Panu Młodemu też się coś z przygotowań należy!

Zaczęty przez talula, 21 Sty 2008, 10:59:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

gioseppe, extra są te krawaty. Może jeszcze marki ich podasz, jeśli posiadasz takie info?

Kasia

Cytat: "dodaa84"A powiedzcie, ile one srednio kosztują?

normalnie :)

jakbyś szukał takiego zwykłego do pracy to w KDT jest stoisko Recman'a i tam są garnitury taliowane za około 450zł

salsa

aneczka001983, my kupiliśmy kamizelkę z pierre cardini (znowu:P) oboje uważamy ze garnitur super-elegancko wygląda jednak w trzech częściach, bez kamizelki to juz nie to samo. kamizelka była w kolorze oczywiście dopasowanym do sukni i koszuli. Wybrał sobie sam, był chyba nawet bez mnie. bardzo mi sie podobała, bo miała tylko lekkie cętki, bez żadnych kwiatków, zawijasków i innych cudaków:)  także jak Twój chce to tylko się chwali:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"oboje uważamy ze garnitur super-elegancko wygląda jednak w trzech częściach,
my też tak uważamy :)
mój miał kamizelkę od garnituru bo tak chciał.

mary

Ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o kamizelkę. Czy facetowi potężnych rozmiarów pasuje kamizelka?

salsa

Cytat: "mary_popins"Czy facetowi potężnych rozmiarów pasuje kamizelka?
wygladają nawet lepeij "z" ;) chcesz foto-bo mam pewnego mężczyznę, ale to juz na PW';)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

salsa, CHCĘ ;) I ciągle liczę na fryzurę!

salsa

mary_popins, o matko!!!!!!! zapomniała o fryzurce:) juz lece szukam i wysyłam:P wiesz-starośc nie radość, czas na geriavit:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

salsa, zaraz dostaniesz internetowego kopa w d. za tą starość! Gówniaro  :-P  :-P

Monika

ja tam kamizelek nie lubię - ale winny jest temu mój tato, który jest niezbyt wysoki i ma wydatny brzuch i z uporem maniaka zakłada do gaarnituru kamizelki, co tylko mu ten brzuch uwydatnia i jeszcze go skraca. Któregoś dnia nawet z matką mu kamizelki wyrzuciłyśmy - ale niestety nie wszystkie - jakieś zachomikował :(
A jedno co wiem to to, że mój N ślubny garnitur to na pewno będzie w moim towarzystwie kupował. Bo jeden sobie sam kupił - na studniówkę. i to był worek a nie garnitur :/ - poszedł do sklepu, przymierzył, pani mu powiedziała, że świetnie wygląda, więc wziął - jak go na tej studniówce zobaczyłam to myślałam, że padnę.

salsa

Monika, kamizelka kamizelce nie rowna a dobrac ją tez jest sztuka;)

Cytat: "Monika"A jedno co wiem to to, że mój N ślubny garnitur to na pewno będzie w moim towarzystwie kupował. Bo jeden sobie sam kupił - na studniówkę. i to był worek a nie garnitur :/
hahahahaha
dobre
moj nie ma na szczęście problemów z doborem garderoby, garniak jednak kupowaliśmy razem, a juz reszte to sam sobie dobierał, w końcu dorosły jest:P

[ Dodano: 25-01-2008, 17:01 ]
mary_popins, POSZŁO:)

[ Dodano: 25-01-2008, 17:03 ]
Cytat: "mary_popins"salsa, zaraz dostaniesz internetowego kopa w d. za tą starość! Gówniaro :-P :-P
eee tam, od trzydzieski babski organizm zaczyna przygotowywać sie do menopauzy, nie wiedziałaś;) a moje dziury w pamięci świadczą o tym ze mój juz zaczął:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a u nas T. chcial sam krawat bez kamizelki i mu kibicowalam, ale tydzien temu mierzyl w koncy ladny garniak przedluzany i sam wspomnial o kamizelce - ze chyba bedzie lepiej z nia i tez go popre - niech robi jak uwaza ;) mi wystarczy fakt , ze z garniaku wyglada bosko :D a reszte niech ma jak jemu wygodnie;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

salsa, podejrzewała, że kłamiesz z tymi swoimi 26 latami. Zmień na 62 :P

salsa

Cytujsalsa, podejrzewała, że kłamiesz z tymi swoimi 26 latami. Zmień na 62 :P
e tam, 62 to ciagle 26 ale z VAt-em;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary


gioseppe

mary_popins, te krawaty to w większości tucanshop z allegro
my jż u niego kupiliśmy trochę i są bdb jakości.
jest jeszcze jeden facet ale nie pamiętam jego nicka, musisz szukać w katyegorii krawaty na allegro, dla ułatwienia ustaw sobie cenę na min 100zł

[ Dodano: 26-01-2008, 20:01 ]
Cytat: "mary_popins"Ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o kamizelkę. Czy facetowi potężnych rozmiarów pasuje kamizelka?
ja kamizelek nie znoszę.
o ile szczupły facet mniejszych rozmiarów ujdzie w tłumie, tak na dużego gościa kamizelka kompletnie nie pasuje. Ale są gusta i guściki :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mobka

Cytat: "talula19"Mobka, bardzo fajny krawat macie, gdzie go kupiliście?

Factory Outlet, sklep Bytomia bodajże (99%)

talula

Blismy wczoraj w jednym z salonów garniturowych i dobrze, że N. mnie trzymał, bo chyba pokłóciłabym się z obsługą, a i po 3 min bycia w sklepie już chciałam z niego wyjść.

Oto jakich skarbów się dowiedziałam:

Krawat TYLKO na ślub cywilny! na koscielny nie wolno, bo nie można jak zwykły gość wyglądać, tylko jak PM, a więc koniecznie musznik (były tam te typowo ślubne, świecące się), no i kamizelka też ta ślubna obowiązkowa brr. Spytałam o materiał koszul, pan powiedział, że materiał jest mało istotny, bo to facet przecież, na moje docielkiwe pytania, powiedział, że to raczej nie bawełna...

Już więcej pisać nie będę, nie wiem jednak kto tam kupuje....


Ale mam jeszcze pytanie, jak to jest z materiałem garnioturów (pan powiedział), że materiał nie jest ważny, tylko podszewka....

A ja chciałabym wiedzieć, czy raczej kupić garnitur 100% wełny, czy też może taki, który ma trochę domieszki innego materiału?

mika


Kasia

talula19, no własnie który

my też raczej bedziemy szukać krawatu na slub kościelny ;)

salsa

Cytat: "gioseppe"o ile szczupły facet mniejszych rozmiarów ujdzie w tłumie, tak na dużego gościa kamizelka kompletnie nie pasuje. Ale są gusta i guściki :)
z moich obseerwacji wynika, ze grubszy meżczyna zdecydowanie lepeij prezentuje sie w kamizelce niz bez. gusta i guściki? no cóz -  wiem o co Ci chodzi, bo w kwestii  krawatów  kompletnie niedopasowanych do Pana Młodego myślę podobnie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka

talula19, możesz zdradzić nazwę tego sklepu?

gioseppe

Cytat: "salsa"gusta i guściki? no cóz -  wiem o co Ci chodzi, bo w kwestii  krawatów  kompletnie niedopasowanych do Pana Młodego myślę podobnie:)
to znaczy? niebardzo wiem o co Ci chodzi
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

siog

Cytat: "talula19"Spytałam o materiał koszul, pan powiedział, że materiał jest mało istotny, bo to facet przecież, na moje docielkiwe pytania, powiedział, że to raczej nie bawełna...

Już więcej pisać nie będę, nie wiem jednak kto tam kupuje....


Ale mam jeszcze pytanie, jak to jest z materiałem garnioturów (pan powiedział), że materiał nie jest ważny, tylko podszewka....

A ja chciałabym wiedzieć, czy raczej kupić garnitur 100% wełny, czy też może taki, który ma trochę domieszki innego materiału?

No i taki pan nie poinien byc sprzedawca nie mowiac juz o doradzaniu! oczywiscie ze material jest bardzo wazny. porzadny garnitur to zawsze 100% welna.

mary

Moje drogie, aby żadna nie myślała, że mój N. jest grubszy niż w rzeczywistości zamieszczam naszą fotkę, która pokaże co miałam na myśli mówiąc "wielki".

Czy do faceta takiej postury pasuje kamizelka?