Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

tylko Salsa z tego co pamiętam miała suknię ecru a nie ivory i łatwiej jest znaleźć koszulę w takim kolorze ale zapytać nie zaszkodzi.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

dagi81, podejrzewam, że suknia Salsy miała ten sam odcień (albo bardzo zbliżony) co Sala. Ja na zamówieniu przy mojej sukni miałam wpisany kolor ecru, a w rzeczywistości była to perłowa biel czy - jak wolisz - ivory. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Musicie przyznać, Dziewczyny, że z tymi kolorami to tylko zamieszanie porobili. Salony powinny ujednolicić nazewnictwo w tym zakresie, bo już nie wiem czy ja mam szukać butów ecru czy może perłowych?  :-x

Basia

sierpniowajulka, gdzie kupiliście garnitur dla Twojego męża?
Będę wdzięczna za namiary
;-)
My byliśmy dzisiaj w sklepie i mój N mierzył garnitur Bossa. Oj, wyglądał super. Tylko kolor był mało slubny. To był dzisiaj pierwszy sklep jaki odwiedziliśmy szukając stroju dla PM, a już nam się coś spodobało... Zaczynam odzyskiwać nadzieję że coś znajdziemy...


Co do koszul to faktycznie jest problem...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

konwalia

My zaczęliśmy szukać garnituru i jest problem. Mój N. jest szczupły i ma raczej wąskie ramiona. Z rozmiaru 48 spodnie są idealne, ale marynarka z tyłu trochę jakby odstaje. Mniejsza marynarka znowu jest na styk w pasie.
Do tego ja mam suknię ecru z cappucino, a N. nie chce słyszeć o takiej koszuli.
Chciałby niebieską/błękitną i tego typu kwiatki dla mnie.
Co radzicie?

zuzia

Cytat: konwalia w 12 Mar 2008, 08:58:08
My zaczęliśmy szukać garnituru i jest problem. Mój N. jest szczupły i ma raczej wąskie ramiona. Z rozmiaru 48 spodnie są idealne, ale marynarka z tyłu trochę jakby odstaje. Mniejsza marynarka znowu jest na styk w pasie.
a szycie garnituru? rozważaliście taką opcję? a może tą odstającą marynarkę krawcowa poprawi? są sklepy które poprawki mają w cenie garnituru.

Cytat: konwalia w 12 Mar 2008, 08:58:08
Do tego ja mam suknię ecru z cappucino, a N. nie chce słyszeć o takiej koszuli.
Chciałby niebieską/błękitną i tego typu kwiatki dla mnie. Co radzicie?
ja bym jednak obstawała przy koszuli ecru. Z kwiatkami to może nie byłoby tak źle, ale kwiatki masz tylko w kościele a później? obawiam się, że może to wyglądać jakbyś np. na weselu tańczyła ze świadkiem/gościem.

konwalia

Nie podejmą się takiej przeróbki w żadnym salonie. N. zażartował, że pójdzie na siłownię. Bo garnitur chcemy jasny, ew czekolada i tu jest mały wybór. A co do szycia to obawiam się efektu końcowego.
Dla mnie ten niebieski to jest kolor do pracy :/

Stabilo

Cytat: konwalia w 12 Mar 2008, 08:58:08
Do tego ja mam suknię ecru z cappucino, a N. nie chce słyszeć o takiej koszuli.
Chciałby niebieską/błękitną i tego typu kwiatki dla mnie.
Co radzicie?

Ja w zasadzie nie jestem fanką koloru niebieskiego, ale myślę, że Pan Młody też ma prawo głosu. W końcu to też jego dzień ;) A jaki ma typ urody?
O to, że ktoś pomyli go ze świadkiem, raczej bym się nie martwiła - miejmy nadzieję, że w czasie weselicha goście będą zajęci zabawą i nie będą do ostatniej chwili przyjęcia obserwować, czy aby do siebie nadal kolorystycznie pasujecie.   

zuzia

Cytat: Stabilo w 12 Mar 2008, 09:27:37
Ja w zasadzie nie jestem fanką koloru niebieskiego, ale myślę, że Pan Młody też ma prawo głosu. W końcu to też jego dzień ;) A jaki ma typ urody?
O to, że ktoś pomyli go ze świadkiem, raczej bym się nie martwiła - miejmy nadzieję, że w czasie weselicha goście będą zajęci zabawą i nie będą do ostatniej chwili przyjęcia obserwować, czy aby do siebie nadal kolorystycznie pasujecie. 
ja nie myślę o gościach tylko o fotkach. Dla mnie (!) wyglądałoby to dziwnie.

