Autor Wątek: Kilka zdjęć z mojego ślubu 28.07.2007  (Przeczytany 1031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Kilka zdjęć z mojego ślubu 28.07.2007
« dnia: 21 Sty 2008, 22:49:30 »
Ślub był juz dawno, ale skoro zamieściłam link na plotach to i tu mogę. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sty 2008, 00:19:03 »
Angelos,  bardzo piekna i romantyczna para Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Twoj maz tez ma takie "brezniewy" jak moj przyszly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jak widze taki piekny blond to mam ochote jednak przemyslec sprawe mojego nowego cynamonu na lbie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy to farba? czy Twoje wlasne?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sty 2008, 07:59:54 »
Angelos, pieknie wygladacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Spoznione gratulacje  :mrgreen:

[ Dodano: 22-01-2008, 08:04 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
Twoj maz tez ma takie "brezniewy" jak moj przyszly

Moj tez... wyciagnelam go do kosmetyczki zeby go troche bylo widac zza tych brwi, ale zaluje strasznie - cierpial biedak okrutnie, a efekt byl sredni. Kosmetyczka sie poddala po 20 minutach, bo chlopina sie juz z bolu zwijal, a brwi wydawaly sie natychmiast odrastac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sty 2008, 08:07:42 »
super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a świadkowie to chyba Wasze rodzeństwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tacy do Was podobni
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sty 2008, 08:30:49 »
Moje włosy to niestety nienaturalny blond, a pasemka. Cieszę się, że Wam się podoba.

didi_loczek

« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sty 2008, 14:59:17 »
Angelos, slicznie wygladaliscie, piekna z Was para. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wrzuc koniecznie zdjecia do przyszpilonej galerii!

Basia

« Odpowiedź #6 dnia: 22 Sty 2008, 19:17:54 »
Ja też dołączam się do gratulacji!!

śliczna z Was para!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sierpniowajulka

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Sty 2008, 21:51:10 »
Za 6 dni pierwsze pół roku Wam minie - gratulacje! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Śliczna z Ciebie kobietka.

doda

« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sty 2008, 18:12:24 »
Gratuluję, piękne zdjęcia  :-D