Autor Wątek: ekspres do kawy - ciśnieniowy  (Przeczytany 24062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calla

Odp: ekspres do kawy - ciśnieniowy
« Odpowiedź #75 dnia: 27 Paź 2011, 15:45:47 »
ja sie ciagle zastanawiam czy nie kupic sobie maszyny do kawy nespresso, ale nie mam za bardzo gdzie jej postawic. A nie lubie miec zawalonych blatow...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #76 dnia: 27 Paź 2011, 15:49:48 »
calla ale ona jest bardzo waska...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #77 dnia: 27 Paź 2011, 16:13:08 »
dragonfly to jest ten co ma z tylu pojemnik z woda?

dragonfly

« Odpowiedź #78 dnia: 27 Paź 2011, 16:16:51 »
dragonfly to jest ten co ma z tylu pojemnik z woda?
no one sa rozne, ja mam akurat ten, co ma ten pojemnik z tylu
« Ostatnia zmiana: 27 Paź 2011, 16:17:00 wysłana przez dragonfly »

calla

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Paź 2011, 16:52:46 »
no one sa rozne, ja mam akurat ten, co ma ten pojemnik z tylu

weszlam do domu i od razu do kuchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chyba musze sie przejsc do nespresso shop i je poogladac na zywo.
Moze gdzies uda mnie sie go wcisnac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Korci mnie strasznie...
« Ostatnia zmiana: 27 Paź 2011, 16:53:05 wysłana przez calla »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Paź 2011, 16:52:46 »

damka

« Odpowiedź #80 dnia: 27 Paź 2011, 18:22:03 »
moj ekspres też padł !!!!!!

właśnie licze ile go mam, coś pewnie ok 3 może 4 lat. Młynek padł i tak sobie myśle, ze naprawa może w ogole sie nie opłacać...
miała saeco incanto de luxe, chyba coś zaczne szukać bo siedze teraz na urlopie naukowym, z mega katarem i jeszcze bez ekspresu...no dramat ..

damka

« Odpowiedź #81 dnia: 27 Paź 2011, 21:54:10 »
może i mój sie uratuje, ale w sumie jak policze to trochę sie napracował ...

Dodany tekst: 28 Paź 2011, 20:49:23
ten mi sie widzi

Inka Ty chyba masz siemensa, doradzisz?
« Ostatnia zmiana: 28 Paź 2011, 20:49:23 wysłana przez damka »

ishka82

« Odpowiedź #82 dnia: 29 Paź 2011, 11:24:23 »
my też go mamy, ponad 5 lat
na razie bez zarzutu

nawet uszczelek nie wymienialiście? tak pytam, bo wściek mnie łapie, nasz ekspres super wypasiony simens ma rok i już coś się zaczyna złego dziać, coraz gorzej pieni mleko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podejrzewam uszczelki, no ale kurde, szybko jakoś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobrze, ze mamy gwarancję na 5 lat i serwis door to door Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #83 dnia: 29 Paź 2011, 12:32:25 »
Ishka pokaż jaki to model, może coś poradzę, ja już wiem co trzeba przeczyścić jak mój siemens gorzej pienić zaczyna..
Masz taki system pienienia?
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

ishka82

« Odpowiedź #84 dnia: 29 Paź 2011, 18:05:07 »
inkageo, trochę inny system, taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 29 Paź 2011, 18:06:14
wydaje mi się, że wyczyszczone wszystko, no ni wiem co jest grane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Paź 2011, 18:06:14 wysłana przez ishka82 »

damka

« Odpowiedź #85 dnia: 29 Paź 2011, 18:38:20 »
A jaki to model?

inkageo

« Odpowiedź #86 dnia: 29 Paź 2011, 18:47:02 »
Ale dziwny.. A może puść mu wrzątek, zamiast ubijania mleka, to się przeczyści.

ishka82

« Odpowiedź #87 dnia: 29 Paź 2011, 18:48:16 »
A jaki to model?
mój? EQ.7 seria M

damka

« Odpowiedź #88 dnia: 29 Paź 2011, 19:22:54 »
to chyba właśnie ten który ja chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #89 dnia: 29 Paź 2011, 19:47:37 »
Ishka, a może macie wodę kiepską? Daj podwójną porcję środka do odkamieniania, tak radzi M.
Nasz ekspres zrobił już prawie 5000 kaw  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj M. ostatnio sprawdzał licznik. No i nie był w serwisie ani raz.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 29 Paź 2011, 19:47:37 »

ishka82

« Odpowiedź #90 dnia: 29 Paź 2011, 19:58:55 »
inkageo, hmm, wodę dajemy filtrowana, więc raczej nie powinno być z tym problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po dokładnym myciu miał problem z tym mlekiem, później mu przeszło, po kolejnym myciu to samo, czyli kiepsko, a od wczoraj znów świetnie spienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie wiem o co mu chodzi, może ma okres Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mąż mówi, że wygląda, jakby coś było przytkane, bo tak śmiesznie to mleko puszcza, ale my już nie mamy pomysłu co, jak mu się znów odechce pienić, to chyba jednak pojedzie do serwisu na przegląd i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ile kaw ma na liczniku zobaczę jutro, bo dziś już wyłączony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja kocham ten ekspres i kurde on ma działać poprawnie a nie ściemniać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i zobaczyłam, że gwarancji mamy 3 lata, a nie 5 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rok mu stuknie na początku grudnia

aniak1211

« Odpowiedź #91 dnia: 29 Paź 2011, 20:02:47 »
Nasz ekspres zrobił już prawie 5000 kaw
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

fasolka1980

« Odpowiedź #92 dnia: 30 Paź 2011, 07:04:18 »
ishka82 kiedys mi powiedzieli w serwisie zeby nie dawac nigdy wody filtrowanej ani mineralnej bo od tego sie ekspres zatyka

marax

« Odpowiedź #93 dnia: 30 Paź 2011, 07:47:55 »
Filtrowana i mineralna to chyba 2przeciwiwnstwa

konwalia

« Odpowiedź #94 dnia: 30 Paź 2011, 09:00:25 »
Filtrowana i mineralna to chyba 2przeciwiwnstwa
dokładnie
ja do filtrowanej podchodzę ostroznie-uczulali nas na bromatologii, ze generalnie miękka woda non-stop jest niezdrowa
wiec leje kranówe i walcze z kamieniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #95 dnia: 30 Paź 2011, 10:03:21 »
sprawdziłam wczoraj mój zrobił 5700 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #96 dnia: 30 Paź 2011, 15:56:42 »
ishka82 moim teściom ten ekspres się już dwa razy zepsuł, a nawet roku nie ma. Raz poszedl młynek, a za drugim razem nie pamiętam co. Serwis ok, ale jednak na tydzień czy dwa zostaje się bez ekspresu.

ishka82

« Odpowiedź #97 dnia: 30 Paź 2011, 20:13:40 »
ishka82 kiedys mi powiedzieli w serwisie zeby nie dawac nigdy wody filtrowanej ani mineralnej bo od tego sie ekspres zatyka
po pierwsze ten ekspres jest przewidziany na wodę filtrowaną, można, a nawet należy w niego włożyć filtr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj są one drogie, a mam dzbanek filtrujący, więc leję z dzbanka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj u mnie jest tak zakamieniona woda, że taki sprzęt nie ma racji bytu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 30 Paź 2011, 20:19:57
ishka82 moim teściom ten ekspres się już dwa razy zepsuł, a nawet roku nie ma.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a mają właśnie ten co ja? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Paź 2011, 20:19:58 wysłana przez ishka82 »

errata

« Odpowiedź #98 dnia: 30 Paź 2011, 21:06:42 »
ishka82 a te ekspres nie ma swojego filtra? Bo moich rodziców ekspres ma własny filtr do wody. Tyle, że oni mają krupsa

ishka82

« Odpowiedź #99 dnia: 30 Paź 2011, 21:22:51 »
ishka82 a te ekspres nie ma swojego filtra? Bo moich rodziców ekspres ma własny filtr do wody. Tyle, że oni mają krupsa
no ma jak się kupi i włoży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj