Sandały i rajstopy

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Sty 2008, 22:10:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: "golinda"nie czepiam się, żeby nie było! po prostu mnie to rozbawiło ;-)
czepiasz sie czepiasz, :) juz ja Cie znam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"juz ja Cie znam!

cicho babo jedna Ty!  :-D

mayagaramond

Cytat: "golinda"po prostu mnie to rozbawiło ;-)

To dobrze, w koncu smiech to zdrowie  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: "golinda"salsa napisał/a:   
juz ja Cie znam!   


cicho babo jedna Ty! :-D
no i jeszcze uciszać mnie bezdzie:):)
BTW-mam fajne skarpetki, zabierz swoje sandały damy czadu. potem zrobimy fotki i zamieścimy na strefie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"BTW-mam fajne skarpetki, zabierz swoje sandały damy czadu. potem zrobimy fotki i zamieścimy na strefie:)

wezmę też biżu!

mayagaramond

A u mnie wyglada to tak:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

madolka

mayagaramond
Super! Bardzo mi sie podoba....:)

maroonbug

Sandaly i rajstopy= super polaczenie.
Trzeba tylko umiec wybrac rajstopy i sandaly :D
Ja osobiscie stosuje i akceptuje ponizsze polaczenia:
1. eleganckie, delikatne, wieczorowe sandalki+ tylko i wylacznie gole nogi
2. masywniejsze sandaly, platformy+ kryjace rajstopy, getry takze (choc ja getrow nie nosze,coby nie pogrubiac sobie lydki- szczuple dziewczyny w getrach jak najbardziej). Gole nogi latem.
3. peep toly (wszelakie, seksowne i delikatne, lub platformy)+kryjace rajstopy. Gole nogi latem.
Temat ten i przemysliwanie nad nim doprowadzil mnie do nastepujacego wniosku:
Nie rozumiem i nie pochwalam zamilowania Polek (bo kobiety w innych krajach sie tak nie nosza) do cienkich rajstop w kolorze cielistym/palonym/bezowym. Nie tylko do sandalow, ale w ogole. Czarne, cienkie, jedwabne ponczochy jeszcze ujda, bo to ultra kobieca i elegancka rzecz, czasem trzeba zalozyc. Ale cieliste....NEVER.
Maya, wygladzasz super. I wow, jakie nogi! Work it Girl! :)

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 21 Kwi 2008, 11:02:01
Nie rozumiem i nie pochwalam zamilowania Polek (bo kobiety w innych krajach sie tak nie nosza) do cienkich rajstop w kolorze cielistym/palonym/bezowym. Nie tylko do sandalow, ale w ogole. Czarne, cienkie, jedwabne ponczochy jeszcze ujda, bo to ultra kobieca i elegancka rzecz, czasem trzeba zalozyc. Ale cieliste....NEVER.

i za to masz piwo! Nie cierpie cielistych rajstop. A juz przy polaczeniu wieczorowej sukienki i cielistych rajstop noz mi sie w kieszeni otwiera  :hammer:

Cytat: maroonbug w 21 Kwi 2008, 11:02:01
Maya, wygladzasz super. I wow, jakie nogi! Work it Girl! :)

Dzieki, drugie piwo :D Przy naszej pogodzie nie ma co czekac na sandalowe temperatury i trzeba sobie inaczej radzic!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

He, he, to masz i Ty piwo, coby dobrze zaczac tydzien juz od rana :)

elizapj

a ja dopiero dzis tu trafiam bu:(((

mi sie podobaja pierwsze 3 fotki w pierwszym poscie Mayi i BARDZO podoba mi sie zdjecie Mayi!!!

extra jest ta zolta torba i w ogole cala Maya...

sorry nie chce byc stereotypowa...ale Ty tam musisz byc niezla rewolucja u siebie...niemki mi sie nie kojarza z fashion girls;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 29 Kwi 2008, 03:29:55
.ale Ty tam musisz byc niezla rewolucja u siebie...niemki mi sie nie kojarza z fashion girls;)

U mnie w sanatorium o sensacje nie trudno ;) W Monachium juz jest inaczej, tam babki sa odstawione, ale nie tak jak w Londynie, gdzie widac rozne szalone polaczenia, ale raczej drogo, markowo i klasycznie (to lud pracujacy). Przynajmniej ja tak to widze, ale w Monachium bywam tylko od przypadku do przypadku.

