ekspres do kawy - ciśnieniowy

Zaczęty przez talula, 14 Sty 2008, 14:55:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Ja radzę mielący kawę, według mnie z ziaren jest dużo lepsza. I bardzo polecam siemensa.
Imagine there is no hate

inkageo

Do Lądka pewnie wybiorę coś takiego, nie potrzebuję kolorowego wyświetlacza:
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/siemens-eq-5-te515201rw.bhtml
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, tak duzy ekspres Konwalia moglaby soboe postawic w salonie. Bo w kuchni to nie wiem gdzie.

Sama cierpie z takiego samego powodu. Kuchnia za mala na ekspres z mlynkiem. Chlip.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Biuro mam malutkie, ale się uparłam i postawiłam na parapecie :D W domu mam na osobnym stoliku, bo na blacie też ciężko wcisnąć.
Imagine there is no hate

konwalia

Ja mam akurat młynek żarnowy i co kilka dni mielę teraz

konwalia

#305
Mi ten automat odradzał sprzedawca twierdząc, że  automaty zawsze robią gorsza kawę niż kolbowy,  chyba że pow 5 tys. Typu jura. Ale tyle nie dam.
Mi nie zależy na latte,  ale kawa musi mieć gęstą creme

konwalia

Ta mellitta mnie zastanowiła, bo jest w sklepach gdzie są raczej marki ekspresów typowo marek kawowych

golinda

od 13 lat mamy Saeco Incanto deluxe

kawę nadal robi pyszną i nie chce się zepsuć, mimo że postawiłabym już coś nowego :D

calla

konwalia, zdecydowanie kolbowy. Jak już napisałaś, robi lepsza kawę. Jeśli nie masz dużo miejsca w kuchni, to może osobno młynek dokupić?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

calla

Doczytalam, młynek już masz.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

dragonfly

Doczytuje was dziewczyny, bo ja chce cos oprocz Nespresso i zastanawiam sie wlasnie nad Jura (S8). Czytam na razie opinie (bo kawa mi smakuje ;) ).


ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 04 Sty 2019, 10:23:53
Sama cierpie z takiego samego powodu. Kuchnia za mala na ekspres z mlynkiem. Chlip.
Dla kawoholika żadna kuchnia nie jest za mała na duży ekspres lol Jak sobie przypomnę mikro kuchnię w wynajmowanej kawalerce i pierwszy ekspres automatyczny... ;)

ddu

Cytat: dragonfly w 06 Sty 2019, 13:52:13
Doczytuje was dziewczyny, bo ja chce cos oprocz Nespresso i zastanawiam sie wlasnie nad Jura (S8). Czytam na razie opinie (bo kawa mi smakuje ;) ).

ja mam jurę A 7 i jestem bardzo zadowolona

Krupsa któregoś mam w biurze, ale wolę jurę ;)

errata

Cytat: inkageo w 04 Sty 2019, 10:19:49
Do Lądka pewnie wybiorę coś takiego, nie potrzebuję kolorowego wyświetlacza:
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/siemens-eq-5-te515201rw.bhtml

rodzice mają go już ze 3 lata. Fajny jest.

Krupsa rodzice mieli wcześniej i nie podołał przy takiej ilości kaw, jaka oni piją. Non stop się psuł.

konwalia

Z lenistwa kupiłam automat, nivonę, najbardziej zadowolone dzieciaki-robią sobie spienione mleko, może kiedyś kupię wymarzony kolbowy i młynek

ishka82

Mamy wymarzoną przez męża Jurę :D Model E8...już go kocham :) bije na głowę wysłużonego prawie 12 letniego Simensa ;)

inkageo

Gratulacje :D Ishka szaleje na zakupach :D
Imagine there is no hate

ishka82

inkageo, a później będzie cierpieć co najmniej do nowego roku 🙃🤭😇

konwalia

Nie ekspres, ale kubek termiczny potrzebuję.  Mam taki reklamowy z apteki, ale po 3h zimna kawa.
Contigo, kambukka? Czy coś innego polecacie?

brawurka

konwalia, ja mam contigo i kocham. Obdarowałam już mamę, teściów, Majce chce teraz kupić

justynaaaa2

Tak Contigo jest fajny
Też miałam i zgubiłam, tzn. zostawiłam w hotelu w Czechach jak jechaliśmy na narty :(

malutenka

Cytat: konwalia w 24 Paź 2022, 07:37:17
Nie ekspres, ale kubek termiczny potrzebuję.  Mam taki reklamowy z apteki, ale po 3h zimna kawa.
Contigo, kambukka? Czy coś innego polecacie?
Galicja tez sa fajne.

salsa

ja mam  kubek tefala w takiej gumie, tak samo termos i powiem Ci ze bardzo długo trzyma, one sie mug nazywają chyba

zimno tez długo trzyma

jak załadowalismy oba gorącą kawą w Krakowie, to drugi, z ktorego nikt nie pił przez 10 h nadal miał gorącą kawe, przy otwieraniu i popijaniu wiadomo, ze szybciej sie wychłodzi, ale i tak dlugo trzyma
termos trzyma mega długo

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

fasolka1980

 też mam contigo, nawet kilka. Dobrze trzymają.