Jesień/zima 2020/2021 czyli świadomie uzupełniamy szafę

Zaczęty przez konwalia, 19 Sie 2020, 08:49:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

do dragona oba pasują, ale ten zielony dla mnie ma deczko nie ten odcień zielonego ;) faktycznie jest mocno choinkowy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

Dzięki dziewczyny za opinie! Mogłambym zamówić obydwa kolory ale nie chce mi się bawić w zwroty. Ten niebieski jest jednak bardziej bezpieczny ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


jusia

I wykonanie w Pabianicach 😁
Kozaki na modelce też boskie.
Tylko cena nie dla mnie, ale 90 % wełny, musi być cieplutka
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


konwalia



mayagaramond

Przecenili ,,moje" buty. O 80%. Niby super okazja, ale jednak na co mi kozaki w Dubaju?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, na promenadę? lol lol jakie macie najniższe temperatury? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

dragonfly niebieski piękny, chociaż byłabym za zielonym.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Lis 2020, 18:57:44
mayagaramond, na promenadę? lol lol jakie macie najniższe temperatury? :>

A styczniu może jakie 18 stopni.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, hmm, no w kaliforni też nie ma szłau z mrozem, najniżej mają 13 stopni, a latają w uggach :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Lis 2020, 19:04:42
mayagaramond, hmm, no w kaliforni też nie ma szłau z mrozem, najniżej mają 13 stopni, a latają w uggach :D

No tak, tylko ja chyba skąpie tym razem lol Myślę, ile metrów podłogi za nie kupie hahahah
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 23 Lis 2020, 06:05:14
No tak, tylko ja chyba skąpie tym razem lol Myślę, ile metrów podłogi za nie kupie hahahah
Standard 😉😉 priorytety sie zmieniaja 😁

A co do kozakow. To w Grecji w pazdzierniku Greczynki popylaly w kozakach, a my w sandalach lol kwestia przyzayczajenia 😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wrobelek0403 to prawda, po szortach w grudniu/ styczniu rozpoznaje turystów w Dubaju lol

A co do butów: tańsze już nie będą lol ale jakoś mi szkoda. Huk, nie kupuje. Odkładam na Malediwy lol.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Buty nie moj styl, wiec nie nmialabym dylematu i wybrala podloge lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja bym brała ;), ale dla mnie rozmiaru nie ma, uff, bo teraz nie kupuję butów

niewiemjaka

Cytat: wrobelek0403 w 23 Lis 2020, 11:03:02Buty nie moj styl, wiec nie nmialabym dylematu i wybrala podloge
poczekaj aż pokaże podłogę :D lol


callja

Cytat: wrobelek0403 w 23 Lis 2020, 11:03:02Buty nie moj styl, wiec nie nmialabym dylematu i wybrala podloge lol
Mła takoż ;)

Cytat: niewiemjaka w 23 Lis 2020, 21:05:30poczekaj aż pokaże podłogę :D lol
lol lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /