Fryzjerka Wrocław - poszukiwany / poszukiwana

Zaczęty przez rubin04, 14 Sty 2008, 17:02:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: elizapj w 16 Kwi 2008, 15:35:29
tu (http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1753.0.html ) co prawda jeszcze nikt z wroclawia nikogo nie polecal, ale jak juz znajdziecie mistrza, to wstukajcie dane tez w tamten watek

sie zacytuje.
obecny watek w planowaniu utonie - za tydzien nie bedzie wiadomo gdzie go szukac...w modzie jest mniej watkow - i bardziej pasuje tematycznie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kubiss-is-me

elizapj wiesz co ale ten wątek poświęcony jest fryzurom z Wrocławia. Nie widzę sensu żeby przenosić go na inny temat. PM  z Wrocławia nie będę szukać info o fryzjerach na wątku o Warszawie lub na modzie. Potrzebujemy informacji o dobrych fryzjerach tu u nas, we Wrocławiu.

Ja mogę polecić dla tych, co planują trochę później niż ja czyli okolice października itd, Szalone nożyczki - w 6 msc wyprzedzeniem - mistrzynią jest p. Regina, właścicielka salonu.

lenka27

ja już wcześniej podawałam kontak do mojej 'stylistki' - tak się sama nazywa ;)
jest wychowanką Laurenta ze świdnickiej, ale teraz pracuje już na swój rachunek
jest również wizażystką, i malowała mnie na kilka okazji i byłam bardzo zadowolona, z tego względu, że makijaż utrzymywał się całą imprezę
a do do jej fryzjerstwa - ma zaletę, której wcześniej nie spotkałam u żadnego innego fryzjera - s.ł.u.c.h.a. !!!
ja sama ścinam się u niej od kilku dobrych lat i nigdy nie byłam niezadowolona
z racji tej, iż jest w trakcie wykańczania własnego salonu, podnajmuje stanowisko na żeromskiego
jakby co dajcie znać, podam numer telefonu
bo trzeba się do niej umówić co najmniej dwa tygodnie wcześniej, pozdrawiam
lenka

mona_liza

 Ja mogę polecić dla tych, co planują trochę później niż ja czyli okolice października itd, Szalone nożyczki - w 6 msc wyprzedzeniem - mistrzynią jest p. Regina, właścicielka salonu.
[/quote]

Kiedyś również byłam w "Szalonych nożyczkach" - pełen profesjonalizm, panie świetnie doradzają jaki typ fryzury pasuje klientce.. Minus to właśnie te odległe terminy

kama

Ja polecam Grzegorza z salonu Ambiente na Ofiar Oświęcimskich. Czesał kilka moich koleżanek i były zadowolone i ja też idę do niego. Natomiast jeśli chodzi o strzyżenie i pasemka to super jest Krystian z tego salonu. Normalnie chodzę właśnie do niego ale on nie czesze ślubnych wieć na ślub umówiłam sie do Grzegorza. A i jeszcze jest tam taka laska i u niej też czesała się na swój ślub moja koleżanka i była bardzo zadowolona a fryzura wytrzymała jeszcze na następny dzień. Ponad to mogę równiez polecić Basie z Carlo Biani w Rynku. Też ślicznie uczesała moją koleżankę.

OlaFasola

Ja do niedawna byłam bardzo zadowolona z Krzysia Machnickiego, salon na Geperta, teraz przenosi się na Czystą, ale ostatnio coś się "popsuł" i po 5 latach myślę o zmianie fryzjera:( Natomiast moja przyjaciółka chodzi do Tomka, który ma salon na pl. Solnym i jest bardzo zadowolona, ale ona w zasadzie tylko koloryzuje włosy i nie szaleje z fryzurami więc nie wiem jak on strzyże i czesze.

elizapj

Cytat: kubiss-is-me w 17 Kwi 2008, 10:59:55
elizapj wiesz co ale ten wątek poświęcony jest fryzurom z Wrocławia. Nie widzę sensu żeby przenosić go na inny temat. PM  z Wrocławia nie będę szukać info o fryzjerach na wątku o Warszawie lub na modzie. Potrzebujemy informacji o dobrych fryzjerach tu u nas, we Wrocławiu.

Ja mogę polecić dla tych, co planują trochę później niż ja czyli okolice października itd, Szalone nożyczki - w 6 msc wyprzedzeniem - mistrzynią jest p. Regina, właścicielka salonu.
kubis-is-me, rozumiem lokalny patriotyzm, fryzjerzy z wroclawia dla wroclawianek,  8)

male sprostowanie;  w podawaniu namiarow na polecanych fryzjerow w watku ogolnych chodzilo o to, ze on dluzej zosytanie na pierwszej stronie, niz watek, w kt piszecie wew strefy planowania.
planowanie sie najczesciej zapycha watkami poszczegolnych panien mlodych, drobiazgami organizacji weselno slubej etc. i ten watek gdzies wg mnie predko sie zagubi. na szczescie strafa slubna nei zostala podzielona geograficznie...bo uslugi dzieki bogu mozna zamawiac z roznych stron i nie widzialabym potrzeby panien mlodych z wroclawia szukania fryzjerow tylko we wroclawiu, jesli np ktos lepszy moze byc w poznaniu - ale to osobisty punkt widzenia.

idea tamtego ogolnego, jest wlasnie miec namiar na fryzjerow ze wszystkich stron. ja nie chodze tylko w miescie, w kt mieszam. w zasadzie czesciej siedze pod nozyczkami w obcych miastach:) i  lubie miec w obcej ziemi kogos poleconego :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kubiss-is-me

elizapj

To nie chodzi o lokalny patriotyzm czy podziały geograficzne. Nie dodawaj :)
Chodzi o to, że jak szukasz fryzjera na ślub to chcesz mieć kogoś i blisko i sprawdzonego.
Nie sądzę żeby PM z Wrocławia jechała specjalnie w dniu swojego ślubu do Poznania, skoro może mieć kogoś równie dobrego we Wrocławiu. No ja bym w życiu nie pojechała, chce mieć wszystko na miejscu, a najlepiej żeby ktoś do domu przyjechał :)

A już z innej beczki to przecież tego typu wątków np. kosmetyczka - Wrocław jest sporo, skąd więc taka chęć przenoszenia tego o fryzjerze do ogólnych ?
Nie mogę się z Tobą zgodzić i mam nadzieje, że nie przeniesiecie tego wątku do ogólnych. A może to ja się mylę  ;)

elizapj

mocy przenoszenie nie mam ahhah:) wiec nie musisz miec nadziei;)

jesli juz ktos cos przeniesc, tu Wy, ale nie watek, a namiary:)

jesli jeszcze to co pisalam nie jest do konca jasne, to jako juz -  obiecuje - swoj ostatni odzew tu, klaruje, ze nie chodzi o fryzjera na dzien slubu  w y l a c z n i e .

w tamtym ogolnym watku chodzi o polecanego fryzjera ogolnie.  o dzielenie sie info o fryzjerach, z kr jestesmy zadowolone .

wywnioskowac jednak mozna, ze jesli fryzjer jest  dobry i przetestowany to czy o slub czy o czesanie na inne okazje, info o nim sie przyda jesli jestes we wroclawiu, w dubaju, czy w dublinie, a stamtad nie jestes, i takowego fryzjera nagle tam potrzebujesz. point final. wiecej juz tu nie mace.

zycze pieknych fryzur fryzur

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Inka ja sie do tego salonu umówiłam na próbną na 30 maja. Do kogo nie mam pojecia, zobaczymy. bedzie tez mi próbny makijaż robić jakas panna od nich, w tym sammym terminie. No zobaczymy jak to sie uda..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martos82

Ja sie zastanawiam na salonem Gabriela, ktory miesci sie w Art Hotelu. Kolezanka miala robiona fryzure orzez pania Malgoscie, ktora tam pracuje - mi sie podobala. Ja sama bylam tam tylko raz, na scinaniu wlosow i bylam badzo zadowolona. Chyba sie tam umowie na fryzure probna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login