Dzisiaj podejrzymy, co tam urosło

Zaczęty przez sweedee, 13 Sie 2007, 12:44:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

O 16.00 na usg. O ile się nie zastawi dupeczką, to sie okaże czy na kwaterze Maja czy Karol  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

Ale fajnie! Strasznie Ci zazdroszcze.  Koniecznie podziel sie nowina! Co wolisz chlopca czy dziewczynke?  :lol: wiem, ze takich pytan sie nie zadaje. A oba imiona ladne!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ashton

Ooo, ja miałam być Karol, tak wszyscy byli pewni chłopca że dla dziewczynki imienia nie mieli i była wojna kilka dni ;-)
Mam nadzieję że maluch będzie grzeczny i pokaże co trzeba!

zwierzatko_mojej_mamy

sweedee,  proszę się pochwalić !! :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

No i co? Maja czy Karol? Opowiadaj, prosze!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: "nionczka"No i co? Maja czy Karol? Opowiadaj, prosze!!!

MAJA, MAJKA, MAJUSIA, MAJUNIA JEST NA KWATERZE!!!  :lol:
Nigdy w życiu słowo PRAWIDłOWE tak mnie nie cieszyło!  :mrgreen:
LALALA...
Laski, dzięki za doping !  ;-)
3D nie miało sensu, bo się zakryła piąstkami i kolankami  :->  i zrobiliśmy usg standardowe. Jak zwykle, lekarz:" tu mamy prawidłową budowę serca, tu główka, nóżka, paluszki (...)", a my nic nie widzieliśmy  :roll: Ale co tam!
Kocham Maję! Zwariowałam! Tralala...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nerinea

Gratulacje!! Grzeczna Maja, że się tak ładnie zaprezentowała  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

Gratuluje!!!  Moja bratanica (i chrzesnica w jednym) ma na imie Maja i jest najslodszym dzieckiem na swiecie  :mrgreen: I imie bylo ustalone tez przed porodem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

GRATULACJE:)

ucałowac Maje ode mnie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

Dzięki laski! Ucałuję, ukocham, uściskam, zamymłam!  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

marax

mnie znajomi nazywaja maja:) tylko nie iwme dlaczego ahaha smieje sie ze wszytkich bzykam-haha zart:) pozdrowienia dola maji .Jawlasnie sie mecze nad rozczytywaniem usg bo ja niestety musze umiec ,na tym zlewie czarnobialych plam wylapac sens:)a lekko nie jest

sweedee

Cytat: "maraxela"mnie znajomi nazywaja maja:) tylko nie iwme dlaczego ahaha smieje sie ze wszytkich bzykam-haha zart:) pozdrowienia dola maji .Jawlasnie sie mecze nad rozczytywaniem usg bo ja niestety musze umiec ,na tym zlewie czarnobialych plam wylapac sens:)a lekko nie jest

to fakt, ja też w trakcie usg mało co widzę, w zasadzie nic i trzeba lekarzowi wierzyć na słowo  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

brawurka

Gratuluję!Ja też zwariowałam ze szczęścia jak lekarz powiedział "dziewczynka", a drugi to potwierdził:). Moja mała tak się prezentowała, że najpierw dupeczkę nam pokazała a potem rozłożyła nogi i z każdej strony się pokazywała:)mała bezwstydnica:)he he, ale mamusia dumna z niej:)

sweedee

Cytat: "brawurka132"najpierw dupeczkę nam pokazała a potem rozłożyła nogi i z każdej strony się pokazywała:)mała bezwstydnica:)
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: dobre! Gratuluję córuni - dziewczyny górą!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

memphis

Buuuu, a nam znów się nie udało... Jak ja Ci zazdroszczę. No, i my też planujemy mieć Majkę (albo Wiktora). Czekam na wrzesień, może wreszcie będzie czym się pochwalić :*

brawurka


sweedee

Cytat: "memphis"Buuuu, a nam znów się nie udało... Jak ja Ci zazdroszczę. No, i my też planujemy mieć Majkę (albo Wiktora). Czekam na wrzesień, może wreszcie będzie czym się pochwalić :*
Uda się, jak będziecie sie tego najmniej spodziewać  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

memphis

Cytat: "sweedee"
Uda się, jak będziecie sie tego najmniej spodziewać  ;-)
Ech, to chyba po menopauzie. Jakiś mądry powiedział, ze trzeba wyluzowac, ale nie powiedział już w jaki sposób to zrobić  :mrgreen:  Jak się dowiedziałam, że na razie szlaban na prokreację, to najpierw mi ulżyło (koniec z termometrem, z rozciąganiem śluzu, zadnych testów ciążowych i odliczania dni) i czułam się leciutko.... ale im bliżej do miesiączki (@), tym bardziej zastanawiam się, czy może nie było "wpadeczki"... I koło się zamyka... Choć może jest poprawa- nie mam pojęcia w jakim dniu cyklu jestem i na kiedy termin @;)

vobi

Cytat: "memphis"Ech, to chyba po menopauzie. Jakiś mądry powiedział, ze trzeba wyluzowac, ale nie powiedział już w jaki sposób to zrobić  Jak się dowiedziałam, że na razie szlaban na prokreację, to najpierw mi ulżyło (koniec z termometrem, z rozciąganiem śluzu, zadnych testów ciążowych i odliczania dni) i czułam się leciutko.... ale im bliżej do miesiączki (@), tym bardziej zastanawiam się, czy może nie było "wpadeczki"... I koło się zamyka... Choć może jest poprawa- nie mam pojęcia w jakim dniu cyklu jestem i na kiedy termin @;)

Wydaje mi sie ze dobrym sposobem na wyluzowanie (kiedy szlaban juz sie podniesie ;)) byloby ... odstawienie termometru, liczenia dni i rozciagania sluzu (?). Nie wiem jeszcze, czy to dziala, bo o dziecko staramy sie dopiero od pazdziernika, ale wydaje mi sie ze mocno odciazy .. .glowe, a okazuje sie ze ten narzad jest nieslychanie wazny podczas prob poszerzania rodziny :)

[ Dodano: 07-11-2007, 22:49 ]
BTW, ostatnio wpadlam na reklame ksiazki B. Pawelec "Opowieści terapeutyczne o niepłodoności. Czekając na bociana". Nie czytalam, wiec polecic nie moge, ale jesli ktos ma dola zwiazanego z dluzszym staraniem sie o potomstwo, moze znajdzie tam cos dla siebie.

http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,564167.html;jsessionid=91C842CEC53AF28A534CCDD8A2E3ADBF.LB2

gioseppe

Cytat: "sweedee"
MAJA, MAJKA, MAJUSIA, MAJUNIA JEST NA KWATERZE!!!  :lol:
ale superancko :)
to musi być chyba niesmowite przezycie, co? :)
lepsze niz dwie krechy na tesciku :)?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sweedee

Cytat: "gioseppe"to musi być chyba niesmowite przezycie, co? :)
lepsze niz dwie krechy na tesciku :) ?
zupełnie inne uczucie, bo po zrobieniu testu sie cieszyłam strasznie, ale byłam lekko w szoku, że to już, udało się, a może źle zrobiłam test?  :shock:
Potem miałam czas na oswojenie sie z tą myślą, a kiedy zobaczyłam małą kosmitkę na usg, która wyglądała jak miś koala, to wymiękłam całkowicie!   :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

goga

sweedee widziałam twoje zdjęcie na testach (to jak jesteś mała) jest super :-D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

Cytat: "goga"sweedee widziałam twoje zdjęcie na testach (to jak jesteś mała) jest super :-D
dzięki, goga!  ;-) mój pierwszy akt...  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

goga

och och jeszcze nasze forum zamkną za pedofilię :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)