Sukienka - moje typy

Zaczęty przez marcheewka, 22 Sty 2008, 10:14:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


kffiatek

Druga zdecydowanie ładniejsza, choć jak dla mnie jeszcze za malo bezowata ;)

inkageo

Imagine there is no hate

mika

ja też obstawiam drugą choć nie wiem dokładnie co ta pierwsza ma z boku za materiał, ale kolor ma piękny

rubin04

tez stawiam na drugą :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

druga ciekawsza :)

ciekawe jak wygladaja w rzeczywistości :)

marcheewka

a ja myślałam, że nie jest bezą...
:-(  :-( niestety, nie dla mnie rybki....

[ Dodano: 22-01-2008, 10:45 ]
i jeszcze....

Kasia

Cytat: "marcheewka"i jeszcze....

o ta jest w moim typie
taka rybkowata litera A :)
kształt całkiem jak liporio :)

marcheewka

no tak, wiedziałam...
nie wiem, czy bedę dobrze wyglądać - rozmir 38/40, biust C, 166 cm, biodra 98, lekki bębenek :-P

Kasia

Cytat: "marcheewka"czy bedę dobrze wyglądać - rozmir 38/40

trzeba przymierzać
ja w wielu rybkach wygladałam jak igiełka a w wielu jak wielki gruby maszkaron

trzeba przymierzać rózne kiecki i rózne modele
bo naprawde niektóre modele nieźle wyszczuplają

zresztą masz mój rozmiar :)

a moja sis jest ode mnie wieksza o dwa trzy rozmiary i też w niektórych kieckach wygladała bardzoo szczupło

mika

Cytat: "Kasia"zresztą masz mój rozmiar  

no jeśli ty masz Kasi rozmiar to jesteś szprycha :mrgreen:

zwierzatko_mojej_mamy

marcheewka, tyle samo mam w biodrach, a 162 cm wzrostu. cyca brak ;) skocz na moj watek to zobaczysz bezika ;) tez na poczatku myslalam o rybkach, ale zrezygnowalam z nich nie z powodu tylka, czy bioder, tylko z powodu "nieczucia sie" w rybce, bo figurowo wygladaly calkiem niezle - moja mama do dzis rondalli przebolec nie moze ;) - mierz kazdy fason jaki popadnie na poczatek ;) fajne te kiecki pokazujesz ;) kazda fajna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: "mika9983"no jeśli ty masz Kasi rozmiar to jesteś szprycha  

ty to wiesz jak człwieka podnieść na duchu :)

ja jestem z 6cm wyższa

Cytat: "marcheewka"biust C, 166 cm, biodra 98, lekki bębenek
biust b/c, biodra około 95, bebenek niczego sobie :)


ale wiem że trzeba przymierzać bo sukienki mogą wygladać prawie identycznie w w jednej możesz wygladac super w w drugiej już nie

gioseppe

7295. bez drapowań na tej "woalce" wychodzacej na boku
material na boku puscilabym gladko
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

wrobelek0403

Cytat: "marcheewka"a ja myślałam, że nie jest bezą...
:-(  :-( niestety, nie dla mnie rybki....


marchewka, ja mierzyłam tę 7267. Ladnie sie układa i ma pieknie zdobiony dekolt.

jesli nie chcesz rybki, spróbuj tę 1353, piekne, nieduze  A, w kolorze białym lub ecru.

Albo przymierz pól-rybkę, taką do ciała ale nie odcinaną widocznie w kolanach, np. 7274.
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/169?osCsid=5beb711cb223c2ba72ce0e152a56ca39

[ Dodano: 22-01-2008, 13:04 ]
Cytat: "marcheewka"no tak, wiedziałam...
nie wiem, czy bedę dobrze wyglądać - rozmir 38/40, biust C, 166 cm, biodra 98, lekki bębenek :-P

marcheewka, to jak ja zupelnie, 7267 będzie ładnie lezeć. Przymierz, inaczej nie bedziesz wiedziec :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

ładna

a taka?

[ Dodano: 22-01-2008, 13:47 ]
Cytat: "wrobelek0403"jesli nie chcesz rybki, spróbuj tę 1353, piekne, nieduze A, w kolorze białym lub ecru

ale ja jej nie widzę na stronie salonu?? To tegoroczna kolekcja???

wrobelek0403

Cytat: "marcheewka"ładna

a taka?

[ Dodano: 22-01-2008, 13:47 ]
Cytat: "wrobelek0403"jesli nie chcesz rybki, spróbuj tę 1353, piekne, nieduze A, w kolorze białym lub ecru

ale ja jej nie widzę na stronie salonu?? To tegoroczna kolekcja???

165 tez bardzo ładna,

a co do 1353, to demetrios
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/131?osCsid=5beb711cb223c2ba72ce0e152a56ca39
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

7267 nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, sama suknia ładna ale właśnie to zdobienie jest brzydko wykonane. Druga całkiem ciekawa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

#18
Muszę wybrać się na rundkę po salonach

Nie mam z kim iść, muszę zabrań narzeczonego

Czy w salonach można robić zdjęcia w sukienkch? Chcialabym potem pooglądać w tomu moj tyłek i zobaczyć spokojnie jak wyglądam??

Wybieram się do salonow wrocławskich - lissa ferrera i w nocie ( nie wiem co tam jest), no i moze na Solskiego.
Gdzie najłatwiej o fotki???

wrobelek0403

Cytat: "marcheewka"Muszę wybrać się na rundkę po salonach - ślub w lipcu.

Nie mam z kim iść, muszę zabrań narzeczonego

Wybieram się do salonow wrocławskich - lissa ferrera i w nocie ( nie wiem co tam jest), no i moze na Solskiego.
Gdzie najłatwiej o fotki???

w poznanskiej lisie mozna bylo zrobic po jednej fotce kazdego modelu, mysle, ze tak powinno być wszedzie, w sumie to siec jest. warto tak sie ustawic do lustra co by bylo widac i przod i tyl na zdjeciu :)  (zajrzyj do mojego watku, ja tak robilam)

zabierz lepiej siostre, mame, kolezanke nawet z pracy, zepsujesz efekt, jak zabierzesz chlopa ;) a on Ci i tak rzeczowo nie doradzi, bo po pierwsze sie nie zna, a po drugie dla niego we wszystkim bedziesz wygladac pieknie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

oliwka221

W Nocie nie niby nie można robić,ale mi się udało,jak pani nie patrzyła.W Agorze też nie można.W Lissa Ferrerze można bez ograniczeń.

marcheewka

Cytat: "wrobelek0403"zabierz lepiej siostre, mame, kolezanke nawet z pracy, zepsujesz efekt, jak zabierzesz chlopa  a on Ci i tak rzeczowo nie doradzi, bo po pierwsze sie nie zna, a po drugie dla niego we wszystkim bedziesz wygladac pieknie


wiem, ale mama i siostra daleko!
no, moze koleżankę uda mi się namówić, albo przyszłą tesciową :)

zresztą, chcę aby chłop też zobaczył, no i wyraził swoje zdanie, co mu się podoba, a co nie. Jak pokazuję mu sukienki w necie, to czasem kręci głową, że taka nie, że brzydka, albo zachwyca sie, że piękna.

Już mniej więcej wiem, że podoba mu się literka A lub lekko bezowaty dół (klasyczny)
Nie podobają mu się halki, suknie z rękawami i  wieelkie beeeezy ( mnie zresztą też!!)

wrobelek0403

Cytat: "marcheewka"

wiem, ale mama i siostra daleko!
no, moze koleżankę uda mi się namówić, albo przyszłą tesciową :)

zresztą, chcę aby chłop też zobaczył, no i wyraził swoje zdanie, co mu się podoba, a co nie. Jak pokazuję mu sukienki w necie, to czasem kręci głową, że taka nie, że brzydka, albo zachwyca sie, że piękna.

Już mniej więcej wiem, że podoba mu się literka A lub lekko bezowaty dół (klasyczny)
Nie podobają mu się halki, suknie z rękawami i  wieelkie beeeezy ( mnie zresztą też!!)

namow kolezanke, a chlop powinien zobaczyc efekt w kosciele :)

a jego podobanie sie moze okazac sie zupelnie nieodpowiednie do Twojej figury, wiec nie ma co pytac chlopa tylko kobiet-specjalistek  ;-)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

Hej!

ja też miałam taka sytuację jak Ty.... nie miałam z kim iść na przymiarki. Ostatecznie poszłam sama.
Wszystko szło sprawnie... do momentu gdy zostały już tylko dwie sukienki! Kompletnie nie mogłam się zcydować! byłam strasznie skołowana i wtedy poprosiłam Narzeczonego o pomoc. A wcześniej zapierałam sie na wszystkie świętości że nie zobaczy sukienki przed ślubem!!!

Muszę jednak stwierdzić że mój N. niewiele mi pomógł.... Obydwie mu się podobały!
;-)

Jeśli chcesz upewnić się ze Twoja sukienka spodoba się przyszłemu Mężowi to powinnaś go zabrać na przymiarkę (jak krzyknie że mu się nie podoba masz jeszcze czas na zmianę..)

A moim zdaniem do dnia ślubu facet pamięta tylko mniej więcej kolor sukienki... Zdecydowanie nie pamiętają szczegółów, koronek itd...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Kasia

mój N jest moim nieocenionym doradca :)
a ja kego najlepszą doradczynią

hehe


też myslałam ze nie zobaczy mojej kiecki przed slubem
ale przy moim wahaniu musiałam poprosic go o pomoc :)