ROSSMANN - co warto kupić w promocji

Zaczęty przez inkageo, 18 Wrz 2019, 21:48:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Ja się skusiłam na nowy podkład Bourjois Always Fabulous i polecany przez Callję tusz do rzęs Lovely Vampire.
Tusz bardzo fajny, podkład ma przyjemną konsystencję i zapach, niezbyt fajna aplikacja patyczkiem.

Moimi numerami jeden nadal pozostaje podkład i tusze Eveline. Ten podkład ma pipetę i super się dozuje na pędzel.

A poza tym, to tam było tyle pięknie wyglądających kosmetyków, ale czułam się zagubiona.. Chętnie coś jeszcze dokupię jak polecicie.
Imagine there is no hate

Justynna

inkageo, ja kupiłam tylko tusz do rzęs.  Od około dwóch lat używam tylko Maybelline Lash Sensational.

malutenka

Gdybym miała co kupować to wzięłabym złoty tusz z L'Oreal bo bardzo lubię i podkład Facefinity, ale aktualnie mam dwa podkłady i muszę je wykończyć jako i tusz.

inkageo

Lovely ma takie cudne pudry w kształcie tabliczek czekolady, znacie to?

Wrzucajcie zdjęcia, bo ja później stoję przed tymi szafami z nadzieją, że wypatrzę coś znajomego i nie mogę.
Imagine there is no hate

callja

Polecam podkłady Deborah!! Mało popularne, a naprawdę ładny efekt dają, nie warzą się, nie ciastkują.

Aha, konkurencja nie śpi, i np. Natura robi jednocześnie z Ross. obniżkę u siebie, do -70% na Kobo ;) Jak która lubi - warto się zaopatrzyć. Mają piękne cienie duochromy, fajne paletki do brwi, bardzo miłe pudry sypkie, dobre kredki i matowe szminki w płynie.

inka, tusze Eveline też lubię, zwłaszcza ten w żółtym opakowaniu z błękitnymi maziajami ;) Polecam szczerze!! Z poprzedniej akcji został mi jeszcze nie otwarty "Royal", ponoć genialny, a ja nawet folijki z niego nie zdążyłam zdjąć lol lol
Chyba z Eveline najwięcej mogę polecić swoich ulubieńców (owocowe pudry sypkie, cienie w kremie, liner w pędzelku, baza pod cienie której używam też jako korektora, szminki Oh my Kiss - chwalona jest też seria Glow&Go), no i całą właściwie serię Wibo Mood - puder sypki, rozświetlacze i cienie w kremie godne są wszelkich pochwał.

Cytat: inkageo w 18 Wrz 2019, 22:14:03
Lovely ma takie cudne pudry w kształcie tabliczek czekolady, znacie to?
Znam, używałam, ale znudziły mi się już :/ No i IMHO bronzer plamy mi robił... Ale na moim bladym dziobie nawet jaśniutki Hean potrafi zrobić plamsko ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Ja tego Deborah nie widziałam w żadnym rossmannie...hmm...
Imagine there is no hate


callja

Nie w każdym są, to prawda, podobnie jak SinSay czy Revlon.
W jakimś większym Rossie (gdzie np. są też wina, ręczniki etc.) powinnaś znaleźć.

Hmmm, właśnie pokojarzyłam sobie, że wzięłam w Rossmannie najnowszy numer ich pisemka "Skarb"), i...ni ma!! Nijak nigdzie znaleźć nie mogę. Ki diabeł?! Może gdzieś jeszcze dorwę...
Jeszcze niedawno "Skarb" wychodził co miesiąc, teraz będzie 4 razy do roku. Oszczędzają ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

niewiemjaka

ja oczywiscie wiem, ze mi o tym mowilyscie, ale wciaz jestem w szoku :D

podkład BOURJOIS HEALTHY MIX w Rossmanie normalnie kosztuje 63,99 zł
w obecnej promocji 31,99zł

w kazdym innym sklepiej normalnie kosztuje ok 23 zł standardowo  (cocolita.pl 22,9, ezebra 23,79zł)

to jak Rossman zdziera przechodzi ludzkie pojęcie ...

konwalia

#9
Ja potrzebuję dobry puder sypki i rozświetlacz. Byłam w jednym rossmanie, ale nie mieli sinskin ani pupy, a ostatnio jakoś ich kolorówkę biorę. Zresztą z każdym rokiem używam mniej.
Z pupy polecam podkład like a doll, uwielbiam go.

salsa

ja w tych rosmanowych promocjach kupuje tylko tanizny, typu krem cc z  eveline czy tusze równiez eveline, to wychodzi po kilka /kilkanascie zł max
lubie jeszcze second skin z wibo (tez z pipetką
kupiłam dwa tusze, dwa podkłady pieluchy i mokre chusteczki, worek dla L. i wyszła mi niecała stówka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


callja

damka, potwierdzam, oba te produkty są świetne - ekstra jakość za niedużą kasę. Wibo Miód to w ogóle świetna seria, cienie w kremie - miód malina!! :kocham:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /