Dodatki do sukni cd. - torebka

Zaczęty przez tiliam, 13 Sie 2007, 10:33:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

ja też będę miała telefon. Rodzice M. będą dzwonić do nas i lepiej mieć dwa niż jeden.

inkageo

Cytat: "mary_popins"
Cytat: "inkageo"Ja kupiłam torebkę już kilka miesięcy temu i często ją noszę (trochę ją wyeksploatowałam). Przed ślubem zostawię ją w aucie, po drodze poprawię makijaż, muszę mieć telefon pod ręką, tabletki i miliony innych rzeczy ;-)


Inka, może wkleisz zdjęcie na którym widać rozmiar tej torebeczki? (np. trzymając ją w ręku)

I pytanie zasadnicze - po co Ci telefon w dniu ślubu?  :lol:  ;-)

Już się gęsto tłumaczę ;) Przyjęcie jest w innym mieście niż ślub, oddalonym o ok. 45 km. Na pewno po drodze będę chciała zadzwonić do DJ-a żeby zapytać czy dotarł i wszystko ok :) Muszę go uprzedzić o której godzinie będziemy na miejscu.
Przed ślubem chyba zrobimy godzinną sesję zdjęciową w okolicy kościoła, a może trzeba będzie telefonicznie pomóc muzykom dotrzeć do kościoła (będą tu pierwszy raz, są z Wrocławia). Ja bez telefonu się nie ruszam ;) Narzeczony prawdopodobnie będzie kierował autem, więc ja się zajmę zdalnym nadzorem telefonicznym ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Shot at 2007-08-16
Imagine there is no hate

mary

Cytat: inkageo
Już się gęsto tłumaczę ;) Przyjęcie jest w innym mieście niż ślub, oddalonym o ok. 45 km. Na pewno po drodze będę chciała zadzwonić do DJ-a żeby zapytać czy dotarł i wszystko ok :) Muszę go uprzedzić o której godzinie będziemy na miejscu.
Przed ślubem chyba zrobimy godzinną sesję zdjęciową w okolicy kościoła, a może trzeba będzie telefonicznie pomóc muzykom dotrzeć do kościoła (będą tu pierwszy raz, są z Wrocławia). Ja bez telefonu się nie ruszam ;) Narzeczony prawdopodobnie będzie kierował autem, więc ja się zajmę zdalnym nadzorem telefonicznym ;)

Cytuj

Na pierwszym zdjęciu Twoja torebeczka wydawała mi się znacznie mniejsza. A tu widzę, że jest nawet spora ;) Szczerze mówiąc będę się zastanawiać czy sobie nie sprawić jednak torebeczki.
Co do użycia tel. to faktycznie, my też będziemy jechać z kościoła na wesele jakąś godzinę i telefon może się przydać. Dzięki za dobrą podpowiedź  :)

mary

Cytat: inkageo
Już się gęsto tłumaczę ;) Przyjęcie jest w innym mieście niż ślub, oddalonym o ok. 45 km. Na pewno po drodze będę chciała zadzwonić do DJ-a żeby zapytać czy dotarł i wszystko ok :) Muszę go uprzedzić o której godzinie będziemy na miejscu.
Przed ślubem chyba zrobimy godzinną sesję zdjęciową w okolicy kościoła, a może trzeba będzie telefonicznie pomóc muzykom dotrzeć do kościoła (będą tu pierwszy raz, są z Wrocławia). Ja bez telefonu się nie ruszam ;) Narzeczony prawdopodobnie będzie kierował autem, więc ja się zajmę zdalnym nadzorem telefonicznym ;)

Cytuj

Na pierwszym zdjęciu Twoja torebeczka wydawała mi się znacznie mniejsza. A tu widzę, że jest nawet spora ;) Szczerze mówiąc będę się zastanawiać czy sobie nie sprawić jednak torebeczki.
Co do użycia tel. to faktycznie, my też będziemy jechać z kościoła na wesele jakąś godzinę i telefon może się przydać. Dzięki za dobrą podpowiedź  :)

mary

kurcze, pojęcia nie mam czemu wkleiło się dwa razy. Można to jakoś wykasować?