Czytnik książek

Zaczęty przez konwalia, 23 Wrz 2020, 09:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

co się teraz kupuje?
Mam paperwhite 4, potrzebuję dla Dagi czytnika. Taki sam? Tańszy kindle(ma mniejszą rozdzielczość) czy coś innej firmy. Co polecacie?

Angie

#1
Konwalia ja mogę tylko kindle, bo z tego korzystam. Lena tez masz kindla, tylko nowszy model.  Oba są paperwhite.

malutenka

Konwalia, Paperwhite 4 to jest wszystko co można od czytnika wymagać, ja swój uwielbiam.

salsa

ja podobnie jak koleżanki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

#4
A ja w sumie nie wiem jaki mam. Czy 3 czy 4. Taki w kazdym razie.

Roznica miedzy czy 3 a 4 na all znaczna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Ja przez ostatnie 7 lat miałam Kindle Touch 7 i jak mi chłop kupił na urodziny Paperwhite 4 to jakbym się przesiadła z malucha do lamborghini :D
Pomijając już podświetlanie ekranu które jest niesamowitym bajerem, ale chyba jakieś wczesniejsze tez miały (dla mnie nowość) to wyświetlacz jest super i płynność przerzucania stron.

zwierzatko_mojej_mamy

j amam paperwhite od 4 lat i nie zamierzam na razie na nic wymieniać, to zakup raczej długotrwały - sprawdziłam mam paperwhite 3
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, wejdź w settings i device options, a potem device info

w serial number masz jakieś pierwsze 4 znaki, jakie masz? G090 to 3
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

Czy poza Kindle strefa używa może:
Pocketbook
InkBook?
Na tych czytnikach działają aplikacje legimi i Empik go i nie jest potrzebna synchronizacja.
Zastanawiam się w ramach prezentu komunijnego.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

spu

Ja mam Inkbooka. Jestem zadowolona. Co prawda nie mam porównania z niczym innym, więc ciężko mi określić jego zalety czy też wady, jeśli są.

Nikkolino

Katedra Marii Panny w Paryżu Wiktora Hugo, Idiota Dostojewskiego, Anna Karenina Tołstoja, Przeminęło z wiatrem Mitchell, Dziwne losy Jane Eyre Brontë, Lalka Prusa, Nana Zoli.