zuzia

Cytat: Stabilo w 12 Mar 2008, 09:27:37
Ja w zasadzie nie jestem fanką koloru niebieskiego, ale myślę, że Pan Młody też ma prawo głosu. W końcu to też jego dzień ;)
zgadzam się. Więc ew. można spróbować go przekonać, ale nie zmuszać :D

Stabilo

A może poszukać jakiegoś kompromisu? (fotka)

Stabilo

Czekolada+błękit -w sumie wcale nie tak tragicznie by było..

zuzia

Cytat: Stabilo w 12 Mar 2008, 09:36:41
Czekolada+błękit -w sumie wcale nie tak tragicznie by było..
wg. mnie to nie jest strój na ślub gdy PM ma suknię ecru. Ale każda z nas ma swój gust i musi wybrać swoją wersję.

konwalia

Mi czekolada + błękit podoba się do pracy czy na wyjście większe :)
Będę walczyć o ecru jeśli wybierzemy czekoladę czy ciemne ecru.
Ale już przy popielu nie jestem tak przekonana.
Mój N. ma 176 cm, jest bardzo szczupły (60kg) ale ma 82 w pasie. Do tego długie włosy (kitka).
Wesela nie robimy, więc  problem tańców odpada, tylko ciacho + obiad.

Myslałam, że to z kiecką będzie problem........

konwalia

Odnośnie kompromisu, to prędzej namówię go na ecru koszulę niż kamizelkę :D

Stabilo

Cytat: konwalia w 12 Mar 2008, 09:59:03
Myslałam, że to z kiecką będzie problem........

Ja właśnie muszę oświadczyć narzeczonemu, że chciałabym, by miał fioletowy krawat. Ciekawe, jak to przyjmie ;)

konwalia

A tak wyglądaliśmy ostatnio na luzackim slubie kolegi:
W pierwszym tle to my :)

zuzia

Cytat: konwalia w 12 Mar 2008, 10:02:49
A tak wyglądaliśmy ostatnio na luzackim slubie kolegi:
W pierwszym tle to my :)
ja bym jednak była za koszulą ecru. On ma ciemne włosy i przy ciemnym garniturze (zakladam, że np. czekoladowym), niebieskiej koszuli bedzie sie bardzo rzucał w oczy a koszula ecru cały widok rozjaśni. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi...

inspiracja

My dokonaliśmy juz wstępnego rozeznania odnośnie garniaka dla mojego P. Póki co najbardziej spodobała nam się propozycja Bytom-ia (klasyczny czarny). Bylismy też w Intermodzie i tam wpadł mu w oko kolor czekoladowy. Obydwa modele w podobnej cenie, taliowane. W pt się okaże, który wypadnie korzystniej :) A z koszulą myślę problemu większego byc nie powinno, bo sukienka będzie biała :)

magdarynka


Ja właśnie muszę oświadczyć narzeczonemu, że chciałabym, by miał fioletowy krawat. Ciekawe, jak to przyjmie ;)




No u mnie to nie przeszlo ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wisienka

tez jestem za klasyką ... ehh zeby nam sie tylko udało załatwić ten garnitur ... poprostu świetny ....juz gdzies tu go pokazywałam.. ale go wcięło :) sobie jeszcze  pozwolicie popatrze:P

magdarynka

ja po maratonie po sklepach sama zmienilam zdanie, i bedzie prosto i klasycznie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inspiracja

Cytat: wisienka w 12 Mar 2008, 22:26:01
tez jestem za klasyką ... ehh zeby nam sie tylko udało załatwić ten garnitur ... poprostu świetny ....juz gdzies tu go pokazywałam.. ale go wcięło :) sobie jeszcze  pozwolicie popatrze:P

wisienka, garnitur naprawdę super! Mozesz zdradzić ile za tego typu przyjemność?

wisienka

inspiracja hmmm z tego co widzę do 1800 zł  w salonie, a już po 1000 zł można kupić na allegro... nie wiem czy sie zdecydujemy bo strasznie daleko mamy ... ciekawe ile oni potrzebują czasu na to żeby uszyć garnitur dla pana młodego no i ile wcześniej należało by go kupić ktoś sie orientuje??

konwalia

a W JAKICH SKLEPACH Są DOSTęPNE TE GARNIAKI?