie fotki...moze akurat cos nas pogodzi w tym kultorowym kryzysie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

My jechaliśmy BMW kolegi i to on był kierowcą. Świadkowie jechali razem ze swoimi partnerami samochodem jednego z nich.

A oto nasza "karoca"

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Pozdrawiam

Kata

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Julka już po przymiarce Kasi? Opowiadaj co i jak na plotach :)
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

A tak serio, to dobierzcie samochód do charakteru waszej uroczystości czy wesela. Jeżeli ma się to dziać w głuszy gdzieś na Mazurach 9to tylko przykład), to załatwcie Gazik albo jakiegoś "wypasionego" jeepa. Jeżeli ma być nowocześnie i elegancko, to fajnie będzie prezentowa się jakiś kabriolet. Jeżeli będzie nowocześnie i trendy, to porsche rzeczywiście nie jest złym rozwiązaniem. Jeżeli zaś idziecie w klasykę - dworek czy pałac i sady dookoła, to coś oldschoolowego nie powinno razić. Może właśnie warszawa będzie ciekawym rozwiązaniem? (przynajmniej takiego samochodu Włosi nie mieli okazji oglądać). :D

[ Dodano: 23-01-2008, 18:41 ]
Cytat: "inkageo"Julka już po przymiarce Kasi? Opowiadaj co i jak na plotach :)
Nie poszłam.  :-( Siostra z rana odwołała naszą wyprawę i kazała mi przyszykować się na piątek. Sama jestem więc ciekawa, co tam laski dobrały.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"elizapj, to może Porsche? ;)
http://www.pan-samochodzik.pl/flota.htm
porposilam meza, o 3 - 5 alternatyw, wiec czekam teraz na jego propozycje...bo wybierac sposrod wszystkich samochodow swiata to nad moje automoto knowhow.. wole niech mi poda swoje wybrane, a ja z nich cos pod swoj gust dobiore...chwilowo mamy kryzys mlodomalzenski:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

My jechaliśmy tym nowym garbusem kabrio (bo małżonek jest garbusiarzem), ale to był trochę przypadek bo mieliśmy zamiar jechać autem mojego taty. Ale tuż przed ślubem, mój ślubny go zobaczył jak go woła.... weź mnie, weź mnie, no i wziął niestety tylko na pare godzin.
Dla nas to była frajda pogoda była świetna, autko słodkie no i jeszcze garbus (nawet miał charakterystycznego garbusowego kwiatka w wazoniku). Ludzie do nas machali... normalnie szoł był

mary

Cytat: "vobi"mary_popins, na allegro sa oferty wynajmu, zoabcz ceny

http://www.allegro.pl/search.php?string=retro&category=17926&description=1&country=1


Dzięki Vobi ;)

elizapj

Cytat: "elvelve"My jechaliśmy tym nowym garbusem kabrio
mi tez kabriolety sie podobaja...tylko zawsze mnie zastanawialo...co z fryzure i welonem? jechaliscie hiperwolno 25km/h?
bo pomysl swietny, czy vintage czy 2009 model, tylko co z tym wiatrem? przeszkadzal?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

elizapj, nie spieszyliśmy się, ale nie było to 25km/h. Jak się zsunęłam niżej na fotelu to i tak ledwo co z samochodu wystawałam (nie należe do nadmirnie wysokich osób), a tam już nie wiało. Było super
To był taki czas tylko dla nas, mogliśmy spokojnie porozmawiać, pokomplementować się. A po ceremonii dojść do siebie :-)

salsa

golinda, hej wiedzma , dostałas piwo bo mądrze prawisz;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Agaaa

ja również wniose troche wiochy do i tak juz wsiowatej Wawy:)
bedzie taki tylko bordowy.

salsa

Cytujja również wniose troche wiochy do i tak juz wsiowatej Wawy:)
bedzie taki tylko bordowy.
bardziej "trendy" bedzie rpzyjechać na wozie drabiniastym:P co Wy sie tak tym przejmujecie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Agaaa, super autko ;)

Cytat: "Agaaa"tak juz wsiowatej Wawy:

z tego co pamietam to ślub i wesele masz NIE w Warszawie ;)

hehe no chyba że coś zmieniliście ;)

ze_nitka

Cytat: "sierpniowajulka"elizapj, to może Porsche? ;)
http://www.pan-samochodzik.pl/flota.htm

Już wiem, są za dobe.
Tylko ciekawe czy mozna wypożyczyć samochód na jedna dobe. (W cenniku pokazują ceny od 3 dób)

Agaaa

Cytat: "Kasia"z tego co pamietam to ślub i wesele masz NIE w Warszawie  

hehe no chyba że coś zmieniliście  

nie, Konstancin jak był tak jest  ;-)


ale to juz jak dzielnica Warszawy ;-)

zuzia

Cytat: "Agaaa"nie, Konstancin jak był tak jest  


ale to juz jak dzielnica Warszawy  
no! no! prosimy sie nie rozpedzac z takimi stwierdzeniami. Każdy ciągie do stolycy  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:


dagi

Cytat: "Agaaa"ja również wniose troche wiochy do i tak juz wsiowatej Wawy:)
bedzie taki tylko bordowy.
A czy możesz podzielić się namiarem na to autko?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Agaaa

dagi81,
www.rent-a-rolls.pl  stad wzielam zdjecie.
Nasz bedzie bordowy i pozyczony od znajomego kolekcjonera.

[ Dodano: 25-01-2008, 09:56 ]
zuzia, ja mieszkam w Wawie od zawsze, w Konstancinie znalezlismy sale no i nieopodal zaklepalismy kosciol.
Dobrze zuzia! pilnuj granic pilnuj ;-)

martullek

Cytat: "ze_nitka"
Cytat: "martullek"pokażę mojemu :) to się ucieszy :) moja mama jak usłyszała, że chcemy jechać dwuosobowym, to się obruszyła co ze świadkami... że tak nie wypada i takie tam... :-?
Światkowie nie pierdoły poradzą sobie ;) w końcu to nie ich uroczystość a Wasza, nie? ;)

Tak też odpowiedziałam ;)

Agaaa

ja jak ostatanio świadkowałam mojej przyjaciolce to powiem Wam szczerze, że troche sie obruszylam na wiesc ze bede jechac innym samochodem...
ale w dniu slubu byłam tak zalatana i tak skupiona na innych rzeczach ze w ogole o tym zapomnialam i mialam to gdzieś:-) wydawało mi sie to w tym dniu totalnie nie istotne z kim jade, wzne bylo zeby dojechac na czas :-D

golinda

Cytat: "salsa"golinda, hej wiedzma , dostałas piwo bo mądrze prawisz;)

dzięki, ale potem na plotach mi się za to zbiera ;-)

dagi

Gdybym była świadkiem to zupełnie by mi nie przeszkadzało, że mam jechać innym samochodem niż Państwo Młodzi ale może dlatego, ze coraz bardziej podoba mi się pomysł jechania samochodem na własnym ślubie tylko z moim M. Wydaje mi się, że to może być taki nasz moment wytchnienia między ślubem a przyjęciem. W końcu na samej uroczystości jest bardzo podniośle i wzruszająco, potem życzenia przed kościołem i przyda się właśnie taka chwila tylko dla nas.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: "Agaaa"ja jak ostatanio świadkowałam mojej przyjaciolce to powiem Wam szczerze, że troche sie obruszylam na wiesc ze bede jechac innym samochodem...
????????????????
a to jakiś obowiązek, że świadkowie muszą jechać tym samym samochodem?