Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wisienka

można je kupić w bielsko białej , Katowicach, Zabrzu, Gdańsku  i Łodzi , mniemam że jeszcze w innych mniejszych sklepach z ślubnymi rzeczami te co wypisałam to firmowe salony.. mało tego mało ....

zosanka

Dziewczyny posiadające narzeczonych/mężów o wzroście powyżej 190 cm doradźcie gdzie kupiliście garnitur i koszulę. Byliśmy dziś na wstępnych przymiarkach i nigdzie nie znaleźliśmy odpowiedniego rozmiaru. Bytom, Wólczanka i nasze miejscowe sklepiki mają garnitury do 188 cm!! Nie zdawałam sobie sprawy, że może być taki problem z garniturem! O koszuli ecru nie wspomnę! A chcieli byśmy uniknąć szycia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

dragonfly

tak czytam i czytam ten watek, i ciesze sie, ze przynajmniej jeden dylemat mi odpadl, bo nawet nie zastanawialam sie, ze wybor garnituru/koszuli/krawata moze byc takim wyzwaniem, powaznie.
na ubior mojego N nie mam wpywu bo przeciez nie zmieni sobie koloru tartanu, zeby bardziec pasowac do mojej sukienki;)

mika

Zosanka poszukaj w salonach z modą męską takich nie tylko jednej firmy, ale takich gdzie mają garnitury kilku firm, w tym polskie. Ja ostatnio szukałam z przyjaciółką i jej narzeczonym dla niego garnituru też na ślub, on ma 194 cm wzrostu i też obeszlyśmy całą Warszawę i nigdzie nic nie było, a miałyśmy sprecyzowane wymagania: brązowy w prązki i znalazłyśmy... piękny gajer w Legionowie w sklepie było aż 6 do wyboru, ten wybrany jest włoskiej produkcji, koszt 750 zł :D

vobi

zosanka, a w Bielkonie bylas (maja sklep firmowy na ul. Filomatow)? Oni szyja m.in. garnitury na licencji Pierre Cardin.

trik26

Dziewczyny przeczytałam cały watek i dziękuje wam bardzo za rozjaśnienie sytuacji.
mam jednak do was kilka pytań.
Ja jestem blondynką mam sukienke w kolorze ecru (zdjecia w moim wątku http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1312.0.html). Planuję meić dodatki w kolorze srebra (mamy tez z białego złota obrączki).
Wymarzyłam sobie do sukni kwiaty w kolorze fioletu (narazie mam problem jakie).
Mój TŻ ma 176cm. średniej budowy ciemne włosy, ale raczej jasna karnacja.
garnitur będzie miał czarny (bez kamizelki), do tego kosuzla w kolorze moejej sukienki 9jak znajde) ze spinkamiw  kolorze srebrnym. Chcemy krawat w kolorze fioletu. jak myślicie bedzie to dobrze wygladało.
ktoś pisał, ze nie dobiera sie krawatu do bukietu, bo bukiet ma się tylko przez jakis czas. najgorsze jest to, ze wystrój sali mamy w kolorze pomarańczowym 9ale mam nadzieje, ze to nie ma znaczenia) ;-)

Stabilo

Element bukietu będzie także w butonierce, więc fioletowy krawat jak najbardziej. Może Ty też planujesz jakis kwiatowy akcent we włosach?
Poza tym nie można się dać zwariować - wydaje mi się, że najważniejsze momenty, jeśli chodzi o nieskazitelność wyglądu, to wejście do kościoła i uroczystośś ślubu, ewentualnie sesja zdjęciowa.
To, że podczas weselicha odłoże bukiet, narzeczony rozluźni krawat i ściągnie marynarkę, jakoś mnie mniej martwi - mam nadzieję, że będe się w tym czasie po porstu dobrze bawiła  ;)

trik26

Cytat: Stabilo w 30 Mar 2008, 13:26:36
Element bukietu będzie także w butonierce, więc fioletowy krawat jak najbardziej. Może Ty też planujesz jakis kwiatowy akcent we włosach?
Poza tym nie można się dać zwariować - wydaje mi się, że najważniejsze momenty, jeśli chodzi o nieskazitelność wyglądu, to wejście do kościoła i uroczystośś ślubu, ewentualnie sesja zdjęciowa.
To, że podczas weselicha odłoże bukiet, narzeczony rozluźni krawat i ściągnie marynarkę, jakoś mnie mniej martwi - mam nadzieję, że będe się w tym czasie po porstu dobrze bawiła  ;)

Tak ja równiez planuję kwiat we włosach, czytałam że chcesz mieć tulipany i eustomy ciekawa ejstem jak to wygląda?
Ja sie pytałam w kwiaciarni co jest w fiolecie dostępne i tak: tulipany, róża, cantedeska, storczyk (ten nakrapiany, który mi się nie podoba), frezje. Róży nie chcę, cantedeski jakos tak mam wrażenie że wszyscy mają, storczyki lubię, ale te nakrapiane mi sie nie podobają. zastanawiam się jeszcze nad czosnkiem (ale wtedy co wepne we włosy) lub anemony,a le nei wiem czy są w maju.

Ja też jestem zdania ze nie wolno sie zwariować, bo salę mam w pomarańczach stąd własnie mój pomysł na fiolet.

Majeczka

dziewczyny a co myslicie o takiej stylizacji dla PM?? zamowilismy czarny klasyczny garnitur, jako dodatki na poczatku rozwazalam ozdobna kamizelke i musznik, sam krawat nie bardzo mi sie widzi a moze muszka i koszula w takim stylu?? widzialyscie u kogos? co wy na to.
zdjecia malych rozmiarow dorzuce wiec linki.
http://www.moss.co.uk/fcp/product/-/dresswear_shirts/Moss-Bros-White-Wing-Collar-Dress-Shirt-and-Black-Bow-Tie-Set/961557601
http://www.moss.co.uk/fcp/product/-//Moss-Bros-Notch-Lapel-Dinner-Jacket/821548115
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

englein

Kolor mojej sukienki to ecru. Wymyslilam sobie, zeby garnitur byl w kolorze czekoladowego brazu (ewentualnie moze w jakies wytlaczane delikatne prazki) + koszula i kamizelka zblizone do koloru mojej sukienki. Na pierwsza przymiarke ide w lutym i wowczas wezme kawalek materialu od mojej krawcowej.
Poniewaz bedziemy szyc garnitur (moj P ma 190 cmi ponad 100 kg wagi wiec ciezko kupiccos gotowego) zastanawialam sie czy szyc z 2 rozporkami, bo w takich ladnie wyglada; czy moze z jednym, bo to na czasie.
Zastanawia mnie jeszcze kwestia, czy jezeli koszula, kamizelka i muszka beda w podobnym kolorze (czyli zblizone do ecru ale nie w jednym odcieniu) to,czy nie bedzie to za mdło wyglądalo.
W butonierce kwiatek jak w mojej wiazance - aktualnie obstaje przy  fioletowych kaliach rurkach (czy jak one sie fachowo nazywaja, to jeszcze sie nie wywiedzialam).

iliana

Ja mam problem z dobraniem koloru krawata. Ale po kolei - u mnie sukienka biała, kwiaty też będą białe z zielonym liściastym akcentem (znaczy albo konwalie jeśli będą, jeśli nie to białe tulipany). U niego - czarny garnitur, biała koszula i jaki krawat? Ja obstawiam czarny, ale może jednak jakiś inny?

zwierzatko_mojej_mamy

iliana u inkageo byly storczyki zielone + zielony krawat na panu mlodym - skocz do relacji inki i zobacz ;)

Dodany tekst: 19 Lut 2009, 01:14:03

nawet znalazlam na szybko ;)

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,368.0.html
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl