ekspres do kawy - ciśnieniowy

Zaczęty przez talula, 14 Sty 2008, 14:55:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calla

ja sie ciagle zastanawiam czy nie kupic sobie maszyny do kawy nespresso, ale nie mam za bardzo gdzie jej postawic. A nie lubie miec zawalonych blatow...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)


calla

dragonfly to jest ten co ma z tylu pojemnik z woda?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

dragonfly

#78
Cytat: calla w 27 Paź 2011, 16:13:08
dragonfly to jest ten co ma z tylu pojemnik z woda?
no one sa rozne, ja mam akurat ten, co ma ten pojemnik z tylu

calla

#79
Cytat: dragonfly w 27 Paź 2011, 16:16:51
no one sa rozne, ja mam akurat ten, co ma ten pojemnik z tylu

weszlam do domu i od razu do kuchni :D
Chyba musze sie przejsc do nespresso shop i je poogladac na zywo.
Moze gdzies uda mnie sie go wcisnac ;)

Korci mnie strasznie...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

damka

moj ekspres też padł !!!!!!

właśnie licze ile go mam, coś pewnie ok 3 może 4 lat. Młynek padł i tak sobie myśle, ze naprawa może w ogole sie nie opłacać...
miała saeco incanto de luxe, chyba coś zaczne szukać bo siedze teraz na urlopie naukowym, z mega katarem i jeszcze bez ekspresu...no dramat ..


damka

#81
może i mój sie uratuje, ale w sumie jak policze to trochę sie napracował ...

Dodany tekst: 28 Paź 2011, 20:49:23

ten mi sie widzi

http://www.ceneo.pl/2936857

Inka Ty chyba masz siemensa, doradzisz?

ishka82

Cytat: golinda w 27 Paź 2011, 21:21:29
my też go mamy, ponad 5 lat
na razie bez zarzutu

nawet uszczelek nie wymienialiście? tak pytam, bo wściek mnie łapie, nasz ekspres super wypasiony simens ma rok i już coś się zaczyna złego dziać, coraz gorzej pieni mleko :( podejrzewam uszczelki, no ale kurde, szybko jakoś :zly: dobrze, ze mamy gwarancję na 5 lat i serwis door to door ;)

inkageo

Ishka pokaż jaki to model, może coś poradzę, ja już wiem co trzeba przeczyścić jak mój siemens gorzej pienić zaczyna..
Masz taki system pienienia?
Imagine there is no hate

ishka82

#84
inkageo, trochę inny system, taki ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 29 Paź 2011, 18:06:14

wydaje mi się, że wyczyszczone wszystko, no ni wiem co jest grane ;D

damka


inkageo

Ale dziwny.. A może puść mu wrzątek, zamiast ubijania mleka, to się przeczyści.
Imagine there is no hate

ishka82


damka

to chyba właśnie ten który ja chce :)

inkageo

Ishka, a może macie wodę kiepską? Daj podwójną porcję środka do odkamieniania, tak radzi M.
Nasz ekspres zrobił już prawie 5000 kaw  :padam: :padam: M. ostatnio sprawdzał licznik. No i nie był w serwisie ani raz.
Imagine there is no hate

ishka82

inkageo, hmm, wodę dajemy filtrowana, więc raczej nie powinno być z tym problemu :hmm: po dokładnym myciu miał problem z tym mlekiem, później mu przeszło, po kolejnym myciu to samo, czyli kiepsko, a od wczoraj znów świetnie spienia ;) ja nie wiem o co mu chodzi, może ma okres ;) lol mąż mówi, że wygląda, jakby coś było przytkane, bo tak śmiesznie to mleko puszcza, ale my już nie mamy pomysłu co, jak mu się znów odechce pienić, to chyba jednak pojedzie do serwisu na przegląd i tyle ;) a ile kaw ma na liczniku zobaczę jutro, bo dziś już wyłączony :) ja kocham ten ekspres i kurde on ma działać poprawnie a nie ściemniać :zly: no i zobaczyłam, że gwarancji mamy 3 lata, a nie 5 :crazy: rok mu stuknie na początku grudnia

aniak1211


fasolka1980

ishka82 kiedys mi powiedzieli w serwisie zeby nie dawac nigdy wody filtrowanej ani mineralnej bo od tego sie ekspres zatyka

marax

Filtrowana i mineralna to chyba 2przeciwiwnstwa

konwalia

Cytat: maraxela w 30 Paź 2011, 07:47:55
Filtrowana i mineralna to chyba 2przeciwiwnstwa
dokładnie
ja do filtrowanej podchodzę ostroznie-uczulali nas na bromatologii, ze generalnie miękka woda non-stop jest niezdrowa
wiec leje kranówe i walcze z kamieniem :D

damka

sprawdziłam wczoraj mój zrobił 5700 :)

feeling.good

ishka82 moim teściom ten ekspres się już dwa razy zepsuł, a nawet roku nie ma. Raz poszedl młynek, a za drugim razem nie pamiętam co. Serwis ok, ale jednak na tydzień czy dwa zostaje się bez ekspresu.

ishka82

#97
Cytat: fasolka1980 w 30 Paź 2011, 07:04:18
ishka82 kiedys mi powiedzieli w serwisie zeby nie dawac nigdy wody filtrowanej ani mineralnej bo od tego sie ekspres zatyka
po pierwsze ten ekspres jest przewidziany na wodę filtrowaną, można, a nawet należy w niego włożyć filtr ;) są one drogie, a mam dzbanek filtrujący, więc leję z dzbanka ;) u mnie jest tak zakamieniona woda, że taki sprzęt nie ma racji bytu :(

Dodany tekst: 30 Paź 2011, 20:19:57

Cytat: feeling.good w 30 Paź 2011, 15:56:42ishka82 moim teściom ten ekspres się już dwa razy zepsuł, a nawet roku nie ma.
:crazy: :crazy: :crazy: a mają właśnie ten co ja? :headbang:

errata

ishka82 a te ekspres nie ma swojego filtra? Bo moich rodziców ekspres ma własny filtr do wody. Tyle, że oni mają krupsa

ishka82

Cytat: errata w 30 Paź 2011, 21:06:42
ishka82 a te ekspres nie ma swojego filtra? Bo moich rodziców ekspres ma własny filtr do wody. Tyle, że oni mają krupsa
no ma jak się kupi i włoży ;)