A tak na prawde to ja na codzien biegam w dzinsach  :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: maroonbug w 21 Kwi 2008, 11:02:01
Sandaly i rajstopy= super polaczenie.
Trzeba tylko umiec wybrac rajstopy i sandaly :D

Nie rozumiem i nie pochwalam zamilowania Polek (bo kobiety w innych krajach sie tak nie nosza) do cienkich rajstop w kolorze cielistym/palonym/bezowym. Nie tylko do sandalow, ale w ogole. Czarne, cienkie, jedwabne ponczochy jeszcze ujda, bo to ultra kobieca i elegancka rzecz, czasem trzeba zalozyc. Ale cieliste....NEVER.


Maroonbug popieram i zgadzam sie z tym co napisalas. ja oprocz tego dziwnego zamilowania do cielistych rajstop nie rozumiem tez strasznej bojazni gloych nog/stop. Przeciez latem zadbana stopa/gola noga jest jaknajbardziej elegancka i odpowiednia. tak samo jak na wieczorowe wyjscia do odkrytych butow i sandalkow.

Maya fajowo wygladasz. zolta torba bardzo fajna!

salsa

siog
zgadzam sie
Pani prezes Sądu w ktorym pracuje chodzi do kostiumików b. eleganckich od kwietnia do października w gołych nogach i wygląda super!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

Cytat: salsa w 29 Kwi 2008, 17:44:25
siog
zgadzam sie
Pani prezes Sądu w ktorym pracuje chodzi do kostiumików b. eleganckich od kwietnia do października w gołych nogach i wygląda super!
to tu akurat sie nie zgodze...co inengo prywatnie, i na wyjscie...ale do pracy bez rajstop, i to na takim stanowsiku? z reszta ta prezes chodzi w sandalach? czy w czółenkach?

o ile sama nie chodze w rajstopach mniej wiecej z tych samych miesiacah, to sobie zawsze to tlumacze brakiem bycia prezesem sadu:) i tlumacze sobei, ze musze wykorzystywac ten okres, bo jak juz zostane to nie bedzie wypadalo:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: elizapj w 29 Kwi 2008, 19:18:08
Cytat: salsa w 29 Kwi 2008, 17:44:25
siog
zgadzam sie
Pani prezes Sądu w ktorym pracuje chodzi do kostiumików b. eleganckich od kwietnia do października w gołych nogach i wygląda super!
to tu akurat sie nie zgodze...co inengo prywatnie, i na wyjscie...ale do pracy bez rajstop, i to na takim stanowsiku? z reszta ta prezes chodzi w sandalach? czy w czółenkach?


no ja tez sie nie zgodze: dress code jest akurat jasny w tych sytuacjach: do pracy na pewnych stanowiskach nie chodzi sie z golymi nogami, nawet w lecie.

Sama to przerabiałam swego czasu: cały sierpien chodzilam w ponczochach i zakrytych butach, na gołe łydki mozna było sobie pozwolic wyłacznie w piatek. A byłam tylko praktykantką.

Co do cielistych rajstop: nie mam nic przeciwko, nie lubie polaczenia - jasna spodnica + ciemne rajtki i juz. I nie wybrazam sobie chodzenia z golymi lydkami w kwietniu - wtedy to ja jeszcze nosze rekawiczki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

chodzi w pełych butach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

maroonbug

Cytat: wrobelek0403 w 29 Kwi 2008, 21:27:57

no ja tez sie nie zgodze: dress code jest akurat jasny w tych sytuacjach: do pracy na pewnych stanowiskach nie chodzi sie z golymi nogami, nawet w lecie.

Sama to przerabiałam swego czasu: cały sierpien chodzilam w ponczochach i zakrytych butach, na gołe łydki mozna było sobie pozwolic wyłacznie w piatek. A byłam tylko praktykantką.

Co do cielistych rajstop: nie mam nic przeciwko, nie lubie polaczenia - jasna spodnica + ciemne rajtki i juz. I nie wybrazam sobie chodzenia z golymi lydkami w kwietniu - wtedy to ja jeszcze nosze rekawiczki.
Dress Code tez mowi, ze nie wolno pokazywac ramion, a spodnica ma byc za kolano. Buty na slupkowym obcasie, nie wyzszym niz 7 cm, bo klasyczna szpilka jest zbyt wyzywajaca do pracy. Koszula powinna miec podwojny mankiet ze spinkami i inne zasady, ktorych niewiele osob przestrzega. Wiec te rajstopy i ich noszenie to raczej przekoanie niektorych kobiet, ze nie wypada pokazywac nagiej skory. Tylko ze cielistych rajstop i tak nie widac i maja imitowac gole nogi. Wiec wracamy do przekonania.
Musze o to spytac- czy cienkie rajstopy naprawde sprawiaja, ze jest Ci cieplej?
Bo dla mnie to nie dziala, jak jest zimno, to zakladam grube i troche mnie grzeja. W cienkich marzne tak samo jak z golymi nogami. I sadze, ze tylko i wylacznie dlatego jestes w stanie je nosic w lipcu- gdyby grzaly, za przeproszeniem, odparzalyby pupe i stopy w zakrytych czolenkach.
Kobiety, ktore ze mna pracuja, na bardzo wysokich stanowiskach w firmie inwestycyjnej, latem nosza gole nogi do butow o zakrytych palcach i odkrytych pietach. Ja nosze gole nogi i sandalki, bo mi za cieplo w zakrytych, a jak mam spotkanie z klientem to zakladam zakryte szpilki, ktore mam w szufladzie na taka ewentualnosc. Uwazam, ze gole nogi, ktore sa zadbane, wywoskowane, opalone i gladkie, wygladaja jak w rajstopach. Wiec po co sie przegrzewac?

malutenka

Jeśli rajstopy do sandałów - to grube rajstopy i do masywnych sandałów. Zima i tak chodzę w kozakach, 'no bo kiedy je ubiorę, jak sa takie ładne i wygodne':D, ale jak zaczyna się wiosna i sezon jeszcze nie na gołe nogi, to czemu nie rajstopy?
Cielistych, cieniutkich w ogóle nie uznaję, bo tak jak napisała maroonbug - to jest ten sam efekt jak gołe nogi, ani grzeje, ani nic :)

panikarola

a co to jest podwojny mankiet?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

panikarola  to taki wydłużony mankiet, który sie wywija i spina spinkami do mankietów :)

panikarola

a, czyli taki normalny? zglupialam i myslalam, ze ich jest wiecej niz jeden, ze zza tego zagiecia co idzie do gory jeszcze cos wystaje albo co...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

maroonbug

Nie to taki normalny :D
Ale sa tez koszule z pojedynczym mankietem, na dwa guziczki (lub jeden) i ja na przyklad takie wole, bo maja dlugie i waskie mankiety oraz waskie rekawy, a nie powinnam takich nosic wedlug dress code, mimo ze sa nie mniej eleganckie od spinkowych.

zwierzatko_mojej_mamy

a ja w ogole rajtek nie trawie - nie da sie i koniec - zalozenie na tylek takiego gluta jest ponad moje sily - ponczochy rules!!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

ponczochy fajne, ale odparza ten silikon, wiec na upaly sie nie nadaje i tak.

a takie, o ktorych mowisz, maroonbug, to tez moga strasznie byc ladne.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.