Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary


Kasia

ja też polecam koszule Lamberta
są super, dobrze sie piorą i ne  iszcz

do tego chyba są pasowane (chociaż nie pamietam czy to te)  :->

jo_miekka

Mój Mąż jest bardzo proporcjonalnym facetem i bardzo mu dobrze w garniturach, więc myśleliśmy, ze garniturem ślubnym nie będzie problemu, ale niestety... Nie wiem na kogo to szyją, ale w większości modeli wyglądał, jak w worku!
W końcu znaleźliśmy odpowiedni w Peek&Cloppenburg. Był idealny i w naszym wymarzonym kolorze baaaardzo ciemny brąz. Tyle że okazał się być Hugo Bossa i kosztował tyle, co moja kiecka :/ No ale cóż było robić. To był ten jedyny i już. Koszule kupiliśmy na miejscu też z Bossa - pierwsza, którą zobaczyłam miała idealny kolor (dobieraliśmy za pomocą kawałka materiału z jakiego była suknia). Kamizelki nie było, bo nie chcieliśmy takiego typowo ślubnego wizerunku (zresztą ja tez mało ślubna byłam ;)). krawata szukałam najdłużej, bo chciałam, żeby pasował do kwiatów, a nie wiedziałam dokładnie, jaki będą miały kolor. Ostatecznie nie wyszło idealnie, ale i nie najgorzej. Problem był z butami do tak ciemnego brązu.
Efekt na fotkach:
http://picasaweb.google.pl/jo150907/150907

mary

Cytat: "Kasia"

do tego chyba są pasowane

czyli co?

Kasia

mój N np. nie może nosić takich tradycyjnych krojem koszul

w tych tradycyjnych "worach" jak my to mówimy wyglada okropnie

koszula pasowana to taka koszula slim czyli wąska, lekko pasowana/taliowana

takie koszule ma liettfield czy np. avangard wólczanki (super koszule na codzień )

jo_miekka

Ta z Bossa tez jest taliowana. jak i sam garnitur. To bardzo ładnie podkreśla sylwetkę.

Kasia

mój N od zawsze nos te taliowane

bez obrazy ale te tradycyjne wory dla nas są beeeeeeeeeee


a o garniturze nie wspomiałam bo nawet nie wiedziałam ze są nietaliowae :)

[ Dodano: 21-01-2008, 19:28 ]
no i xaleta taliowanych - one nigdy nie wyłaza ze spodni :)

mary

Cytat: "Kasia"mój N np. nie może nosić takich tradycyjnych krojem koszul

w tych tradycyjnych "worach" jak my to mówimy wyglada okropnie

koszula pasowana to taka koszula slim czyli wąska, lekko pasowana/taliowana

takie koszule ma liettfield czy np. avangard wólczanki (super koszule na codzień )


aaa, Kasia, to już wiem czemu nie wiem ;) Mój P. jest wielki  :lol:

jo_miekka

Cytat: "Kasia"a o garniturze nie wsomiałam bo nawet niewiedziałam ze są nietaliowae :)

Oj, są.. Niestety. Wór na ziemniaki dosłownie!

Kasia

Cytat: "mary_popins"Mój P. jest wielki

czyli potrzebuje wielką TALIOWANĄ koszulę  ;-)

namawiam i namawiam
iech cociaż przymierz , zobaczycie różicę:)

mayagaramond

H. powiedzial albo Hugo Boss, albo nic :mrgreen: Niech ma, w koncu slub raz w zyciu, a garnitur i tak czesciej zalozy niz ja sukienke ;-)

Do tego mial czarny krawat i biala koszule Lagerfelda. Z koszula byl problem, bo w wiekszosci nie podobaly mu sie kolnierzyki (jest bardzo uparty i jak mu sie cos nie podoba, to go nikt nie przekona), poza tym koszula (tak zreszta jak i garnitur) musiala bym z slim line. Mielismy szczescie, bo ta z Lagerfelda byla przeceniona.

Rada dla tych z DE lub czesto jezdzacych - po garnitury Hugo Bossa najlepiej jechac do Metzingen (pod Stuttgartem). Kupujac garnitur dobrze jest zwrocic uwage na wszyty numer: sa 60, 80 i 20, 100 chyba zreszta tez. 100 jest oczywiscie lepszego gatunku niz 20. Niestety ale w PL garnitury Bossa sa cholernie drogie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: "mayagaramond"musiala bym z slim line

czyli taliowana :)

hehe


mary musisz swojego wcisnąć w slim line :)

mary

Cytat: "Kasia"
Cytat: "mary_popins"Mój P. jest wielki

czyli potrzebuje wielką TALIOWANĄ koszulę  ;-)

namawiam i namawiam
iech cociaż przymierz , zobaczycie różicę:)

Kochana, on ma prawie 2 metry (bez 10 cm) i waży 100 kg aktualnie, choć się zaklina, że do ślubu będzie mniej. Tali to on nie ma aktualnie (zabije mnie jak się dowie, że go tak szkaluję na forum  :-P )

jo_miekka

Cytat: "mary_popins"Tali to on nie ma aktualnie

I to jest właśnie argument za taliowana koszula ;)

mary


Kasia

w tym nietaliowanym worze to i zgrabny facet będzie wygladał nijako

a w taliowanej koszuli i taliowanym garniturze to każdy bedzie wyglądał jak Adonis :)

[ Dodano: 21-01-2008, 19:45 ]
mary to ty przy nim chuchro jesteś

mary

muszę się wobec tego zastanowić, czy chcę takiego skutku ;) Jeszcze nie będzie się mógł opędzić do lasek  :-P

mayagaramond

Cytat: "Kasia"mayagaramond napisał/a:   
musiala bym z slim line   


czyli taliowana :)

No!  :) A marynarke i tak trzeba bylo troche zwezic...Nie wiem co z tym moim mezem zrobic, pochlania olbrzymie ilosci czekolady i nie tyje :roll:  :roll:  :roll:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

jak zobaczą taką laskę przy nim to nie bedą miały smiałości podejść :)

mary

Kasia, gorzej jak go zobaczą w pojedynkę ;)

Kasia

Cytat: "mayagaramond"ilosci czekolady i nie tyje    

za bardzo go eksploatujesz  :roll:
biedak spala te kalorie i spala  :roll:

salsa

mary_popins, moj tez nosi taliowane
i koszule i marynarki
wiec bez obaw:) worom tradycyjnym mowimy stanowcze NIE ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Basia

ups...
ile ciekawych rzeczy można się od Was dowiedzieć.


Pozdrawiam serdecznie!
;-)
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

dagi

A jaki kolor garnituru miał albo będzie miał wasz luby, bo mój wymyślił grafit i tak się zastanawiam czy będzie pasował do sukni koronkowej w kolorze ivory.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: "mary_popins"A jak z kupnem koszuli pasującej do sukni w kolorze ivory? Ten problem jest u mnie na czasie, chętnie skorzystam z jakiś podpowiedzi  
my dla mojego K. znalezlismy koszule w Wiilsoor (maja sporo siec sklepow). Tylko tam np. rozne dostawy maja rozne odcienie. Ale my znalezlismy w 2 czy 3 sklepie.