Autor Wątek: ekspres do kawy - ciśnieniowy  (Przeczytany 26150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Odp: ekspres do kawy - ciśnieniowy
« Odpowiedź #100 dnia: 30 Paź 2011, 22:35:28 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ma jak się kupi i włoży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a to rodziców ma swój wbudowany.

ishka82

« Odpowiedź #101 dnia: 30 Paź 2011, 22:40:00 »
a to rodziców ma swój wbudowany.
no ale chyba z wymiennym wkładem? taki jak i w moim...nie wiem, ale jak oglądałam ekspresy, to w sumie wszystkie z opcją filtra tak miały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #102 dnia: 12 Lis 2011, 10:28:10 »
po przejrzeniu opinii kupiłam siemensa

nowy link
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 13:38:12 wysłana przez damka »

Kasia

« Odpowiedź #103 dnia: 12 Lis 2011, 14:50:14 »
ja znowu słyszałam opinie aby wode gotowac tylko raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
że podgrzewać, dogotowywać kilkukrotnie nie mozna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
słyszałyscie cos na ten temat?

bo ja czesto gotuje kilkukrotnie, przeciez czajnika nie oprózniam za kazdym razem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #104 dnia: 12 Lis 2011, 16:09:05 »
damka, link nie działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nasz ekspres jutro idzie do serwisu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj buuu, mam nadzieję, ze szybko wróci, bo już tęsknię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #105 dnia: 12 Lis 2011, 16:32:44 »
tylko że express nie doprowadza wody do takiego wrzenia jak podczas gotowania
nie wydaje się wam, że przez to bakterie nie są wybite?
ja daję przegotowaną

standardy sa takie ze wodociągi powinny dostarczac wode zdatną do picia bez przegotowania . W warszawie zapewne wode mozna pic prosto z kranu bez potrzeby gotowania .

konwalia

« Odpowiedź #106 dnia: 12 Lis 2011, 17:20:19 »
nie wydaje się wam, że przez to bakterie nie są wybite?
były robione badania  mikrobiologiczne wód butelkowanych i zywiec ma wiecej  bakterii niz kranówka

callja

« Odpowiedź #107 dnia: 12 Lis 2011, 17:34:56 »
były robione badania  mikrobiologiczne wód butelkowanych i zywiec ma wiecej  bakterii niz kranówka
I bądź tu człowieku mądry... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inna sprawa, że wody kranówkowej (wrocławskiej) nie wzięłabym do ust, tak paskudna jest w smaku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Używam filtra-dzbanka Brity, i piję raczej dodatkowo przegotowaną.
Jeśli używam kafeterki, wlewam do niej filtrowaną wodę.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

aniak1211

« Odpowiedź #108 dnia: 12 Lis 2011, 20:53:44 »
ja wody miejskiej nie mam, muszę mieć wielkie jak kombajny filtry
Studnia glebinowa???
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

mobka

« Odpowiedź #109 dnia: 13 Lis 2011, 12:54:43 »
A my dzisiaj kupilismy Tassimo t40. Kawe w domu pijemy gora 2-3 razy w tygodniu, wiec nic lepszego nam nie trzeba.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #110 dnia: 13 Lis 2011, 13:03:19 »
mobka ale ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

didi_loczek

« Odpowiedź #111 dnia: 13 Lis 2011, 13:21:54 »
mobka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my w zeszłym tygodniu kupiliśmy Tassimo T42 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #112 dnia: 13 Lis 2011, 13:49:40 »
mobka  highfive my w zeszłym tygodniu kupiliśmy Tassimo T42 Cheesy
Jaki koszt takiego cuda? prezentuje się ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wrażenia smakowe koniecznie przekażcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja dalej urabiam męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Myślimy czy sobie wspólnego prezentu na święta nie kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 13:51:39 wysłana przez rudasekawf »

calla

« Odpowiedź #113 dnia: 13 Lis 2011, 14:40:29 »
dragon jaki masz dokladnie nespresso citiz? Krups czy Delonghi? Na amazonie sa teraz poprzeceniane i sie powaznie zastanawiam nad kupnem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tylko nie wiem, ktory mam kupic...
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 14:42:03 wysłana przez calla »
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #114 dnia: 13 Lis 2011, 14:51:09 »
ja mam dokladnie to, tylko kupione za pol ceny, Delonghi

Dodany tekst: 13 Lis 2011, 14:51:47
ale nasz przyjaciel ma Krupsa - one sie (jak dla mnie) niczym nie roznia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 14:51:47 wysłana przez dragonfly »

calla

« Odpowiedź #115 dnia: 13 Lis 2011, 15:04:10 »
ja mam dokladnie to, tylko kupione za pol ceny, Delonghi

Dodany tekst: 13 Lis 2011, 14:51:47
ale nasz przyjaciel ma Krupsa - one sie (jak dla mnie) niczym nie roznia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jesli chodzi o wyglad, to nie potrafie sie dopatrzec roznic. Tylko nad firma sie zastanawiam, ktora lepsza??

