bukiety cantadeski

Zaczęty przez Kasia, 16 Sty 2008, 12:13:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martos82

Ciekawa jestem jak wyglada bukiet kameliowy z kalii, moze byc bardzo ciekawy. Do tej pory widzialam tylko rozane.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdi29

a ja tylko w katalogu widziałam :) może jak poszukam w googlach to coś odnajdę, napisałam do mojej florystki może ma go w formie elektronicznej, po 10 maja będę mogła się podzielić zdjęciem realnym mojego bukietu:)

sznapkowa

Ja chciałam bukiet z cantadesek al ejak mi pani w kwiaciarni zaśpiewała za bukiet z 10 szt  200zł to zdębiałam.... przegięcie. Dodam, że kwiaty miały być tylko owinięte wstążką i nic więcej....

mika

o rany zmień kwiaciarke, cantadeski kosztują teraz na giełdzie 15 zł za 6 sztuk wiec sobie babka niezłą marże naliczyła

magdi29


justynaaaa2

Cytat: mika9983 w 12 Maj 2008, 16:01:39
o rany zmień kwiaciarke, cantadeski kosztują teraz na giełdzie 15 zł za 6 sztuk wiec sobie babka niezłą marże naliczyła

Rany a gdzieś Ty widziała takie tanie kalle? Ja byłam wczoraj na giełdzie i ceny były 5-6,5 zł za sztukę, nie chciało być inaczej :( Paczki tylko 10 sztuk, kupić trzeba całą a więc rachunek prosty. Niestety kalle są drogie o każdej porze roku  :(
Ja piszę o Warszawie.

Kasia

mika pisała że widziała gdzieś PĘCZKI w cenie kilkunastu złotych :)


podpytaj sie miki

mam6lat

niemożliwa jest ta mikowa cena;
paczki bywaja tez po 5-6 szt
a 6 zł to jedna z najnizszych ich cen za szt. (pospolita odmiana gorszego wyboru)

Kasia

mam6lat mika gdzieś widziała

Cytat: mika9983 w 12 Maj 2008, 16:01:39
o rany zmień kwiaciarke, cantadeski kosztują teraz na giełdzie 15 zł za 6 sztuk wiec sobie babka niezłą marże naliczyła

kwiaty-aga

jeszcze jedna fotka z różowych cantadeskii

kwiaty-aga

jeszcze 2 przykłady bukietów

spragnienie

kwiaty-aga bardzo ładnie wykonane bukiety :)

wis

Aga, te bordo są piękne :)

kwiaty-aga

lubie calle i lubie z nimi pracować, więc cieszę się, że sie podobają :)

kasiad

ja miałam taki bukiet

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


bardzo się wszystkim podobał, a mnie i mojemu mężowi w szczególności  :ag:

eva_luna

Kasiad, bukiet sliczny!

kasiad

 :smiley_thnx:

z suknią w kolorze śmietankowym i ciemnym garniturze męża tworzył piękną kompozycję  lol
do tego różowa róża we włosach i było tip top  :ag: