Sandały i rajstopy

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Sty 2008, 22:10:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Niby takie straszne faux paux, a jednak mozna. Byle nie od radajca. Oto pare fotek, jak to moze wygladac. I jedna z Rene Zellweger, jak to raczej nie powinno wygladac jak rowniez przyklad sandalkow do ktorych bym rajstop nie zalozyla ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

fajne te ostatnie butki
ja bym rajstop do tego typu nie zalozyla - moze nie ze wzgledu na faux paux co na niewygode :)
zaslizgalabym sie na smierc :P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

o ie
nikt mnie nie przekona do rajtuz i sandałów razem

o nie :)

w ostateczności to mogłabym kabaretki załozyć, ale to już naprawdę w ostatezności

BTW
gdzieś w necie jest taka stronka z móstwem nóg w skarpetach i sandałach

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"zaslizgalabym sie na smierc :P

No trzeba troche uwazac, kierdys zalozylam do moich czarnych sandalow i przez cala droge zsuwal mi sie pasek. Myslalam, ze cholery dostane, a rajstop zdjac nie moglam, bo bylo zimno :mrgreen:

Moze rajstopy antyposlizgowe?

[ Dodano: 21-01-2008, 22:18 ]
Cytat: "Kasia"o ie

w ostateczności to mogłabym kabaretki załozyć, ale to już naprawdę w ostatezności
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

jeeej, jak na takich wysokościach chodzić???
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

mayagaramond, no właśnie kabaretki jeszcze jestem w stanie przełknąć :)

kamelia04.08.2007

sandały i rajstopy razem odpadaja, wyglada toto obrzydliwie

albo sandały i gołe stopy, albo rajstopy i zakryte palce i pięta
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

salsa

mayagaramond,  a gdzie te fotki, na ktorych to fajnie wyglada?? ;)
nie nie nie
te fotki utwierdzaja mnie tylko w przekonaniu, ze nigdy tego robić nie bede
moj mąż : zabierz mi to okropieństwo sprzed oczu.

ale te buty na zdjeciu
Cytuj
grau.jpg
Cytat: "mayagaramond"
yoox.jpg
na prawde fajne:) do tego  ładny pedicure i super nózka:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Cytat: "kamelia04.08.2007"albo sandały i gołe stopy, albo rajstopy i zakryte palce i pięta

oooo  :!:

kamelia04.08.2007

co do kabaretek, to jest troche z nimi ciężko na gołą stopę, raczej juz z cielistymi rajstopami i na to czarne kabaretki

choc pewnego sezonu zimowego nosiłam kryjace rajstopy w różnych kolorach: chabrowym, wiosennej trawy, czerwonym , filoletowym, a na te kolorowe rajstopy miałam czarne kabaretki.

Była też wersja: czarne kryjace rajstopy i czerwone kabaretki

Efekt za każdym razem: zarąbisty  :-D   :-D   :-D
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"jeeej, jak na takich wysokościach chodzić???

Sa wysokie, ale maja tez platforme, pewnie z 20mm, wiec obcas nie jest wterdy taki wysoki.


Salsa - kwestia gustu. Ja uwazam, ze wyglda to fajnie no i ma wartosc praktyczny - mozna nosic sandaly zima :-D  

Dla mnie najgorsze na swiecie sa bezowe rajstopy, to dla mnie absolutne No-Go.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: "mayagaramond"mozna nosic sandaly zima :-D
tak, jak lód mocno zetnie to jest czym kry rozbijać, w koncu od czego cienka szpilka  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
a powaznie-ja zimą chodze w kozakach, więc sandały nawet z rajtkami odpadaja:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

lubie i nosze ale tylko grube szare, czarne lub kryjace matowe i NIGDY do cienkich sandlkow tylko do takich jak na zdjeciu z sartorialist, czyli masywnych platformy/koturny/obcasy  itd.

np:
http://www.net-a-porter.com/product/30494
http://www.net-a-porter.com/product/23048
http://bp1.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/R4nqmKdaHhI/AAAAAAAACys/KET5jGS8TOk/s1600-h/JSL.jpg
http://www.net-a-porter.com/product/21373

mayagaramond

Cytat: "siog"ubie i nosze ale tylko grube szare, czarne lub kryjace matowe i NIGDY do cienkich sandlkow tylko do takich jak na zdjeciu z sartorialist, czyli masywnych platformy/koturny/obcasy itd.

No wlasnie, tak wyglada to najlepiej.

Weszlam dzis na chwile na net a porter. Niezle maja przeceny. Buty z ponad 400€, na 120€! To sie nazywa przecena.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

http://bp2.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/Rv-VHd-8PWI/AAAAAAAACL8/wWXUyGAI4qY/s1600-h/GBSantAndrea.jp

[ Dodano: 21-01-2008, 22:53 ]
Cytat: "mayagaramond"
Cytat: "siog"ubie i nosze ale tylko grube szare, czarne lub kryjace matowe i NIGDY do cienkich sandlkow tylko do takich jak na zdjeciu z sartorialist, czyli masywnych platformy/koturny/obcasy itd.

No wlasnie, tak wyglada to najlepiej.

Weszlam dzis na chwile na net a porter. Niezle maja przeceny. Buty z ponad 400€, na 120€! To sie nazywa przecena.

Maya ja obkupilam sie na przecenach:) spodnie z 250 kupilam za 60, sukienke Prady z 890(!!!!) za 300 (z czego 200 to bon prezent) :shock:  czekam jeszcze na ostatni tydzien bo wtedy buty Gucci beda za 100 eur:) a te zolte Jacobsa tez swietne! i za 120 warto:)

mayagaramond

A czarne z bialym?

Jeszcze na tym etapie nie jestem, choc mam zarabista czarno-biala sukienke z mango, do ktorej byloby to jak znalazl.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytat: "siog"lubie i nosze ale tylko grube szare, czarne lub kryjace matowe i NIGDY do cienkich sandlkow tylko do takich jak na zdjeciu z sartorialist, czyli masywnych platformy/koturny/obcasy itd.
też lubię, choć nie noszę - głównie dlatego, że nie mam ostatnio okazji. Kolorowe (np. filetowe) też uznaję za ciekawe rozwiązanie. Jest tylko jeden warunek: to muszą być tak grube rajstopy, by nie robiły się bardziej przeźroczyste na paluchach. :P I też - jak Siog - uważam, że do koturn nie do delikatnych, cienkich sandałków.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "sierpniowajulka"by nie robiły się bardziej przeźroczyste na paluchach. :P

A z dziura jeszcze fajniej :-P
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

jak dla mnie okropieństwo i nikt mnie nigdy nie przekona, że to wygląda fajnie
same buty na koturnach i grubych obcasach odpadają

ale...co kto lubi...

[ Dodano: 25-01-2008, 19:46 ]
a ta na zdjęciu sartorialist wygląda jakby z zakładu psychiatrycznego uciekła!  :mrgreen:

vobi

Cytat: "golinda"a ta na zdjęciu sartorialist wygląda jakby z zakładu psychiatrycznego uciekła!
ja pomyslalam ze miala jakas powazna operacje ortopedyczna na obu nogach i uczy sie chodzic... tak nienaturalnie nogi ma ustawione, chorobliwie wrecz  :roll:

[ Dodano: 25-01-2008, 20:57 ]
Cytat: "mayagaramond"Niby takie straszne faux paux, a jednak mozna. Byle nie od radajca.
Mi sie nie podoba zupelnie, ale abstrahujac od tego - co to znaczy "od radajca"? Jakos... nie trybie  :oops:

Kasia

Cytat: "vobi"co to znaczy "od radajca"?

pewnie chodziło od TRADAJCA

czyli od czapy, jak kwiatek do kożucha, nie pasujące itd

golinda

Cytat: "vobi"golinda napisał/a:
a ta na zdjęciu sartorialist wygląda jakby z zakładu psychiatrycznego uciekła!

ja pomyslalam ze miala jakas powazna operacje ortopedyczna na obu nogach i uczy sie chodzic... tak nienaturalnie nogi ma ustawione, chorobliwie wrecz

no ale przynajmniej ma pewność, że jej nikt nie zgwałci  :lol:

[ Dodano: 25-01-2008, 21:21 ]
mój mąż ją zobaczył i zapytał czy to jest portal: "ratujmy amishów!"  :lol:

salsa

Cytuj
mój mąż ją zobaczył i zapytał czy to jest portal: "ratujmy amishów!" :lol:
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
a ja miałam nadzieje ubrać się tak na dzisiejsze wyjscie :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

Cytat: "Kasia"pewnie chodziło od TRADAJCA

czyli od czapy, jak kwiatek do kożucha, nie pasujące itd
dzieki, nie spotkalam sie nigdy z takim wyrazeniem... czlowiek uczy sie przez cale zycie ;)

[ Dodano: 25-01-2008, 21:27 ]
Cytat: "golinda"no ale przynajmniej ma pewność, że jej nikt nie zgwałci
bo ja wiem... nie tylko kobiety maja dziwaczne gusta... ;)

golinda

Cytat: "mayagaramond"faux paux

fo po?

nie czepiam się, żeby nie było! po prostu mnie to rozbawiło ;-)