Chyba wezme Delonghi, bo kolor mi odpowiada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #116 dnia: 13 Lis 2011, 20:19:17 »
Jaki koszt takiego cuda? prezentuje się ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wrażenia smakowe koniecznie przekażcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja dalej urabiam męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Myślimy czy sobie wspólnego prezentu na święta nie kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zaplacilismy 399zl w tym bylo 8szt latte machiato i 8szt. kakao/czekolady milka. Kupilismy w Media Markt, bo jest w promocji. Kawa jak na moje standardy dobra (latte machiato zwykle i karmelowe). W porownaniu do Dolce Gusto kapsulki wychodza drozej, ale mleko nie jest w proszku. My pijamy malo kawy, wiec na automat za 2-3tys. szkod anam bylo kasy. Mielismy calkiem nowy cisnieniowy Saeco Nina Cappucino plus, ale niegdy nam sie nie chcialo w robienie kawy bawic. A tak pyk kapsula do ekspresu i kilkadziesiat sekund i jest kawa. Nic nei trzeba myc, wyrzucac, ladowac itd.

Didi ciekawe czym to t42 od t40 sie rozni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W Niemczech te ekspresy od dawna, w PL nowosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i w sklepach troche maly wybor kawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #117 dnia: 13 Lis 2011, 20:23:12 »
mobka a co z saeco zrobiłas??

mobka

« Odpowiedź #118 dnia: 13 Lis 2011, 20:27:13 »
Stoi i czeka na wystawienie na allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #119 dnia: 13 Lis 2011, 22:50:42 »
słyszałyscie cos na ten temat?

ja słyszałam, a raczej czytałam w książce tej

i chodzi o herbatę konkretnie. Podobno lepiej smakuje oraz szybciej się zaparza, gdy woda jest świeżo przegotowana. Jednak jeśli nie jesteś smakoszem to różnicy nie wyczujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja sprawdziłam i faktycznie szybciej sie zaparza, jak mam wodę świeżą przegotowaną, ale nie mam zamiaru nalewać za każdym razem nowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 22:53:40 wysłana przez errata »

didi_loczek

« Odpowiedź #120 dnia: 14 Lis 2011, 09:54:50 »
Didi ciekawe czym to t42 od t40 sie rozni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W Niemczech te ekspresy od dawna, w PL nowosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W zasadzie niczym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Model T40 był wprowadzony na rynek w 2008 roku, a T42 w tym roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Parametry mają jednakowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My za swój zapłaciliśmy 70 euro (w Merlin.pl widziałam po 456zł!), robiąc zakupy spożywcze w Realu poszliśmy na dział z AGD i w sumie spontanicznie zdecydowaliśmy się na nowy ekspres Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #121 dnia: 14 Lis 2011, 10:06:21 »
Model T40 był wprowadzony na rynek w 2008 roku, a T42 w tym roku  Parametry mają jednakowe
No wlasnie rzucilam okiem na zdjecia i wydaja sie identyczne. My weszlismy do Media Markt po plyn do czyszczenia inoxow i akurat stal gosciu na promocji, wiec sprobowalismy kawe i tez spontanicznie kupilismy. A ze cena byla korzystna, to zal bylo nie skorzystac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Szczegolnie, ze 2 opakowania kawy/czekolady dawali.

Kasia

« Odpowiedź #122 dnia: 14 Lis 2011, 10:08:31 »
errata o widzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z ta herbatą to prawdopodobne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #123 dnia: 14 Lis 2011, 10:36:36 »
Ja piję dużo kawy w domu i obawiam się, że ekspresy na kapsułki mogą puścić mnie z torbami? Chyba to raczej drogo wychodzi? Przy duży przerobie warto zainwestować w coś droższego, z młynkiem w środku itd?

OlaFasola

« Odpowiedź #124 dnia: 14 Lis 2011, 10:39:35 »
rudasekawf, jak pijesz dużo to raczej ekspres na kapsułki się nie opłaca.
My jakoś z miesiąc czy 2 temu zmieniliśmy naszego starego grata na krupsa, który sam mieli kawę.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj