Autor Wątek: Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!  (Przeczytany 27329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Sty 2008, 09:30:20 »
dagi81, mi panie w madonnie powiedziały, że grafitowy garnitur będzie pasował do koronek ivory.

dagi

« Odpowiedź #51 dnia: 22 Sty 2008, 10:07:37 »
Cytat: "mary_popins"
dagi81, mi panie w madonnie powiedziały, że grafitowy garnitur będzie pasował do koronek ivory.

dzięki mary  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to już się nie martwię, bo jakoś widziałam go raczej w czarnym garniturze i czarnym wąskim krawacie (a ten pomysł to i mojemu M. się podoba), tylko teraz to już chyba taki krawat odpada, chociaż buty i pasek będą właśnie czarne, hmm sama nie wiem. Pewnie lepiej jakiś pod kolor bukietu.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

sierpniowajulka

« Odpowiedź #52 dnia: 22 Sty 2008, 10:09:43 »
Cytuj (zaznaczone)
A jaki kolor garnituru miał albo będzie miał wasz luby, bo mój wymyślił grafit i tak się zastanawiam czy będzie pasował do sukni koronkowej w kolorze ivory.

A czemu nie? Nawet czarny pasuje... Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert. Obie dobrane pod kolor sukni) i czarny wąski krawat. Nie miał kamizelki (bo nie lubimy kamizelek), więc koszul szukaliśmy trochę grubszych (by nic nie prześwitywało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). Odpuściliśmy koszule z mankietami na spinki - takie są tylko cienkie i kołnierzykami pod muchę lub szerokie krawaty (i inne krawato-podobne cuda).
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 22 Sty 2008, 10:09:43 »

dagi

« Odpowiedź #53 dnia: 22 Sty 2008, 10:48:49 »
Cytat: "sierpniowajulka"
i czarny wąski krawat. Nie miał kamizelki (bo nie lubimy kamizelek),

Mój też na pewno nie będzie miał kamizelki, bo nie lubi i ja zresztą też. A właśnie podobają mu się takie wąski krawaty, jak myślisz będzie pasował do grafitowego garnituru?
tzn. chodzi mi o ten kolor czarny krawatu.

jo_miekka

« Odpowiedź #54 dnia: 22 Sty 2008, 11:28:31 »
No pewnie! Przecież pasek i buty będą czarne. Będzie ok, na pewno.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 22 Sty 2008, 11:28:31 »

sierpniowajulka

« Odpowiedź #55 dnia: 22 Sty 2008, 11:44:26 »
Cytat: "dagi81"
Mój też na pewno nie będzie miał kamizelki, bo nie lubi i ja zresztą też. A właśnie podobają mu się takie wąski krawaty, jak myślisz będzie pasował do grafitowego garnituru?
tzn. chodzi mi o ten kolor czarny krawatu.

Pewnie - tak ja napisała jo_miekka. Ja w bukiecie jeszcze miałam czarne perełki, by do pana młodego bardziej pasować. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #56 dnia: 22 Sty 2008, 17:55:58 »
Cytat: "dagi81"
A jaki kolor garnituru miał albo będzie miał wasz luby, bo mój wymyślił grafit i tak się zastanawiam czy będzie pasował do sukni koronkowej w kolorze ivory.
moj miał grafin z takim paseczkiem prawie niewidocznym i pasował do sukni  ivory:)  wiec spokojnie:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #57 dnia: 22 Sty 2008, 17:57:47 »
salsa, wysłałam Ci maila

salsa

« Odpowiedź #58 dnia: 22 Sty 2008, 18:04:46 »
Odpuściliśmy koszule z mankietami na spinki - takie są tylko cienkie i kołnierzykami pod muchę lub szerokie krawaty (i inne krawato-podobne cuda).

a skad! pokazałam tą wypowiedz mężowi, ktory uwielbia koszule na spinki i aż prychnął ze śmiechu po czym przyniósł mi kilka swoich koszul do pokazania:p także bardzo polecam ze spinkami (wygladaja po porstu lepiej) a  to jak maja zapinane mankiety nie ma nic do tego z jakiego sa materiału jakiej grubości i na jaki zwis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 22-01-2008, 18:06 ]
Cytuj (zaznaczone)
salsa, wysłałam Ci maila
a kiedy/.....?? bo nie mam chyba nic o dCiebie-teraz?

[ Dodano: 22-01-2008, 18:06 ]
mary_popins, juz doszło:) poszukam:)

golinda

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Sty 2008, 18:08:07 »
Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert

tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)

salsa

« Odpowiedź #60 dnia: 22 Sty 2008, 18:10:42 »
golinda, ej, babsko, dostałas maila?? az mi kapcie spadły jak przeczytałam coś tam wyskrobała:)

golinda

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Sty 2008, 18:11:52 »
salsa, odpisałam właśnie :-)

salsa

« Odpowiedź #62 dnia: 22 Sty 2008, 18:12:36 »
Cytuj (zaznaczone)
salsa, odpisałam właśnie :-)
uf, to bede czytac-zupa mi sie rpzypali rpzez to czekanie rpzed kompem na CIebie;)

zuzia

« Odpowiedź #63 dnia: 22 Sty 2008, 18:13:37 »
Cytat: "salsa"
a skad! pokazałam tą wypowiedz mężowi, ktory uwielbia koszule na spinki i aż prychnął ze śmiechu po czym przyniósł mi kilka swoich koszul do pokazania:p także bardzo polecam ze spinkami (wygladaja po porstu lepiej) a to jak maja zapinane mankiety nie ma nic do tego z jakiego sa materiału jakiej grubości i na jaki zwis

tak tak tak.
w szafie mojego meza tez sa koszule na spinki i zdecydowanie nie sa np. do muchy a jezeli chodzi o szerokosc krawatow to tutaj mam wybor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa,
ty bys moze na gg laskawie weszla, co?

salsa

« Odpowiedź #64 dnia: 22 Sty 2008, 18:17:42 »
Cytuj (zaznaczone)
salsa,
ty bys moze na gg laskawie weszla, co?
mam z tym ostanio pewien problem, zapominam sie zalogowac:P juz to robie!

