Dodatki do sukni cd. - torebka

Zaczęty przez tiliam, 13 Sie 2007, 10:33:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tiliam

Zastanawiałam się gdzie ja mam pochować te wszystkie "upiększacze" - perfumy, chusteczki, bibułki matujące / puder..pomadka - itp...

wczesniej nie planowałam nic, ale teraz się zastanawiam nad czyms takim:


co myślicie? jak planujecie "upchnąć" te wszystkie rzeczy?
może macie jakieś inne rozwiązanie..

ps. torebki oczywiście do .ślubu nei zabiorę - później na sali :) dałabym ją do przechowania mamie lub koleżance podczas uroczystości w kościele..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: "tiliam"Zastanawiałam się gdzie ja mam pochować te wszystkie "upiększacze" - perfumy, chusteczki, bibułki matujące / puder..pomadka - itp...

wczesniej nie planowałam nic, ale teraz się zastanawiam nad czyms takim:


co myślicie? jak planujecie "upchnąć" te wszystkie rzeczy?
może macie jakieś inne rozwiązanie..

ps. torebki oczywiście do .ślubu nei zabiorę - później na sali :) dałabym ją do przechowania mamie lub koleżance podczas uroczystości w kościele..

hmm..
ja tez nad tym rozmyslalam przed slubem ;)
ale stwierdzilam ze to bez sensu - wszystkie kolezanki mi mowily, ze na weselu nie ma czasu na kosmetyki etc/// i rzeczywiscie tak bylo..

zabralam wieksza kosmetyczke z wszystkimi bibelotami i jedna malutka kosmetyczke z pomadka, blysczykiem, pudrem i pedzlem.
z tej duzej nie skorzystalam bo - nie bylo czasu :)
ta mala przydala sie dokladnie raz - bo raz przypudrowalam nochal ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

moje wszystkie graty miała świadkowa. miała torebkę i do niej włozyłysmy perfumy szminke błyszczyk, agrafki, chusteczki, telefon, no wszystko wszytsko


nie musiałam sie martwic zadnymi torebkami a ona zawsze była niedaleko, gotowa zajac sie wszytstkim, zanim ja o tym pomysłama:)

polecam wiec miec dobra świadkowa a bedzie dobrze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja kupiłam torebkę już kilka miesięcy temu i często ją noszę (trochę ją wyeksploatowałam). Przed ślubem zostawię ją w aucie, po drodze poprawię makijaż, muszę mieć telefon pod ręką, tabletki i miliony innych rzeczy ;-)
Imagine there is no hate

catlady

Ja tutaj zakupiłam małą torebeczkę (patrzcie link), niestety jako alergiczka jestem wiosną i latem uzależniona od chusteczek higienicznych, poza tym oprócz kosmetyków muszę mieć leki antyalergiczne i sprzęt optyczny w razie gdyby oczy mnie bardzo piekły od soczewek. Telefonu nie zabieram, nie będzie mi raczej potrzebny, zostawię go w samochodzie albo pokoju dla młodej pary, który jest gratis organizatorów imprezy. Torebkę będzie w kościele miała chyba dziewczyna mojego szwagra, bo świadkowa dziwnie by wyglądała pod ołtarzem z dwoma torebkami, ewentualnie zostawię ją w samochodzie. Później na weselu będzie sobie leżała gdzieś w pobliżu.
http://www.allegro.pl/item222960706_torebka_dodatki_slubne_slub_dekoracja.html

kamu2

Jak teraz byłam świadkową u mojej przyjaciółki to ja miałam wszystke gadżety typu : puder,błyszczyk,chusteczki odswierzające,chigeniczne,perfumy itd itp.W czasie ślubu torebka była w samochodzie ,na sali ja to miałam przy sobie więc cały czas było to pod reką.U mnie też ona będzie świadkową i też ona będzie mała te wszytkie rzeczy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

jaghooda

je też zastanawiałam się nad torebką, ale moja świadkowa wybiła mi to wczoraj z głowy :)
Bo jak mi powiedziała, nie po to szukała w sklepach jakiejś większej torebki, takiej by zmieściły się tam moje rzeczy, bym ja teraz zastanawiała się nad torebką.
Więc się już nie zastanawiam.

mam6lat

torebka - koniecznie
co dziwne nawet malutkie torebki bywają bardzo pojemne,
na czas slubu moze byc w rekach świadka;
czesto na cywilnych slubach panny młode maja torebki (jesli uda sie wkleic, to fotki  klientki, która poza bukietem miała tez torebkę - wszystko w zieleni)

miałam tez okazję dekorowac kwiatowa przypinka "zwykła" torebkę - panna  nie mia ła juz bukietu (kwiatek na torebce i we włosach)...niestety zdjecie mi przepadło

mam6lat

no i własnie - czesto świadkowa ma wiekszą torebkę,
albo siostra (jak na moim ślubie)

inkageo

Ale piękny bukiet! Jak się nazywają te zielone kwiaty? Na wypadek gdyby we wrześniu nie było storczyków zbieram informacje o innych zielonych kwiatach ;-)
Imagine there is no hate

mam6lat

to są chryzantemy gałązkow, dziewczymy nanie mówią margerytki (są chyba ze 3 zielone  odmiany jedna nazywa sie "Yoko Ono" o ile nie pomyliłam....) dostepne całym rokiem

mam6lat

domyslam się, ze chodzi Ci o zielone cymbidium (chyba p amietam naszą rozmowe) zimą nie powinnas miec zadnego problemu z ich zamowieniem

inkageo

Tak zielone cymbidium i panie w kwiaciarni mnie przestraszyły, że we wrześniu mogą przejść w stan spoczynku i będzie problem... Te chryzantemy piękne :)

A wracając do tematu - chyba lepiej mieć własną torebkę, szczególnie jak wybierze się taką, która przyda się też na inne okazje, żeby świadkowa miała większą swobodę. Ja na przykład mam ciągle katar i już widzę jak kicham, biegam za świadkowo i męczę ją  o chusteczki całą noc ;-)
Imagine there is no hate

mam6lat

widzisz - przeczytałam nieuwaznie - nie wiem skąd mi sie wzieło, ze pytasz o zimę....przeciez masz slub we wrzesniu

sorki - tak sierpien i wrzesien to czas spoczynku storczyków
(aczkolwiek ogrodnicy maja swoje sposoby na sterowanie kwitnieniem)

zuzia

ja mam taką malutką torebkę. dostalam z jakimś zestawem kosmetyków z USA. Mala, biala, do lapki. Schowam tam swoje drobiazgi (np. chusteczki - za tym biegac nie bede) a reszte beda mialy moje dwie swiadkowe.

nionczka

Ja wlasciwie sobie uswiadomilam, ze nie mialam zadnej torebki. Wszytsko zostawilam w apartamencie i zeszlam na slub z bukietem w reku. Na dole czekal juz na mnie moj piekny koronkowy wachlarz (tradycja hiszpanska) i koronkowa belgijska chusteczka, ktora dostalam od szwagra Belga specjlanie na te okazje (tradycja belgijska) w kieszeni mezowego garnituru. I tyle. Nawet schodzac na slub nie mialam gdzie schowac karty do drzwi apartamentu wiec przeszlam przez recepcje, zeby ja tam zostawic. Przez chwile przeszlo mi przez mysl schowanie jej do biustonosza albo w ponczoche, ale cale szczescie szybko otrzezwialam  :lol:

Sliczny ten zielony kolor sukni!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

u mnie wszystko potrzebne beda trzymaly druhny, beda mialy sliczne zlote kopertowki w rekach zamiast bukietow oraz korsaze na rece z zywych kwiatow.

ja tez szukam zlotej torebki, najchetniej kupiona w antykach. potem chce ja miec na zdjeciach zamiast bukietu. widzialam uz jedna ale kodsztowla ok 200 eur... ja w ogole chcialam nie miec bukietu tylko wlasnie jakas piekna zlota kopertowke vintage...

nionczka

Siog, moze mozesz gdzies taka kopertówke wypozyczyc? Bo kupienie i oddanie po lsubie chyba nie wchodzi w gre :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

A tak na serio, wlaz na ebaya. Maja ponad 200 vinageowych zlotych torebek, moze akurat jakas bedzie spelniac Towje oczekiwania.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Nionczka jestes? Ayuda me:) jak sa rachunki po hiszpansku? Dzieki!!!!!!!

nionczka

Rachunki w sensie do zaplacenia_ facturas
rachunki, rozliczenia np. w firmie- cuentas
rachunki, obliczanie- cuentas labo números
rachunek, paragon - ticket (to ze starohiszpanskiego ;-))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: "mam6lat"torebka - koniecznie
co dziwne nawet malutkie torebki bywają bardzo pojemne,
na czas slubu moze byc w rekach świadka;
czesto na cywilnych slubach panny młode maja torebki (jesli uda sie wkleic, to fotki  klientki, która poza bukietem miała tez torebkę - wszystko w zieleni)

miałam tez okazję dekorowac kwiatowa przypinka "zwykła" torebkę - panna  nie mia ła juz bukietu (kwiatek na torebce i we włosach)...niestety zdjecie mi przepadło
bardzo podoba mi sie ta zielona sukienka
przynajmniej jej fragmenty na zdjeciach :)
masz moze calosc?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mam6lat

gora prosta, dół z plisowanych falban..inne zdjecia nie nadaja sie do publikacji (są z "buzią")

zuzia

mam6lat - a może po prostu zasłonisz buzię? wtedy będziemy mogły zobaczyć całość.

mary

Cytat: "inkageo"Ja kupiłam torebkę już kilka miesięcy temu i często ją noszę (trochę ją wyeksploatowałam). Przed ślubem zostawię ją w aucie, po drodze poprawię makijaż, muszę mieć telefon pod ręką, tabletki i miliony innych rzeczy ;-)


Inka, może wkleisz zdjęcie na którym widać rozmiar tej torebeczki? (np. trzymając ją w ręku)

I pytanie zasadnicze - po co Ci telefon w dniu ślubu?  :lol:  ;-)