ciuchy dla starszych dzieci

Zaczęty przez ddu, 19 Lis 2019, 11:44:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

A dajcie spokój z tymi koturnami, traumę mam do dziś  lol

Nie wiem czy wiecie, w lo biologii uczyła mnie mama Piaska  :D I kiedyś przed pisaniem jakiegoś dużego referatu, miałyśmy z koleżanką przyjść do niej do domu po materiały.  Jako, że to był piątek, to istniała duża szansa, że jej syn przyjechał na weekend. No tośmy się ,,wystroiły" i co? Zleciałam w tych buciorach ze schodów, zwichnęłam kostkę i koleżanka poszła sama  :rotfl: :rotfl:

Taka szansa, taka szansa!  lol


fasolka1980


zuzia

didi_loczek, lol lol lol
Piaska znałam, a te buty kochałam miłością absolutną. Mam gdzieś jedne zakamuflowane w szafie chyba jeszcze.

magdalinska


jo_miekka

#80
Cytat: Angie w 17 Sty 2022, 08:30:01
Pamiętam,  że w podstawówce nosiłam buty na takich koturnach  :D  były jednak zamszowe i czarne, mniej krzykliwe  :D

gosh, nie ten wątek

Kasia

Kupiłam Michałowi bluzki i spodnie na 170 w HM.
Bluzki słabe - duże/szerokie jak dla dorosłego.

Za to dorwalam fajne spodnie w Benettonie. Idealne dla Michała. Wąskie ale nie za małe.
I jeszcze jakaś wyprzedaż że niecałe 14 zł kosztowały lol lol lol

ddu

hej,
szukam kurtki snowboardowej, najchętniej Burton dla H, treaz nosi 152, a ma być na przyszły rok

oraz krótkiej pianki (do pływania)

może któraś ma albo widziała gdzieś w dobrych cenach.
internet w poszukiwnaiu kurtki przeczesany, nie ma rozmiaróaw albo H mówi "łeeee"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

Mam Roxy taką codzienną i jest super.
Nie szukałam snowboardowej.
Hela teraz miala Burtona i super się spawdzala, nigdy nie przemokla,   nie podarła choć miala wiele okazji...
Rozejrzę się, dzięki!

Np. Tego samego dnia Stefek na stoku miał narciarska 4F i była mokra do podszewki. Przez kilka godzin padał mokry śnieg i pewnie kilka razy był upadek w zaspę.
Ale Hela suchutka!

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, ja mam 2 roxy, bardzo lubię, na pewno mają snowboardowe, bo widziałam, jak szukałam w zeszłym roku - mają fajne wzory - od starobabowych do bardzo wesołych, może coś się trafi

Burton - wiadomo, że czołówka, może jeszcze Spydera poszukaj? to też firma z podium ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

ddu, ja dzieciom kupiłam roxy na vinted w tym roku, dla Mikołaja znalazłam taki neutralny wzór, bo to niby tylko damska/dziewczęca marka, ale ja bardzo lubię i chwalę jakość.


ddu

Dzięki!
będę szukać, Spydera w ogóle nie znam!
vinted nie mam, szukałam na allegro


ddu

o matko z córką, chyba sobie muszę ten vinted jednak zainstalować
dzięki!, zuzia ! <3

Kasia

ddu, mozesz kupować przez stronę. Nie trzeba miec aplikacji :)
tylko konto sobie załóż :)

ddu

juz założyłam!
Heli się ta Roxy podoba, więc jeszcze poprzeglądam, ale pewnie tę zamówię i koniec!
na 2 sezony będzie, bajeczka :)

ddu


zuzia

Cytat: ddu w 17 Lut 2022, 11:26:29Heli się ta Roxy podoba, więc jeszcze poprzeglądam, ale pewnie tę zamówię i koniec!
na 2 sezony będzie, bajeczka :)
no i bosko!

ddu

zamówione!

moja teraz by tylko Vansa nosiła ;)
wkręciłam się :D
otworzyli u nas Half Price i trafiłam na naprawdę świetny płaszczyk na wiosnę, a dziś koszulka z długim rękawem, z kolorowym małym napisem, na 60 zł to na pewno nie wygląda, ale kupiłam za 17 ;) H w skowronkach!

dragonfly

aaaaaaa

sukienka na impreze na zakonczenie podstawowki.... jakies pomysly????

Kasia

Dragon a jak oni sie tam noszą na taką okazję?

dragonfly

Ingrid mówi, ze i długie i krótkie, satynowe na ramiączkach... To jest dzieciak, który od dłuższego czasu chodzi w za dużych bluzach i spodniach, obydwie nie jesteśmy na czasie z obecna moda dla 13-14 latek na imprezę lol

salsa

dragonfly, nie wiem jaki charakter ma ta impreza, ale jak to jest cos takiego jak u nas był bal ósmych klas, czyli po porstu dyskoteka, tance itp to najlepsza by była krótka sukienka z rozkloszowanym dołem, np tiulowym, albo taka klasyczna "princeska" - zeby jej było wygodnie
ramiaczka tez sa dobrym wyborem bo jak zaczną tanczyc to bedzie jej gorąco

ten krój - dopasowana góra na ramiączkach i rozkloszowany doł chyba nigdy nie wychodzi z mody, kwestia jaki kolor :)
fajnie tez wyglada z modyfikowana wersja tego kroju czyli taka a la baletnica - obcisly góra jak koszulka na grubych ramiączkach (tzw "żonobijka") i tiulowy dół

najlepiej żeby pomierzyła , zobaczyla w czym czuje sie komfortowo :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)