Cytuj (zaznaczone)
tak tak tak.
w szafie mojego meza tez sa koszule na spinki i zdecydowanie nie sa np. do muchy a jezeli chodzi o szerokosc krawatow to tutaj mam wybor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i materiały też są swietne, nie wiem czemu ktos miałby szyc koszule na spinki z jakiegos badziewia:P

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 22 Sty 2008, 18:17:42 »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Sty 2008, 18:19:41 »
nie wiem czemu ktos miałby szyc koszule na spinki z jakiegos badziewia

w sumie....dobra uwaga :-)

[ Dodano: 22-01-2008, 18:22 ]
salsa, włączasz to gg, czy nie? do cholery!!!

salsa

« Odpowiedź #66 dnia: 22 Sty 2008, 18:23:18 »
zuzia, zalogowałam się:)

[ Dodano: 22-01-2008, 18:24 ]
salsa, włączasz to gg, czy nie? do cholery!!!
TAK JEST HERR GENERAL!!! ale mąż juz zupe na tależe nalewa-z borowików:)

sierpniowajulka

« Odpowiedź #67 dnia: 22 Sty 2008, 19:26:47 »
sierpniowajulka napisał/a:   
Odpuściliśmy koszule z mankietami na spinki - takie są tylko cienkie i kołnierzykami pod muchę lub szerokie krawaty (i inne krawato-podobne cuda).

a skad! pokazałam tą wypowiedz mężowi, ktory uwielbia koszule na spinki i aż prychnął ze śmiechu po czym przyniósł mi kilka swoich koszul do pokazania:p także bardzo polecam ze spinkami (wygladaja po porstu lepiej) a to jak maja zapinane mankiety nie ma nic do tego z jakiego sa materiału jakiej grubości i na jaki zwis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no, niestety... nie trafiliśmy na taką. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie jest tak, że nie polecam takiej na spinki - takiej szukaliśmy, tylko nie znaleźliśmy. Ale, w sumie... to ja źle sformułowałam wypowiedź.  :oops: Sorki...
Cytat: "golinda"
sierpniowajulka napisał/a:   
Mój mąż miał czarny garnitur Joop'a (mocno taliowany), do tego taliowaną koszulę Vistuli (a na zmianę też taliowaną ale Lambert   

tak się zastanawiam, jakie znaczenie mają tu firmy...:-)

poza tym, że nie we wszystkich markach trafiasz na taliowane rzeczy, to żadnego.  ;-)

Kasia

« Odpowiedź #68 dnia: 22 Sty 2008, 19:31:34 »
poza tym, że nie we wszystkich markach trafiasz na taliowane rzeczy

o tak to niestety prawda

mój N do pracy ma prawie wszystkie koszule avangarda wólczanki

ale teraz ma problem bo avangard ma coraz bardziej fikuśne wzory, które niekoniecznie nadaja sie do pracy

i szukanie fajnych taliowanych i w przyzwoitej cenie koszul to męka
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #69 dnia: 22 Sty 2008, 19:33:59 »
Dziewczyny to jeszcze spróbujcie znaleźć koszulę w rozmiarze 37-38, to dopiero wyzwanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Też odpuściliśmy mankiety na spinki i dziękowaliśmy niebiosom, że zesłały nam jakąkolwiek kremową w odpowiednim rozmiarze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

mobka

« Odpowiedź #70 dnia: 22 Sty 2008, 20:09:07 »
Inka to wy tam chyba nic nie jecie z tym mężem;) Pamiętam jak jeszcze chyba na gazecie pisałaś o garniturach z zary, mój K. olbrzymem nie jest, więc poszliśmy. W barach się ledwo mieścił, a jak założył spodnie to pękliśmy oboje ze śmiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #71 dnia: 22 Sty 2008, 20:44:12 »
Cytat: "mobka"
Inka to wy tam chyba nic nie jecie z tym mężem;) Pamiętam jak jeszcze chyba na gazecie pisałaś o garniturach z zary, mój K. olbrzymem nie jest, więc poszliśmy. W barach się ledwo mieścił, a jak założył spodnie to pękliśmy oboje ze śmiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Od tygodnia jemy dwudaniowe obiady, więc zobaczymy co z tego wyjdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #72 dnia: 22 Sty 2008, 20:46:37 »
trzebaby ci jakie słodkości na podtuczenie podesłać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #73 dnia: 22 Sty 2008, 20:48:36 »
Mam pod dostatkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nutellę ostatnio polubiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #74 dnia: 22 Sty 2008, 20:51:24 »
Cytat: "inkageo"
Nutellę ostatnio polubiłam

też lubie ale ja niestety tuczyć sie nie moge Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj