ciuchy dla starszych dzieci

Zaczęty przez ddu, 19 Lis 2019, 11:44:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


konwalia

Bluzę ostatnio kupiłam z naketano xs
Kupuję hm, kappahla, carsa

calla

ddu, zerknij sobie na Next. Z butami nie mam doswiadczenia, bo J. mial z 4-5 razy zalozone i sa juz za male  :crazy:
A ubrania maja dobrej jakosci.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

dragonfly

#28
Wczoraj kupiłam Ingrid te buty. Zaraz popatrzę czy nie mają dorosłych rozmiarów lol


ddu

dragon, co do butów - właśnie o tym mowię, idealne :D

ddu

wpadłyśmy dziś jak po ogień do Reserved, była zielona bluza z jakiegoś zaknu z Harrego Pottera, Hela by wprawdzie wolała Gryfindor (?), ale tamte bez kapturów, więc wzięłyśmy

potem biegiem do Deichmana, bardzo ładne Fila - jakoś nie wierzę w to tworzywo, wygląda, że stopa będzie się pocić strasznie, ale przynajmniej ma!

Dziękuje Wam bardzo

Next też przejrzę, bo jednak jedna bluza to za mało
dziś rano okazało się, że chyba urosła przez noc, albo dwie ostatnie bluzy się przez noc skurczyły...

ddu

ale świetne te COSowe ciuchy... nie wiedziałam, że robią dla dzieci.
Warszawianki, orientujecie się, czy u Was stacjonarnie jest COS dla dzieci?

ddu

a widziałyście gdzieś koszulki z nazwiskami piłkarek? nie znam żadnej, ale najchętniej kupiłabym ciuch z MEgan Rapinoe

widziałam w necie, ale ja mam jakies opory przed takimi obcymi stronami :D

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, ja mam konto sprzedawcy na cupsell, jak chcesz, to Ci zrobie dowolną i wrzucę do kupienia, będziesz miała ;) tylko sprawdź sobie rozmiar - bo damskie tylko są i najmniejsza S
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

nic nie rozumiem :D
mam wymyślić, jaką chcę koszulkę i Ty mi ją zaprojektujesz a ja ją zamówię przez tę stronę, tak? :D

Helena chudzielec i nosi 134, to damska S nie bardzo...
ale dobrze wiedzieć o takiej opcji, będę pamiętać!

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, no tam by było najszyciej - jeśli Ci się nie spieszy, to można na spokojnie znaleźć drukarnię dysponującą koszulkami na 134 i wtedy zamówić mój projekt ;D i nie - nie musisz wymyślać, ja bym była od tego ;) ale jeśli masz na myśli jakiś styl, to możesz powiedzieć ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

właśnie nie mam zupełnie pomysłu na to
po prostu jak ostatnio kupowałyśmy halówki (turniej był w sali), to Hela się oburzyła, bo na półce było "for boys" i zapytała, gdzie są dla dziewczynek, pan się zaczął głupio tłumaczyc (jakiś taki młody , jak poprzednio byłyśmy po korki był super facet, koło 40, który okiem nie mrugnął, że dziewczynka szuka korków, a matka się w ogóle nie zna), to Hela się nakręciła i pyta, czy są koszulki z nazwiskami,
pan ją prowadzi, a tam Lewandowski i spółka
no to ona pyta, gdzie są dla dziewczynek, już złośliwie to zrobiła

rozejrzałam się po necie i faktycznie to nie takie łatwe... ja nie znam żadnych nazwisk, tylko tę Rapinoe, zapamiętałam, bo pojechała po Trumpie, jak wygrały mistrzostwa świata

niewiemjaka

Cytat: ddu w 29 Lis 2019, 21:09:15Lewandowski i spółka
no to ona pyta, gdzie są dla dziewczynek, już złośliwie to zrobiła
ha! Hela miszcz :D

fasolka1980

czy ma ktoś na sprzedaż zimową kurtkę rozmiar 122?  Dla Stefki. Ale nie musi być super dziewczęca ;)

Wczoraj skumałam, ze mi wyrosła ze swojej. W końcu :D

feeling.good

Ja mam, taką granatową z Reserved. Te futrzaki przy kieszeniach się odpinają i lisek wokół kaptura też.

fasolka1980

feeling.good,  to rozmiar 122? I Matylda juz z niego wyrosla? 😳 wow! Ile za nią chcesz?

feeling.good

Tak, Matylda mocno skoczyła :)
50zl +przesyłka

ddu

Hela chce torebkę.
Moze bym jej na gwiazdkę kupila.
Kojarzycie gdzie mogą być jakieś w miarę ładne, które mają szansę spodobać się malolacie ?

dragonfly

Cytat: ddu w 20 Lis 2021, 22:11:32Kojarzycie gdzie mogą być jakieś w miarę ładne, które mają szansę spodobać się malolacie ?
Tommy Hilfiger?

ddu

W T to oczywiście nie ma  ;), ale zobaczę w necie .
Dzięki!


ddu


zuzia


Justynna

#49
Szukam dżinsów dla Michała. Muszą być bardzo szczupłe, takie skinny fit z gumkami w pasie. Zara ma takie, tylko, że rozmiar 164 jest już za mały. Spodnie są za krótkie.