Fryzjerka Wrocław - poszukiwany / poszukiwana

Zaczęty przez rubin04, 14 Sty 2008, 17:02:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Sierpniowa_julka - Twoja fryzura bardzo  mi sie podobała - daj znać kto Cię tak ładnei zrobił :-)

Inne polecane fryzjerki takze mile widziane :-)

Moze wklejalcie też danej fryzjerki "dzieła" jak macie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

Haha a mogę wkleić swojego barana i odradzić fryzjerkę? ;) Mąż nawet twierdzi, że przez nią się zestresowałam i zachorowałam na półpaśca, bo całą drogę powrotną z drugiej próby przepłakałam, a tak płakałam, że aż w bezdech wpadałam, a na drugi dzień dostałam wysypkę ;)
Imagine there is no hate

Kasia


inkageo

Imagine there is no hate

spragnienie

ojej czy to nie jest salon na Jaracza  :shock:  czy one po prostu wszystkie wygladają tak samo ?
ja tam chodzę/ mam się bać ??
chyba, ze te loki to Twój autorski pomysł  ;-)  bo widzialam gdzies fotki, to wygladalaś super w prostych wlosach ..

inkageo

Tak na Jaracza.. Przez dwa lata ścinałam się u Marty i byłam zawsze zadowolona.. Aż do czasu ślubu.. Na pierwszym czesaniu próbnym olała mnie na maksa, była zagadana z koleżanką i spaprała mi pasemka, a ponieważ było bardzo duże opóźnienie to zrobiła mi paskudnego koka ulizańca, mimo że było już dawno ustalone, że mam mieć fale w stylu lat dwudziestych.. Na drugiej próbie był ten oto mop. Ja chciałam fryzurę w stylu Sierpniowej Julki i nawet przyniosłam zdjęcia, ale Marta nie potrafiła tego zrobić.. Nie miałam wyjścia i zdecydowałam się na proste włosy, w dniu ślubu Marta miała mi podciąć końcówki i wyprostować na wielkich wałkach, ale cholera ja byłam w stresie, a ona walnęła mi cieniowanie do połowy głowy nim się zorientowałam - efekt po chwili baran, bo moje włosy są podatne na kręcenie, a jak są wycieniowane to już wogóle.. Wyglądałam jak ciotka klotka, a moja świadkowa, którą Marta czesała w dniu ślubu po przyjeździe do domu myła głowę i czesała się po swojemu.. Marta dobrze ścina, ale z czesaniem jest bardzo kiepsko.. Przed zdjęciami plenerowymi poszłam w końcu do pierwszej lepszej fryzjerki w moim mieście, wyprostowała mi normalnie włosy, wpięła kwiatka i wyglądałam o niebo lepiej niż w dniu ślubu..
Imagine there is no hate

spragnienie

Faktycznie jeśłi chodzi o czesanie to zwykle jest tak samo - wychodzę z włosami wyprostowanymi na prostownicy, jak i klientki przede mną..
Ale do tej pory było RACZEJ ok.. Teraz się zmartwiłam
Kurczę, nie znam za bardzo innych fryzjerów  :-?  raz bylam w Unique - za ponad 300zł po 6 h wyszlam ruda, a nie ciemny blond.. a na studniówkę czesałam się w Hotelu Wrocław i, bądzmy szczere, nie wiem czy chcialabym mieć fryzurę w tym stylu  :lol:
Chyba na poważńie rozważę "Upiększalnię" ..

panikarola

hihihihihihihihihihi, buehehehehehehe, no dziewczyny, to sie usmialam :) ale ja po swoim probnym czesaniu tez wyszlam z placzem, moja mama - ktora sie czesala tam gdzie i ja i po tej wizycie chciala miec nawet troche wlosy dluzsze (a zapisala sie na strzyzenie  :lol: ) - nie chciala ze mna gadac...

ale w dniu slubu mi sie podobalo.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

przypomniala mi się opowieść mojej mamy o jej próbnej fryzurze ślubnej  
skończyło się myciem pod kranem w pedecie czy feniksie i śmiechem w domu (oczywiście rodziny, a nei jej  :lol: ), a do ślubu szła po prostu w rozpuszczonych
hehe, a niby się czasy zmieniają  ;-)

marax

ja jeste bardzo zadowolona z pani marty z salonu la graund we wrocławiu nie wiem czy wam sie spodoba moja fryzura no ale ja sie upadlam na koka i welon wiec go mialam mimo ze wszyscy mowili ze w krotkich wlosach lepiej :mrgreen:

spragnienie

maraxela
czy masz jakaś fotkę swojej fryzury?
no dobra, mieć to pewnie masz  :-P , ale czy mogłabyś wkleić?

edit: o dopiero teraz mi się wyświetliło, a było widać fryzurę jak przyczepiłaś welon? dla mnie trochę za dużó esów-floresów włosowych, ale to kwestia upodobań i tego jak się w czym człowiek czuje
teraz też jestem ciekawa jak wygladasz w ściętych włosach  i czemu wszyscy Ci je doradzali :mrgreen:

marax

hmmm fryzury pod welonem widac nie bylo :):) wiec mialam ja w swojej swiadomosci tylko :) jak wygladam w scietych wlosach zobacz sobei maja galerie slubna-na slubie mialam dlugie wlosy podczas sesji 2 tyg po slubnie krotkie czesla mnie ta sama fryzjerka na obie sesje

spragnienie

kliknęłam na Galerię na górze forum i jest tylko 1 Twoje zdjęcie - na ołtarzu
fryzury na nim nie widać, ale jedno jest pewne -
stanowiłaś przyciągającą reklamę fotografa na targach ślubnych w niedzielę  :mrgreen:
chyba fotograf.oleśnica - coś takiego  :)
mial Twoje zdjecia w 1 z albumów i to z ołtarzem takie wielkie na stoisku  :) ale fryzury nie pamiętam ...

marax

no co ty ?? wez nie zartuj  :-/ na serio ??

[ Dodano: 15-01-2008, 08:51 ]
moje zdjecia sa w nasze relacje slubne na tym forum ejst taki dzial i tam znajdziesz moje zdjecia

abkasia

ja tez sie czesalam w salonie la grand i czesal mnei taki chlopak z blond kreconymi wlosami... nie  pamietam jak mial na imie.. ale spisal sie bardzo dobrze :lol:

spragnienie

Cytat: "maraxela"no co ty ?? wez nie zartuj  :-/ na serio ??

[ Dodano: 15-01-2008, 08:51 ]
moje zdjecia sa w nasze relacje slubne na tym forum ejst taki dzial i tam znajdziesz moje zdjecia

na 100% - zapamiętałam bo zdjęcie jest baaardzo charakterystyczne i do tego było w bardzo dużym formacie
pytanie- czy w umowie wyraziłaś zgodę na użycie swoich zdjęć do celów reklamowych (było to zdjęcie na stoisku plus jakieś zdjęcia w albumie)

chyba rozleklamowalas ten oltarzyk na forum, bo u pospiesznych (u nich chce miec plener, bo na sesje nie maja juz miejsc) tez widzialam baaardzo podobna sesje

marax

Cytat: "abkasia"ja tez sie czesalam w salonie la grand i czesal mnei taki chlopak z blond kreconymi wlosami... nie pamietam jak mial na imie.. ale spisal sie bardzo dobrze  

wow wiem o ktorego chodzi  :-P  :-P  :-P  :-D  :-D  :lol:  :lol:  :lol:  hahaha caly salon wodzi za nim oczami  :mrgreen:

rubin04

inkageo, zaśmiecaj śmiało, zwłaszcza ze zasmiecasz w temacie..
A nie wiesz gdzie siepniowa julka sie czesała?

Tez byłam na Jaacza kiedyś obciąc gzywkę.. Jak wyszłam to wyglądałam jak Ziemowit, syn króla Piasta po pierwszych postrzyżynach..
Masakra.. Wieczorem zdjęcie wkleje bo w pracy nie mam...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

dobra, ostatecznie się załamałam Jaracza  :-?
pytanie co teraz  :roll:

panikarola

jak to co, Le Grand :)

i jak sie bedziesz umawiac, to powiedz ze chcesz tego fryzjera co kreci tylkiem  :mrgreen:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

to może lepiej obstrzyć się/zrobić próbną na panieńskim  
od razu kręcenie tyłkiem gratis  :lol:
2w1  :-P

panikarola

racja, racja... slyszalam o panienskich w spa, to czemu nie u fryzjera??
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

nie mam 2 w 1 zabrac fryzjera do dzakuzji( jacuzi)nei wiem jak sie to pisze -no zabrac go i niech tam wlosy ci uklada  :mrgreen:  :mrgreen: ale mowie ci pani marta jest genialna teraz caly czas do neich chodze sie szczyc-ja mialam akurat esyfloresy ale tak chcialam /po slubie mnie sciela zupelnie inaczej asymetrycznie taka tez mialam fryzure na sesji.Co pojde to jest inaczej ja ejstem bardzo zadowolona bo ona doradza - ja chcialam tez fale jak julka ale ona powiedziala ze kategorycznie mi to nie bedzie pasowalo i ze jak sie upieram to inny fryzjer bo ona mi dnia slubu nie zepsuje  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: