Wiosna 2020 😁

Zaczęty przez wrobelek0403, 10 Mar 2020, 09:46:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

#150
W tym sezonie kupiłam tylko szorty z hm, staniki(przerzuciłam się z wiekiem na 70e/f zamiast 65ff/g i mi wygodniej) i majtki(sznurki znaczy lol).
Kupuję głównie taranko, hm premium, Wólczankę(teraz się obraziłam i na wkruk też). Kupuję też marki typu Ralph Lauren, Liu jo, pepe, pinko, risk Warsaw na zalando lounge, limango i w tkmaxx. I trochę używek na grupach fb.
A na weekend to sportowe i trekkingowe.

konwalia

i dziękuję sobie, że mam tyle szmat, bo mi się nie chce aktualnie na zakupy hmm

konwalia

O takie kupiłam, zamierzam nosić z koszulą(i szpilkami jak już będę mogła)do pracy

malutenka

Cytat: cumberland w 29 Lip 2020, 22:02:21
No gdzie Wy teraz ciuchy kupujecie?
nowe kupuję tylko t-shirty, najczęściej w medicine bo fajnie leżą i mają dobrej jakości nadruki.
Resztę kupuję z drugiej ręki.

zuzia

Cytat: calla w 30 Lip 2020, 10:30:05
cumberland, ok, dla mnie Reserved nie jest bleee ;)
ja przestałam u nich kupować dziecięce t-shirty bo 1 czy 2 prania i szmaty nie trzymające fasonu. bardzo się zepsuli.

zwierzatko_mojej_mamy

Bosz, przejęłam się Waszą promenadą i dzisiaj tak wystąpiłam lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

zwierzatko_mojej_mamy, nooooooo!

calla

Cytat: zuzia w 30 Lip 2020, 11:53:06
ja przestałam u nich kupować dziecięce t-shirty bo 1 czy 2 prania i szmaty nie trzymające fasonu. bardzo się zepsuli.

Nie mam porownania z dzieciecymi rzeczami. Mlody ma moze od nich z 2-3 rzeczy. Raz mi sie zdarzylo, ze meza tshirty Basic sie skurczyly. Ale to bylo z mojej winy, bo wlozylam je do suszarki. Poza tym reszta jest naprawde ok.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mayagaramond

#158
Kupiłam sobie sukienkę boho tylko muszę ją skrócić. 
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Nie wiem dlaczego się przekręca...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

Cytat: cumberland w 29 Lip 2020, 22:39:51dla pani koło 40ki, która wie że już ma te 40 i nie wszystko wypada,

:D :D :D