czym jechalyscie do slubu

Zaczęty przez elizapj, 22 Sty 2008, 20:58:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

mycha.21.06.08, jeżeli czerwień będzie kolorem wiodącym, to czemu nie? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mycha.21.06.08

ja też bym wolała jakiś ciemniejszy ewentualnie srebrny, ale akurat takie auto mamy i nie chcilibyśmy wypożyczać, bo wiadomo koszty. A on nie jest  czerwony, tylko ten kolor to bardziej ceglasty, taki trudny do określenia.  :oops:  O kolorze przewodnim myślałam, żeby był bordowy, więc sama nie wiem.

primerose

wrobelek a twoje autko to skad??pozdrawiam:)

maadzia28

My tez mamy dylemat..z jednej strony cabrio i tylko we dwoje a z drugiej czarna limuzyna, gdzie pomiescimy sie wraz ze swiatkami ..tylko nie wiem czy limuzyna nie bedzie odbierana jako pokazowka.. sama nie wiem.. ???

feeling.good

Cytat: zuzia w 23 Sty 2008, 10:57:30
Cytat: martullekmoja mama jak usłyszała, że chcemy jechać dwuosobowym, to się obruszyła co ze świadkami... że tak nie wypada i takie tam... 
my tez jechalismy dwuosobowym. K. prowadzil. A świadkowie (4) jechali drugim autkiem tuz za nami. I nikt nie marudzil.

Tak trochę może nie na temat:) Zuzia...czy wszyscy świadkowie siedzieli z Wami przy ołtarzu? Masz może zdjęcie jak to wyglądało? U mnie najprawdopodobniej tez będą 4 osoby. Będę zobowiązana:)

ze_nitka

Cytat: maadzia28 w 20 Mar 2008, 07:50:57
My tez mamy dylemat..z jednej strony cabrio i tylko we dwoje a z drugiej czarna limuzyna, gdzie pomiescimy sie wraz ze swiatkami ..tylko nie wiem czy limuzyna nie bedzie odbierana jako pokazowka.. sama nie wiem.. ???

A co Ty i Twój przyszły osobiście wolicie? (olewając co sobie ktoś pomyśli)

My wybraliśmy cabrio, mimo tego że kilku osobom nie podoba sie to że świadkowie pojadą innym samochodem niż my.

feeling.good

#106
My pojedziemy naprawdopodobniej żółtą Mazdą 6 (jak na zdjęciu poniżej, ale wersja bardziej sportowa). Kolor może mało ślubny, ale przynajmniej będzie inaczej:)
Nigdy nie marzyłam o jakimś aucie do ślubu, jakoś nie przywiązuję do tego wagi. Z kościoła do sali mamy 5 minut spacerkiem, ale wynajęliśmy dorożkę żeby podjechać jeszcze na Ostrów Tumski i tam zrobić kilka zdjęć.

zuzia

Cytat: feeling.good w 20 Mar 2008, 11:35:57
Tak trochę może nie na temat:) Zuzia...czy wszyscy świadkowie siedzieli z Wami przy ołtarzu? Masz może zdjęcie jak to wyglądało? U mnie najprawdopodobniej tez będą 4 osoby. Będę zobowiązana:)
tak, nasi świadkowie siedzieli wszyscy przy ołtarzu. Parami. Tzn.tak się usadzili.

nionczka

Cytat: feeling.good w 20 Mar 2008, 11:48:01
My pojedziemy naprawdopodobniej żółtą Mazdą 6 (jak na zdjęciu poniżej, ale wersja bardziej sportowa). Kolor może mało ślubny, ale przynajmniej będzie inaczej:)
Nigdy nie marzyłam o jakimś aucie do ślubu, jakoś nie przywiązuję do tego wagi. Z kościoła do sali mamy 5 minut spacerkiem, ale wynajęliśmy dorożkę żeby podjechać jeszcze na Ostrów Tumski i tam zrobić kilka zdjęć.

Ooooo, to mój klient :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good


maadzia28

Ze-nitko : jesli uda nam sie zalatwic cabrio..to pojedziemy cabrio ;) limuzyna jest dosc droga i nie maja duzo chetnych.. ;) wiec zostawiamy " just in case" ;)

anawar

kurcze dziewczyny ale macie fajne pomysły :)
myśmy zarezerwowali takie auto..


pinesska


wrobelek0403

Cytat: primerose w 19 Mar 2008, 23:46:19
wrobelek a twoje autko to skad??pozdrawiam:)

a stąd:

www.auto-slub.pl

:)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Jechalismy bialym wolantem. Ja z jezdzacych, wiec od poczatku bylo wiadomo, ze beda konie. W innym ukladzie wygralaby opcja retro auta.
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

trik26

Ja bardzo chciałam pojechać zabytkowym. Mój brat ma kolegę który takowego sobie zkaupił, ale nie uda mu sie go wyremontować do dnia ślubu, a naparawdę skzoda mi wydawać tyle pieniędzy na wypożyczenie, dlatgeo pojedziemy rodzinnym. Honda accord kolor czekoladowy


aja

my jechaliśmy karetą !!!  i samochodem naszym- ponieważ z kościoła do sali dzielił nas spory kawałek jak dla koni zbyt daleki...

dragonfly

a my wybralismy limuzyne (zamierzony obciach, wiec sie nie liczy;) ), i to taka z tych "kwadratowych". Najpierw pojedzie po mlodego i jego swiadka (beda w jednym hotelu) i odbiora mnie z moja swiadkowa z mojego domu...


Zuza

A ja jade smaochodem dziadka do slubu.

Pewnie to dla niektorych totalna wiocha- bo to duzy bialy fiat, ale mowie wam dziewczyny- auto ma 40 lat a wyglada jakby wyjechalo z fabryki. Chromiki, biegi przy kierwonicy i pomaranczowy welur w srodku. Zdziersko, jako mowi moj mlodszy brat! :thumbup:

Musze go tylko przystroic jakos nieprzesadnie i tyle!  :bravo:

Tak samo jak kosciol, bo wszytkie kwiaciarnie zaspiewaly mi 1000 PLN za przystrojenie kosciola i wiazanke slubna. Jak dla mnie przesada. Wole sama. :)

gatka2804

Cytat: Zuza w 02 Mar 2009, 14:43:16
A ja jade smaochodem dziadka do slubu.

Pewnie to dla niektorych totalna wiocha- bo to duzy bialy fiat, ale mowie wam dziewczyny- auto ma 40 lat a wyglada jakby wyjechalo z fabryki. Chromiki, biegi przy kierwonicy i pomaranczowy welur w srodku. Zdziersko, jako mowi moj mlodszy brat! :thumbup:

Musze go tylko przystroic jakos nieprzesadnie i tyle!  :bravo:

Tak samo jak kosciol, bo wszytkie kwiaciarnie zaspiewaly mi 1000 PLN za przystrojenie kosciola i wiazanke slubna. Jak dla mnie przesada. Wole sama. :)

Jak dla mnie zaden obciach. My jechalismy białym oplem astra kombi mojego Taty. Ot, zwyklym autem. Nawet nie jest tak odpicowane jak piszesz o aucie swojego dziadka. Za ozdobe auta robilismy my - mloda para  :point_lol:

zwierzatko_mojej_mamy

Zuza ooj znam to - 5 lat temu sprzedalismy nowke sztuke bialego fiata duzego mojego dziadka  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Zuza

a ja sie naprawde ciesze, ze dziadek ma to auto. tym bardziej, ze jest takie zadbane, no i biale! :) (tak w ogole to nazywa sie Kuba,  :rotfl: )
no i jedna sprawa mniej do zlatwienia, co prawda jedna sprawa wiecej dla dziadka, ktory musi dylać tym autem prawie 400km  :hmm:

:) ciesze sie, ze znalazlam to Wasze (Nasze) forum, bo ja sie chyba sama to wrzodow nabawie z tym wszystkim.  :crazy:
A tak, widze, ze nie jestem sama  :champaign:

Pozdrawiam Wszystkie Przed i Po ślubie!