Sukienka - moje typy

Zaczęty przez marcheewka, 22 Sty 2008, 10:14:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcheewka

#75



Fajnie, że można tam robić fotki, pani sama to zaproponowała, a my mieliśmy tylko komórkę!  potem  mogłam sobie spokojnie w domku popatrzeć.


mika

marcheewka, to może welon dłuższy?? bo ten krótki nie za bardzo...

magdarynka

Zgadzam sie z Mika ze welon raczej nie bardzo. Suknia ladna i ladnie w niej wygladasz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "marcheewka"Początkowo byłam na nie, bo beza,
ta sukienka to nie jest beza :)

Cytat: "mika9983"tylko ten welon mi się do niej nie widzi... ja bym tu chyba bardziej widziała kwiat we włosach albo takie świecidełka które miała gioss we włosach i do tego ładny bukiet z egzotycznych kwiatów i będzie pięknie  
tak, tak, tak!

inkageo

Muszę przyznać, że ładnie :) :) :)
Imagine there is no hate

maroonbug

Podobasz mi sie w tej sukni i suknia tez mi sie podoba. Zgadzam sie z dziewczynami, ze welon to raczej nie...Ale mi sie ogolnie welony rzadziej niz czesciej podobaja :-D  Nie do kazdej sukni po prostu mi pasuja. A co powiesz na woalke z jakims delikatnym stroikiem? cos bardzo delikatnego, stroik moznaby uformowac tak, zeby odzwierciedlal falbany na sukni...

mika

pasowałby ci do tej sukni bukiet Jabłczyńskiej z Na wspólnej - absolutnie boski, na pewno jest w nim kurkuma a to zielone to chyba jakaś odmiana storyczyka, ale jak zapytasz mam6lat to ona Ci opowie w szczegółach o bukiecie :mrgreen:

panikarola

bardzo ladnie Ci w tej sukni!! pasuje do Ciebie!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

#83
bukiecik bardzo ładny, myślałam o mocnej barwie, nie jednolity, tylko zróżnicowane odcienie.

to nie beza? Ja myślałam,że każda suknia na kole to beza  :)

cumberland

marcheewka,  suknia bardzo ładna i Ty w niej także. Krótkie włoski wcale nie wykluczają jakiegoś fajnego egzotycznego "rasowego" kwiatka...a tu się aż prosi taka latino-stylistyka  ;-)

mika

Cytat: "marcheewka"to nie beza? Ja myślałam,że każda suknia na kole to beza  

oj nie nie nie, twoja to zdecydowanie nie beza!!!
co do welonu to może spróbuj do niej przymierzyć długi... choć szczerze powiem że mi w ogóle welon tu nie pasuje... ja bym obstawiała kwiat we włosach, jeśli w bukiecie będie kurkuma to we włosach też może być... albo storczyk, byłoby pięknie... no i kwiaty w krótkich włosach prezentują się cudnie

maroonbug

Oczywiscie, ze krotkie wlosy nie wykluczaja kwiatka, nawet bardzo ladnie to wyglada, bo z jednej strony taka odwazna i nowoczesna fryzura, a z drugiej romantyczny kwiat. Lubie kontrasty i laczenie konwencji.
Ja niestety nadal optuje za brakiem welonu  :-|  
Ale to, wiadomo, tylko i wylacznie Twoja decyzja. Zanim jednak zdecydujesz sie na welon, sprobuj choc przymierzyc inne opcje (kwiat, woalka, stroik, jakies perelki, etc.)

inkageo

Mi też ten welon się nie podoba, kwiat we włosach byłby cudny :) Jak do krótkich włosów da się zamocować welon to i z kwiatkiem nie będzie problemu :)
Imagine there is no hate


zuzia

Cytat: "marcheewka"to nie beza? Ja myślałam,że każda suknia na kole to beza  
oj grabisz sobie, grabisz......

na fotce - beza :)

panikarola

CytujJak do krótkich włosów da się zamocować welon to i z kwiatkiem nie będzie problemu

nie bedzie, jo_miekka miala, bardzo ladnie jej bylo.

[ Dodano: 31-01-2008, 10:39 ]
zuzia, suknia jest.... wooowwww!!!!

[ Dodano: 31-01-2008, 10:40 ]
Cytat: "marcheewka"No to raczej decyzja podjęta...

gratujeszyn!!!

[ Dodano: 31-01-2008, 10:40 ]
a, i slicznie Ci w tych wlosach!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


zwierzatko_mojej_mamy

ja przepraszam  :-> , ale czy gdzies sa marcheewka  Twoje zdjecia w welonie?? o jakim tu dziewczyny mowia? bo sie chyba zgubilam - pokazalas zdjecia w jednej sukni i tyle? czy cos mnie ominelo?  :-(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


inkageo

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ja przepraszam  :-> , ale czy gdzies sa marcheewka  Twoje zdjecia w welonie?? o jakim tu dziewczyny mowia? bo sie chyba zgubilam - pokazalas zdjecia w jednej sukni i tyle? czy cos mnie ominelo?  :-(
Ostatnia 6-ta fotka :)
Imagine there is no hate

Kasia

zwierzatko_mojej_mamy, szósta fota jest w welonie :)

zwierzatko_mojej_mamy

o masz ci los- w domu mi nie pokazywalo tego zdjecia.... ciekawe...

ja w ogole nie lubie chyba krotkich welonow do szerszych kiecek ;) ale nie wiem ;)

marcheewka, bardzo mi sie podoba, bo tez mam nierybke hihi :D cyc super, talia super ;) w ogole super ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marcheewka

Umowilam się dzisiaj znowu na przymiarkę :)

Muszę dobrze się pooglądać, szczególnie z drugiej strony - tam gdzie nie ma falban, tylko fałda chyba? (bo przyznam się, ze nie wiem, a nie mam foty z tamtej strony)

no i popróbuję te welony i kwiaty we włosach.

Wzięłam aparat foto, zrobię foty i wieczorem dodam

mika

konieczie poprzymierzaj różne welony, krótkei długie i koniecznie kwaity choćby sztuczne!!!

moonlight

Początkowo obstawiałam Lugano... Uwielbiam oryginalne rękawki i sukienki A... Sama taką miałam i była na małym kole. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jej noszenia (czułam się w niej cudownie), nic się nie podnosiła (i oczywiście bezą nie była).
Teraz jak oglądam zdjęcia w cosmobelli to wydaje mi się, że to trafny wybór, bo wyglądasz w niej naprawdę pięknie... Wydaje się pasować do Ciebie, a Ty do niej...

Co do welonu - nie będę się wypowiadać, bo wczoraj oglądałam zdjęcia sukien San Parick i do kilku sukienek nigdy bym welonu nie założyła, a wszystkie modele prezentowane były z welonami i wyglądały świetnie... Teraz do mojej sukienki kupiłabym inny welon i na pewno zrobiłabym sobie inną fryzurę (ale wtedy nie było forum i nie miał mi kto doradzić, a welon musiał być - życzenie mojej mamy i ja chyba też chciałam go mieć)...
Wklejam link do hiszpańskiej strony San Patrick - duże zdjęcia i jest co oglądać...

http://www.sanpatrick.es/sp2008/index_real3.html

Pozdrawiam