Sandały i rajstopy

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Sty 2008, 22:10:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola mi rajtki odparzaja caly tylek, cisna z bokow, wisza w kroczu i w ogole czuje sie jakby mi ktos odcial powietrze :D niby nosa na tylku nie posiadam, ale takie uczucie ;D
a ponczochy nigdy nic nie odparzyly silikonem - zawsze mozna olac silikon i stosowac takie bez+pas do ponczoch :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

maroonbug

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2008, 11:41:49
mozna olac silikon i stosowac takie bez+pas do ponczoch :D

Zwierzak Ty to dopiero wyuzdana jestes!  ;D ;D ;D

zwierzatko_mojej_mamy

maroonbug no pasa nie stosowawszy jeszcze nigdzie poza sypialnia :D ale wskazuje tylko, ze jest mozliwosc :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 30 Kwi 2008, 12:24:30
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2008, 11:41:49
mozna olac silikon i stosowac takie bez+pas do ponczoch :D

Zwierzak Ty to dopiero wyuzdana jestes!  ;D ;D ;D

no wlasnie co na to dress code? ;)

U mnie w pracy panuje wolna amerykanka, moj kolega przychodzi w T-Shirtach ze smokami itp, a moj szef chodzi po biurze w kapciach ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 30 Kwi 2008, 12:30:08
Cytat: maroonbug w 30 Kwi 2008, 12:24:30
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2008, 11:41:49
mozna olac silikon i stosowac takie bez+pas do ponczoch :D

Zwierzak Ty to dopiero wyuzdana jestes!  ;D ;D ;D

no wlasnie co na to dress code? ;)

U mnie w pracy panuje wolna amerykanka, moj kolega przychodzi w T-Shirtach ze smokami itp, a moj szef chodzi po biurze w kapciach ;)


jest pewien dress code sluzbowy wersja oficjalnya, ale sa tez i rozne branze...szczegolnie koniec XXw sposowodowal rozwoj branz pracownikow umyslowych, gdzie stary kanon dress code po prostu nie obowiazuje...wszelkie firmy zahaczajce o kreacje artystyczna po prostu maja swoje dress code, raczej nazwalabym go dress codem doroslych nastolatow;) gdzie pumy, jeansy i tshirty sa nowym kanonem, i w gajerach nie chadza sie nawet na najwazniejsze spotkania.

sa tez i firmy, kt maja wspomniane juz 4/5 stary kanon, 1/5 casual friday;)

sa inne, gdzie dress code stary kanon wymagany jest tylko 'do klientow' reszta dni common sense.

miejsc pracy nalezacych do starego kanonu jest po prostu proporcjonalnie dzis mniej niz np. w 1988. co nie znaczy, ze w tych miejscach pracy starego kanonu powinni sobie ludzie folgowac..

i sa zawody, kt od zawsze mialy swoje prawa...nie wyobrazam sobie fotografow, malarzy, dj korzystajacych ze starego kanonu..nawet 40 lat temu...ale jednak beatlesi spiewali najpierw w gajerach..nie dla mody - prawda?
stewardesy chodza w ponczochach nie dlatego ze im klima daje po lydkach jak leca do kenii, singapuru, panamy...

mysle, wiec ze dzisiejsze 'zamieszanie' odnosnie tego co wypada bierze sie wlasnie z rosnacej ilosci firm nalezacych do nowych branz, gdzie nie pracuja ani pracownicy fizyczni, ani mundurkowi, tylko  bardzo wyksztalceni, na wysokich odp stanowiskach, z duzymi pensjami - gdzie sandaly bez ponczoch, oraz brak gajera jest jak najb w ramach ich dress code.

pani presez sadu, jednak moglaby se kupic rajstopki do pracy;) - wg mnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja też mam w pracy dress code ;) W związku z tym mam kilka fajnych dresów, różowy, pomarańczowy, a jak nie wypada to jeszcze szaro-fioletowy na specjalne okazje  jupi
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 30 Kwi 2008, 21:27:58
Ja też mam w pracy dress code ;) W związku z tym mam kilka fajnych dresów, różowy, pomarańczowy, a jak nie wypada to jeszcze szaro-fioletowy na specjalne okazje  jupi

lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

inka, a rajstopy nosisz? czy paputki na gole stopy???
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Skarpetki i to we wszystkich możliwych papuzich kolorach, z kotkami, w paski, generalnie dopasowuję do dresu :) A jak nóg nie ogole to mam jeszcze grube podkolanówki ;)
Imagine there is no hate

elizapj

Cytat: inkageo w 30 Kwi 2008, 21:27:58
Ja też mam w pracy dress code ;) W związku z tym mam kilka fajnych dresów, różowy, pomarańczowy, a jak nie wypada to jeszcze szaro-fioletowy na specjalne okazje  jupi
ok, ok, nie mowilam nigdy ze moja lista zawodow jest kompletna;) nie wymienilam jeszcze wielu grup, lekarzy, pletwonurkow, nauczycieli od wf, narciarzy, prostytutek, ratownikow na basenach,baletnic, archeologow, etc, etc...;)
moj dress code kanon raczej odnosil sie do pracownikow tzw za biurkiem - tzn kt praca zawodowa wymaga by zanim siedzieli 35/40h minimum:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

To ja się łapię bo 90% czasu siedzę za biurkiem :)
Imagine there is no hate

elizapj

Cytat: inkageo w 30 Kwi 2008, 23:02:18
To ja się łapię bo 90% czasu siedzę za biurkiem :)
czyli te dresy to tylko na 5%?k
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja siedzę w dresie przy komputerze bo mam wolny zawód i pracuję w domu :)
Imagine there is no hate

elizapj

Cytat: inkageo w 30 Kwi 2008, 23:12:47
Ja siedzę w dresie przy komputerze bo mam wolny zawód i pracuję w domu :)
a nie no to zupenie inan bajka...hahah praca z domu to moze byc i nago, w pidzamie, albo w stroju karnawalowym;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: maroonbug w 30 Kwi 2008, 10:13:51


Musze o to spytac- czy cienkie rajstopy naprawde sprawiaja, ze jest Ci cieplej?

jest mi cieplej. Ja generalnie zmarzlak jestem i najszybciej marzna mi nogi i dłonie.

Cytat: maroonbug w 30 Kwi 2008, 10:13:51
Bo dla mnie to nie dziala, jak jest zimno, to zakladam grube i troche mnie grzeja. W cienkich marzne tak samo jak z golymi nogami. I sadze, ze tylko i wylacznie dlatego jestes w stanie je nosic w lipcu- gdyby grzaly, za przeproszeniem, odparzalyby pupe i stopy w zakrytych czolenkach.
Kobiety, ktore ze mna pracuja, na bardzo wysokich stanowiskach w firmie inwestycyjnej, latem nosza gole nogi do butow o zakrytych palcach i odkrytych pietach. Ja nosze gole nogi i sandalki, bo mi za cieplo w zakrytych, a jak mam spotkanie z klientem to zakladam zakryte szpilki, ktore mam w szufladzie na taka ewentualnosc. Uwazam, ze gole nogi, ktore sa zadbane, wywoskowane, opalone i gladkie, wygladaja jak w rajstopach. Wiec po co sie przegrzewac?

ok, nie dyskutuje ze specjalistami.
i jeszcze jeden warunek nogi nie sa zsiniale z zimna i pokryte gesią skórką - u mnie ten efekt w kwietniu murowany :/


Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

Hehe Maya ja wlasnie siedze w identycznych rajstopach, tylko peep toe mam szare :)

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 17 Lip 2008, 10:39:31
Hehe Maya ja wlasnie siedze w identycznych rajstopach, tylko peep toe mam szare :)

czyli ELLE od ciebie sciagnelo pomysl :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dzidzia101

Cytat: dodaa84 w 30 Kwi 2008, 20:15:41
a ja noszę cieliste rajstopy i pończochy.
bo lubię :)
czarnych nie lubię nie podobają mi się.

i wiecie co? to nie jest tak, że one grzeją, ale ... jest inaczej w rajstopach, jakoś tak mimo wszystko cieplej niż w gołych nogach.
ja gołe nogi noszę tylko do sandałków. nie znoszę wkładać gołą nogę do pełnych butów, albo do butów z pełnym czubkiem.

Dodaa, zgadzam sie z Toba  :drunk: polewam

Moje nogi nie przezylyby chyba gdybym je takim torturom poddala i na gole stopy cale buty ubrala.
Juz i tak mam z nimi wystarczajace problemy   :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#69
Cytat: doda w 23 Cze 2009, 02:28:42
o mater, ale człowiek się zmienia lol
aktualnie nie znoszę cielistych rajstop i bym ich nie założyła
noszę za to czarne, a najchętniej w ogóle nie noszę, tzn gołe nogi :D

Dopiero teraz to zobaczylam :)  :champaign: :champaign: :champaign:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 o cholerka - jednak moj dziadek zawsze byl bardzo trendy lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mignon