Sukienka - moje typy

Zaczęty przez marcheewka, 22 Sty 2008, 10:14:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

marchewka
ta ostatnia (7WO 165) podoba mi się najbardziej  :)
z czyjej jest kolekcji?

Kasia

Cytat: "spragnienie"z czyjej jest kolekcji?

to white one 165

http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=165


Kasia

santandera przymierzała zwierzatko
w jej watku sa jej foty w tej kiecce

spragnienie

Cytat: "Kasia"
Cytat: "spragnienie"z czyjej jest kolekcji?

to white one 165

http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=165

dziękuję  :)
marcheewka - z przedstawionych w tym wątku, ta się mi najbardziej podoba
ciekawe jak wygląda z tyłu

marcheewka

Cytat: "spragnienie"
Cytat: "Kasia"
Cytat: "spragnienie"z czyjej jest kolekcji?

to white one 165

http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=165

dziękuję  :)
marcheewka - z przedstawionych w tym wątku, ta się mi najbardziej podoba
ciekawe jak wygląda z tyłu


mojemu mężczyźnie też:-)
i jeszcze cosmobella 7269 (pierwsza)

[ Dodano: 22-01-2008, 22:38 ]
i jeszcze ta

spragnienie

mnie ta pierwsza nei bardzo, ale jak bede w Nocie to przymierzę tą 165 z ciekawości :)
w sumie do tej pory myślalam tylko o koronkwoej lub plisowance, ale ta też fajna

marcheewka

a ta wo 165 jest jeszcze w ofercie??

orientujesz sie, ile może kosztować??

spragnienie

nie mam pojecia
przygotowania do ślubu prowadzę od zeszlego poniedzialku  :)
;-)

marcheewka

Cytat: "spragnienie"przygotowania do ślubu prowadzę od zeszlego poniedzialku

no tak, a ja od dwóch tygodni :)

Czy któraś z bardziej wtajemniczonych dziewczyn zna ceny sukienek white one??
Jeśli powyżej 3000 to nie bedę  sobie zawracać głowy

mika

Cytat: "marcheewka"i jeszcze ta

ta Oriola jest piękna :shock:

Kasia

ceny white one są zróżnicowane

jak dzwoniłam do madonny to babka powiedziała mi że sie chyba od 1800zł zaczynają :)

white one 175 kosztuje w różnych salonach od 2300 do 3000zł
white one 160 kosztuje od 3000 do 3400zł

myślę że ta 165 może być tańsza bo tam nie ma koronki o ile dobrze widze a takie z regóły są tańsze :)

marcheewka

Dzięki!
Jeszcze jedno pytanie - chciałabym w tą sobotę wybrać się na oględzino-przymiarki, czy mogę sobie wejść ot tak, czy trzeba się specjalnie umawiać???

Kasia

lepiej sie umówić bo mogą Cie nie przyjąć

inkageo

Do Flossmanna lepiej się umówić bo w soboty kolejki są czasem straszne..
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "marcheewka"chciałabym w tą sobotę wybrać się na oględzino-przymiarki, czy mogę sobie wejść ot tak, czy trzeba się specjalnie umawiać???
na sobotę to zdecydowanie lepiej sie umowic bo w sobote jest najwiecej osob.


Kasia

W Warszawie nie mają tego modelu
i UWAGA:

Przegladając stronne Madonny - wchodząc w sklepy - wyskoczył mi komunikat Kasperskiego
Ze na stronie jest koń trojański  :!:  :!:  :!:

wrobelek0403

mysle, ze na sobote musisz sie umowic. Ja chodzilam w weekend i chcialam sie drugi raz umowic na czwartek po poludniu, to babka juz miala wszystkie godziny zajete.
W sobote ponoc tłumy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Wracając wczoraj z pracy (ok. 16) weszłam do salonu w Nocie aby zapytać o cenę WO 165, ile tam było dziewczyn!!! Nie dopchałam sie do kontuaru, była wręcz kolejka do zadawania pytań!
Poszłam na Kościuszki do salonu, m.in. Cosmobelli - tam mnie nie wpuszczono - w środku kilka babek na kanapie i zamknięte drzi??? Dziwne praktyki. Salon czynny do 18, bylam  o 16.15

W Adeline na Nowym Targu (chyba) oglądałam Hermsy - a fuj!
Spodobała mi się jedna sukienka, nie pamietam firmy. Pani powiedziała, że nie umawia sie z klientkami na godziny. Dziwne, przyjdę a potem będę czekała do wieczora!

Kurcze, chyba muszę wziąć wolne w pracy, aby choć zapytać o ceny! :)

Kasia

Cytujchyba muszę wziąć wolne w pracy, aby choć zapytać o ceny!  

wystarczy zadzwonić :)

ja dzwoniłam do wielu salonów i nigdy nie miałam problemów z uzyskaniem informacji o cenie :)

Cytat: "marcheewka"W Adeline na Nowym Targu (chyba) oglądałam Hermsy - a fuj!
jakie widziałaś, może liporio ;)

mona_liza

Cytat: "marcheewka"Kurcze, chyba muszę wziąć wolne w pracy, aby choć zapytać o ceny!  

Do Flossmanna możesz wysłać maila z zapytaniem o ceny i dostępne modele - mi ostatnio bardzo szybko odpowiedzieli!

trik26

White One jest naprawdę ładna. Koniecznie ja przymierz

spragnienie

szkoda, że się nie dopchałaś w NOT'cie, zastanawiam się czy mają tą sukienkę, wygląda fajnie  :)
Jak pójdę z siostrą na przymiarkę to sprawdzę, bo tak to za wcześnie chyba iść na 7 m-cy przed śłubem sukienki oglądać..

marcheewka

Napisałam maila do salonu ( bardzo szybko odpowiedzieli!) ze niestety nie mają tego modelu u siebie :-(  ale dodali narazie nie mają, więc może później będzie, ale dla mnie będzie już za późno.
Kosztuje chyba 3200 zł - niestety dla mnie za dużo! Chciałam sie zamknąć w 2500, choć narzeczony "krzyczy", że skoro mi sie podoba, to mam nie patrzyć na cenę, tylko kupić :)
no, ale chciałam najpierw przymierzyć i zobaczyć, czy mi taki fason pasuje.
W Lisa Ferrera pytałam o cosmobele, jedną mają, drugiej nie, ale tam to nawet na oglądanie sukienek trzeba się umawiać! Moze umówię się na rano i wyskoczę z pracy, bo mam niedaleko.

Chciałam uszyć sukienkę na wzór white one ( koleżanka poleciła sprawdzoną pracownię) ale moj N mi odradza, bo boi się, że ciągle będę marudzić, że coś nie tak, a nie daj Bóg coś nie wyjdzie, to będzie koniec! - bo ja taka jestem, wole coś kupić gotowego, trudno mi wyobrazić sobie efekt koncowy u krawcowej