Fotograf - który??

Zaczęty przez marcheewka, 15 Sty 2008, 13:53:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monika

no to już wiem, że na pewno Twoją sesję znalazłam ;)

callja

No widzisz, świat jest mały ;-)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

moonlight

To ten świat jest chyba jeszcze mniejszy niż nam się wszystkim wydaje... Prawdopodobnie miałam tę niewątpliwą przyjemność i ogromny zaszczyt z Tobą śpiewać... Tak myślę... W kościele Św. Rodziny Requiem Gabriela Faure (ja śpiewam w chórze Politechniki Wrocławskiej)... Podziwiam i wszystkim polecam...


foszek

Dziewczyny przekladam slub na przyszly rok. Tak wiec gdyby ktoras byla zainteresowana terminem 10 maja 2008 u Pospiesznych to ten dzien znowu jest wolny :-)

Lwica

foszek, a co takiego się stało że przekładacie ślub??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mary

Foszek będzie mamą  :) Ale czy z tego powodu ślub się nie odbędzie, tego nie wiem.

spragnienie

Cytat: "marcheewka"Slub planujemy 19 lipca.

Mamy już fotografa i dj - a.

(...)

Teraz szukamy kamerzysty, a ja niestety sukienki.

to  macie 1.5 m-ca przed nami, no i wyszło na to że reportaż będziemy mieć u tego samego fotografa  ;-)  mamy spotkanie w tym tyg.

my mam sale, kosciol - tez w 3 parafii, dj'a, foto na plener, umowe na reportaż też podpisać chcemy w tym tyg
kamerzysty nie chcemy
sukienke to chyba za wczesnie dla mnie, zeby szukac

szkoda, ze nie maja tej w1 165 we flossmanie, bo chialam ja zobaczyc na zywo  :roll:

callja

Cytat: "moonlight"To ten świat jest chyba jeszcze mniejszy niż nam się wszystkim wydaje... Prawdopodobnie miałam tę niewątpliwą przyjemność i ogromny zaszczyt z Tobą śpiewać... Tak myślę... W kościele Św. Rodziny Requiem Gabriela Faure (ja śpiewam w chórze Politechniki Wrocławskiej)... Podziwiam i wszystkim polecam...


Dziękuję za miłe słowa :!: Cieszę się, że się podobało :-D
Rzeczywiście, solistami byli wówczas Jarek Bodakowski - świetny baryton i moja skromna osoba ;-)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

spragnienie

callja sprawdz proszę PW
:)

callja

Już odpowiedziałam, sprawdź priva :!:

Podałam wszystkie dane kontaktowe, zapraszam do rozmowy :-D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

spragnienie

dziękuję, masz już odpowiedz  :)

foszek

CytujFoszek będzie mamą  Ale czy z tego powodu ślub się nie odbędzie, tego nie wiem.
_________________
Dokladnie tak :-)

nionczka

Cytat: "foszek"Dokladnie tak  

Gratulacjeee! Zapraszamy na strefe ciazowa! Koniecznie dopisz sie do kalendarza!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login